• itdev

    Ahoj, chci se zeptat, zda je tu nekdo s vice jak 190cm a jezdi GT Avalanche v XL provedeni. Je to dost velky??? Diky moc

    0 0
    • klokan  

      Tak to me taky docela zajima (188mm), nejsou to spatny kola, ale v tyhle velikosti je to jak autobus :) Nestacilo by L ?

      0 0
    • Daf  

      Mam Zaskara L a merim 179. Mohl bych ten ram mit i o neco mensi ale M-ko uz by bylo malo. Chci rict ze na 190 bude podle me stacit to L-ko. Akorat ja mel na GTcku sedlovku jen 33cm takze ta by byla asi kratka. To XL-ko ti maly urcite nebude. Akorat nevim jestli letosni Avalanch ma stejnou geometrii jako Zaskar.

      0 0
    • BB  

      mam 182 a u vetsiny znacek jsem se lepe citil na L ramu. Ze zajmu jsem si sedl na GT, myslim, ze to ale byl Zaskar, na ram M a ten mi presne padl jak jelenicova rukavicka. Z toho usuzuji, ze GT ma trochu delsi ramy a ze na 190 by mohlo stacit L.

      0 0
    • itdev  

      no diky za nazory, doufam ze to XL nebude moc velky ani moc maly :). Mam cca 193 a nerad bych drel spicky bot o predni kolo :)

      0 0
    • vojta  

      Mam 190 cm a lonsky Avalanche XL. Maly to rozhodne neni. Na dovadeni v lese by bylo mozna lepsi L, ale do bych potom mel sedaci sval v nebi a nosem ryl cestu, coz jsem mel na minulem kole a jevilo se mi to jako nepohodlne.

      0 0
      • BB  

        to prece neni nutne, poukud ti nejaky blb neurizne krk vidle, tak si ji na L vypodlozkujes tak, abys mel predek vysoko jak potrebujes a az potom nechas uriznout.

        0 0
    • jmanek  

      mam 189 a XL a kdybych si mohl vybrat znovu, sel bych rozhodne do L-ka (pri testovani v obchode XL-ko nemeli, tak jsem zkousel jen L-ko a i kdyz sem mi zdalo fajn, tak ja vul objednal XLko)… je proste fakt dost velky, mam tu vedle toho nejaky Olpran taky XL a vyska ramu je ve strednim bode o 6–7 cm nizsi..

      ale uz jsem si tak nejak zvyk…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.