• Prazak

    Asi jen 3 roky jezdím s SPD Shimano a občas z nich nevystoupím dost rychle a lehnu. Taky v blátě se někdy nemůžu rychle nacvaknout. Máte někdo zkušenost s pedály Crankbrothers a jakou???

    0 0
    • lubos  

      hledat, hledat a hledat tady :)

      0 0
    • vasil  

      kámoš v nich (cr.br.mallet) padal – nestíhal se vypnout v prudkých výjezdech, když to už neutočil možná něco dělal blbě :-) střelil je mýmu bráchovi a ten je spokojenější než se shimanem, bez problémů je schopn se kdykoliv vypnout asi jsem ti neporadil

      0 0
    • JT  

      Nemám s Mallet C nejmenší problém…nacvaknes jen co dáš nohu na pedál (trochu záleží na podrážce bot – s některejma se cvaká krapet hůř (když maj vysokej vzorek) ale minimálně stejně dobře jako do Ritchey nebo VPček) a vypnes taky kdy se ti zamane…klidně do nich jdi…

      0 0
    • fish  

      kamos ich tiez ma, a ma niekedy problem vypnut,ale su to jeho prve naslapne pedaly,ked som ich skusal ja, drzali pevnejsie a kludne vypinali aj v neocakavanych situaciach, ja jazdim na spd…

      0 0
      • JohnLee  

        Ted jste me nalakali…ze bych si na svy hnusny kolo dal aspon poradny SPD? :))))) konecne by me povazovali za bikera…:))) (ffftipek…)

        0 0
        • Orbis  

          Já osobně nemám žádný zkušenosti, ale kluci co to jezdí si je dost chválí, už jenom ten vzhled šlehaše napovídá, že se nezasereani v tom největším marastu, tak o nich taky do budoucna uvažuju:-)

          0 0
          • Daf  

            Mam dva kamarady co je vozej, vlastne jeden uz ne a ten druhej se je take chysta vymenit. Co se funkce tyce jsou dobre. Po case chytaji docela velkou vuli a jeste hodne rychle odchazeji mosazne kufry.

            0 0
    • KM  

      mam sindy s sidi bullet nacvaknuti akorat (spunty podrazky opiraji se o ramecek) po cca 2000km se mi po 224 km jizde (50km v prasnem prostredi) stalo toto: prvnich 50km v prachu–hvizdani vlevo,180km-3× lup,lup,lup, 224km bocni sroubekprachovka fuc a posum po ose 1cm. Doufam, ze mi to vyreklamuji, nebo jsem mel necim mazat ? Prachovky se mi zdali vyresene dobre(i brzdi tocivost). I presto jsem s nimi spokojen a doufam, ze moje vyjimka potvrzuje pravidlo.

      0 0
      • lubos  

        taky se mi uvolnil sroubekprachovka, docela dost, nastesti jsem ho dtahnul driv, nez mohl vypadnout.

        0 0
    • nachti  

      Kámoš je koupil asi před měsícem (nový bike). Dnes jsme fotili k vůli reklamaci zlomený jeden kufr. Prasklo to v místě šroubku.Snad je to ojedinělý případ, nikde jsem nic podobného nečetl. Jezdím TIME – asi 3500km – žádný problém.

      0 0
      • spipi  

        ja bych taky doporucil spis TIME..crank bros. jsou spis jen takova frajerinka[muj na­zor]

        0 0
        • jimmy63  

          a jak nacvykneš ty TIMEy např v zimě,když máš celou podrážku zaneřáděnou sněhem??mě se zdá že ten sníh/bahno z podrážky se nemá kam vytlačit!?

          0 0
          • Thorn  

            v pohode.

            0 0
          • spipi  

            jezdim i –10 a lehci pokryvce snehu, blatu a ja nevim v jakejch jeste srackach a jeste se mi nestalo ze bych nenacvaknul..ma­ximalne kdyz treba stojis delsi dobu v rozmrzlym snehu a pak ti to v mrazu proste zmrzne a pak uz ti nepomuze jakejkoli svetovej patent:-]

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.