• Jenda

    Nemate nekdo zkusenosti s timhle ramem? Chtel bych neco pro matku takze zadny drsny jezdeni spis aby to trochu zehlilo a zase se to moc nehoupalo. A co ten tlumic DNM MM22? je to uplnej shit nebo se to da na rekreacni jezdeni pouzit? A co velikost pro ni ma asi 164 cm – 17? A posledni nevite jestli prodavaj ramovy sady? preci jenom s vidli by to bylo vyrazne zajimavejsi.

    0 0
    • Jenda  

      sakra nerikejte ze nikdo o nem nevite neco vic nez se dalo vydolovat v historii

      0 0
      • misj  

        oni prodavaj cely kolo tak proc ne ramovy sady? pokud nemas cenove zajimavy zdroj komponent tak si to nech od nich i postavit ne?

        0 0
        • Jenda  

          bych to poskladal castecne z toho co mam doma a treba takova LX gold na Bikestore za 8900 je solidni cena:-)

          0 0
          • misj  

            to urcite a vyjde to levnejs nez u nich?

            0 0
            • McBlacky  

              problém je že když ti to složej, tak budeš hned měnit řidítka, sedlovku, představec, sedlo, pláště, duše… to tam dávaj fakt bídný. kromě toho LX gold za 9tkč je dobrá cena levnějc ti to Spyder neudělá…

              a ty rámový sady, taky bych byl pro aby to začali dělat… vidle maj za moc dobrý ceny …

              0 0
              • Jenda  

                jinymy slovy zatim ty ramovy sady nedelaj? hele a nemas predstavu jak moc je funkcni ten tlumic – se v tlumicich fakt nevyznam:-(

                0 0
                • McBlacky  

                  já zarytej HTčkař, ne nemám, jedinou zkušenost na vlastní oči s DNM jsem měl u dvou Lepmplovejch kousků, ani jeden nedal víc než měsíc, modely nevím, jeden byl docela low end (standart sovereignu sport) a druhej nějakej lepší štelování komp i odskoku…

                  ale s těma setama, já budu pořizovat na podzim new bika a jedna varianta je zkusit je ukecat aby mi ten set prodali, vidle+rám+stře­d+hlava… cena počítám bude trochu vyšší, zkus se zeptat za to nic nedáš :-)

                  0 0
              • misj  

                mam od nich kolo, sice ne fulla ale dokonce jsem si k nim privez svoje plaste a rafky a v poho mi to dali na to novy kolo. Jinak kdyz budes chtit neco jinyho nez maji na webu tak ma celkem slusne zasobeny sklad a me dokonce rekli ze jestli chci nejakou specialitu tak neni problem.

                0 0
    • ihik  

      no taky mě to moc zajímá, uvažuju, že na něj přestavím to, co mám.

      ale nejsem matka a nechci to na rekreační pojíždění :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.