• Darius

    uvazuji nad zmenou na postu pohonu… do nejuzsiho vyberu postoupily FSA V-Drive a Truvativ Stylo SL. Zajimaji me vase nazory a zkusenosti na tyto kousky. Dal bych potreboval poradit s osou v ISISech se moc neorientuju… dik

    0 0
    • crazyape  

      JA osobne bych koupil kliky CMP Dirt z koloshopu za cca 2200,– je to skoro stejny jako Race Face Prodigy DH.Ty CMP drzej jak prase!!!A ta cena…osu bych vzal asi FSA nebo Truvativku.

      Truvativ kliky nekupuj!!!Budes litovat!Sou to mrdky!

      0 0
      • Pekáček  

        A co se na nich kazí?

        0 0
      • Darius  

        mozna jsem se nevyjadril dost jasne, ale chci to na XC… co je spatneho na Ttuvativ Stylo?

        0 0
      • Vincent  

        truvativ sou mrdky? HA-HA-HA. ze ti prdnuly ty socialovy na ctyrhran pri skakani, na ktery nejsou stavevny, neznamena ze sou vsecky na ****.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Pritelka vozi Holzefeller DH a zatim dobry. Ja mam na jednom kole FiveD a taky zatim drzej, ale maj za sebou jenom jeden zavod ve 4X, jeden v DJ, nejakej NS a pak uz jen lehci jezdeni, takze nemuzu soudit.

          0 0
    • wroum  

      at si koupis jakykoliv kliky tak je lepsi si koupit osu od stejneho vyrobce (isis). kdyz sou vyrobci rozdilny nemusi to byt korekt. v lepsim pripade se mohou ozyvat zvuky. kamosovy takhle zcela pravidelne padala klika (fsa/truvativ osa). osobne mam fsa v-drive a fsa platinum osu a bez problemu.

      0 0
      • TinkTink  

        To je zajimavy upozorneni – clovek by si myslel, ze jeden volnej patent to vse resi a ono nee ee :o)))…docela sranda…ja to na pristi rok taky resim a nevim do ceho jit :)

        0 0
      • Palo TT  

        Mam osku FSA a kluky Truvativ Stylo. No problem. Ale pozor existuju 2 rozne navzajom odlisne standardy ISIS: 1. ISIS (povodny) 2. ISIS overdrive (urceny pre brutalnejsie jazdenie) http://www.isisdrive.com Povodna Truvativ ISIS oska (ta najlacnejsia) chytila vajkel po 1500 km a dal som ju reklamovat. Je naozaj biedne utesnena.

        0 0
    • lubos  

      Truvativ osa nic moc. Spatne tesneni, porad se dostavals spina dovnitr. FSA osa je lepsi, ale zas povolena miska ⇒ vakel v klikach. Tez jsem mel vyosenou pravou kliku na Truvativ oske. Skousel jsem Pazzas, vaha uplne super, cena tez, ale loziska nanic. Kliky Truvativ dobry. Nemam zatim problem.

      0 0
      • Darius  

        no to nejsou obecne moc povzbudive zpravy, cekal jsem za jiste penize uz bezproblemovost a jak tak koukam… jeste pockam na cenu Shi LX 05, ale zase Shi ma nicmoc prevodniky, proto muj zajem o FSA

        0 0
    • rasto  

      mam na svem XC (HT) truvativky. zda se mi, ze jsou pruzne do stran. ale na klasicke slapani jsou uzasne, pevne. proto doporucuji.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.