• Tommy

    Prosím doporučte mi někdo nějaké dobré návleky na tretry – Biemme se rozpadly…Proč nezkusit jinou značku.Díky

    0 0
    • MARIN  

      NEdoporucuju Author Windstop se zapinanim na zuchac. Uz po prvnim pouziti se mi zacali ze suchace trepit nite. Ted asi po 10 pouziti vypadaji podobne jako predesle ASOS(zateplene molitanem:) po 6 letech pouzivani :(

      0 0
    • MartinXC  

      Předloni jsem dostal na Vánoce UVEXy (neopren), stále dobře drží,jen potřebovaly zevnitř zateplit do větších mrazů. Bohužel se asi přestaly dělat, letos jsem sehnal manželce (asi) poslední kousek v Brně

      0 0
      • vlty  

        neoprenový potřebovaly zevnitř zateplit??? mám neoprenove nějake Reflex, nebo nějak tak a i v největším mrazu je v nich jak v bačkorách, akorát se v nich potí noha.

        0 0
        • MartinXC  

          Uvexy jsou jen neoprén, bez jakéhokoliv zateplení, s gumovou podrážkou. Boty – staré Adidas ElMoro. Noha se v nich potí, a zima je taky. Zkoušeno při –3 až –10, nedá se v nich vydržet dýl než 1.5hod, pak je na nohy silně zima. zateplil jsem je tak, že :

          1. pod vlužku tretry jsem dovnitř dal vložku z tenké alumatky
          2. stejnou alu folií jsem obalil špici boty

          Teďka se dá vydržet při teplotách kolem –5 i 3 hod a nohy jsou docela OK.

          0 0
      • TinkTink  

        Hele…trosku popis – ja je nedavno sobe koupil taky, tak by me zajimalo jak zateplit…

        0 0
    • PT  

      Koupil jsem letos mé první Sidi za 1150.Mám nášlapy Look,které podrážku v místě kontaktu trhají a i špička je prodřená:Použití silnice,nedávám jim moc dlouhou životnost:Bude je asi potřeba časem sešívat.

      0 0
    • lubos  

      Mam BBB, pogumovane. Zatial drzia, vyzeraju taktiez dobre. Inac len neoprenove sa mi neosvedcili, jednak su len 70% neoprenove (aspon tie co som mal) a jednak to tak nasiakava vodou, ze az strach :(

      0 0
    • Bunda  

      Mám neprénový AXONy, zatím jednou na sobě, teplo, pěkně sedí, ale otvory pro kufry jsou na můj vkus moc ke špičce boty. Já mám kufry na konci první třetiny boty a tam už je na návleku guma. Tak nevím, jestli jsem guma já, ale každopádně blbě zacvakávám, tak si vezmu skalpel a udělám si na návleku malou obřízku :-)))

      0 0
    • vlk  

      a které byste doporučili spíše na zimu -neoprénové nebo s nějakou membránou.

      0 0
      • pavelr  

        Mám author windstop a když mrzne, tak v nich mrznu taky. Takže do mrazu je nedoporučuju.

        0 0
        • MARIN  

          Author Windstop jsou dobre tak pri teplotach nad 0st.C. Jakmile je kolem a pod 0 tak beru zateplene 8let stare navleky Asos

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.