• Luky

    tak sem dnes zjistil, ze v stredovem slozeni mam vuli. mam kliky deore na ctyrhran a maji najeto cca15tis.km otazka zni:koupit novou osu (a jakou?) nebo cele nove kliky(ShimanoLx nebo XT s integrovanou osou)??? Ty moje kliky maji uz neco za sebou a nevim kolik jeste muzou vydrzet… za pripadne odpovedi dekuji…

    0 0
    • tomaasz  

      Doporučuji koupit střed Kinex s Al miskama (stojí kolem 350,–) a nevyhazovat prachy za kliky dokud slouží.

      0 0
      • Pekáček  

        No já mám s Kinex Al miskama špatný zkušenosti, doporučuju použít ty plastový, ty nic neponičí a vydrží.

        0 0
      • Luky  

        to jde seridit? je to zapozdrena osa…Octalink bych urcite nekoupil…myslel sem spis na ty kliky s tou integrovanou osou…

        0 0
        • Cipan  

          jasně že to jde, taky jsem tomu moc nevěřil, ale jsou tam normálně konusy nako v nábách, rozdíl je v tom že se to rozebírá z jedné strany rozdělej a uvidíš, jestli má vakl, tak není co ztratit.

          Jo a ZAPOUZDŘENÁ tomu říkají soudruzi z Japonska, podle pěkný schit. Je to tak udělané schválně, jako všechno ostatní. Prostě aby do toho nikdo nelezl a brzo se to vysralo

          0 0
    • Richie  

      Kliky by mely byt ok. Ja bych kopupil shimani osu. Tu levnou (cca 300kc). Kamos za prazdniny zlomil ctyri kinexy. Ted ma kliky RaceFace NorthShore s osou RaceFace NorthShore a je v klidu.

      0 0
    • Meesha  

      Tohle samy sem resil minulej tejden… nova osa x Kliky XT x kliky LX…

      Nakonec sem koupil jen osu (LX za 500) – nejlevnejsi a nejrychlejsi reseni…

      0 0
      • Luky  

        asi nakonec dopadnu stejne jako ty, ale jeste uvidim…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.