• BuboBubo

  Zdravim, Kdo máte kolo Spyder model 2004? Jde mi o mtb. Zvažuji jeho koupi, ale nejsem si jist volbou velikosti a typu rámu. Zajímalo by mě kolik měříte cm a jaký rám máte (velikost a typ), jak jste s velikostí rámu spokojeni, jak se na tom jezdí? Taky zdvih vaší vidle? Z těch fotek na jejich stránce nejsme moc chytrej. Mají tam nafocený různý kola, ale velikosti rámu tam neudávaj. Maj tam vyfocený dvě kola, který mají ten základní rám, ale asi se budou lišit velikostí rámu, přičemž u jednoho se zdá jako by mělo menší sloping (možná ho opravdu má díky velikosti rámu). A moc se mi nelíbí, to s tim malym slopingem. Vim design neni vše, ale přece. Nepište sem prosím, že o Spyderu toho tady bylo již naposáno dost – už jsem vše přečetl. Pokud chcete, klidně mi pošlete foto vašeho Spydera na adresu Michalkra@seznam.cz, budu vděčný. Díky za vaše odpovědi a vyjádření.

  0 0
  • Třé?a  

   Měřim 163 a mám 2× zesl.SPYDER o velikosti 17". Sloping je o dost větší než v katalogu mam to u sedlovky někde u kolena když sedim. 80mm zdvihu je řekl bych maximum co na to dát, pak už je to moc dlouhý a málo živí kolo (vyzkoušený). Jinak super svezení. Pozor však na světlej matovel lak, chytá mastnotu a dělaj se tam fleky. Jo a představec vozim 11,5. Na mojí vejšku 17" sedí perfekt, vlasně sem si spydera vybral hlavně kvůli jeho geometrii

   0 0
  • jaresdavid  

   Já měřim 186 cm a koupil jsem si 19´. Je to COLUMBUS. Až se mi kolo vrátí ze servisu, vyfotim ho a pošlu. Mám na něm ale jen Jettku. Jinak jsem s nim moc spokojenej, velikost mi sedí akorát.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.