• Darius

    zdar, resim nove kliky na XC bika a nejak nevim… byl jsem rozhodnuty pro ISIS osu + kliky FSA V-drive nebo Race Face Evolve XC, ale zhlednuti nazoru na MTBR, kde zadna ISIS osa nedostala lepsi hodnoceni, me trochu odradilo dalsi moznost je Shimano a to bud 04 XT nebo LX 05, ale u Shimana me trapi zivotnost prevodniku prosim tedy vsechny spokojene majitele systemu ISIS, aby se podelili o sve zkusenosti dik

    0 0
    • spipi  

      jo to by mne taky docela zajimalo, taky uvazuji o race face evolve XC..

      0 0
    • Daf  

      Nove modely FSA jsou reseny stejne jako nove XTR, XT a LX. Mozna by stalo za to pockat.

      0 0
    • Pekáček  

      Pouzivam kliky Truvativ Stylo 180mm a osu Power Pro 108mm. Cena osy je cca 800kc, po case zacala vrzat v zaberu, stacilo dotahnout misku a byl klidek. Ted je v loziskach malinka vule, ale toci se porad hladce. Za ty penize je dobra.

      0 0
    • BH  

      Truative s ISIS nema zasadni problemy, mam vsak zatim dvouletou zkusenost. Za tu dobu jsem resil jeden problem silene vrzajiciho stredu.Zpocatku to vypadalo na praskly ram, nakonec se zjistilo, ze zakaznik jezdil nejakou dobu s povolenou klikou.Po vymene kliky problem prestal.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.