• markus

    rozhoduji se o koupi rámu ,rozhoduje u mě váha ale i dobré vlastnosti.

    0 0
    • Aiax  

      Pokud ti jde o vahau, tak rozhodne CRX. Je tezsi a tak dostanes za svy penize vic materialu :) Nejaky dobry vlastnosti ma taky.

      0 0
      • markus  

        cr 1300 nemáš zkušenost?

        0 0
        • Aiax  

          Ne, ja tohle tema jen drzim nahore, nez se dostavi nejakej znalec RB :) Pokud jsi ale prohlizel sekci BIKES, tak se snad nemuzes rozhodnout jinak nez pro CRX. 1300 urcite neni spatna, ale …

          0 0
          • markus  

            ale potřeboval bych slyšet zkušenosti od více lidí

            0 0
            • Gumicuk  

              Pokud ti jde o vahu tak rozhodne ber CR 1300 kdyz tu prolezes prispevky o Rb tak tam neco urcite najdes, kup si posledni (nebo predposledni?) velo je tam test CR 1300 a dost ho tam chvalej, ve starsim velu chvalili i CRX Je to na tobe pro co se rozhodnes (ale spis ber CR 1300, CRX je tu posledni dobou nejak dost :-)) Ten vahovej rozdil mezi nima je asi 150g ale nevim to moc jiste (historie) jeste samoyrejme yaleyi jakou velikost si vyberes.

              0 0
              • markus  

                mám výšku 184,tak beru asi xl,nevíš délku horni trubky

                0 0
                • Gumicuk  

                  Kazdopadne by nebylo naskodu se podivat nawww.racebike.cz najdes vsechny geometrie

                  0 0
                  • markus  

                    nevíš přibližnou váhu cr 1300 v xl i z barvou?

                    0 0
                    • Gumicuk  

                      Bohuzel nevim, koukni do te historie, na tohle tema tu bylo vazne hodne prispevku… Kazdopadne to ale nebude vazit tech 1300 :-)) Myslim ze spis tak 1700 (?) Nevim nekamenujte me… :-))

                      0 0
                      • markus  

                        nevíte někdo jestli ho někde na zlinsku mají vystavené?

                        0 0
                    • enjoy  

                      jenom priblizne.vaha v S s lakem takovych 1600,at nezeru a co velikost to 100g nahoru.takze bude tak o 200g lehci nez CRX.

                      0 0
          • Tomcat  

            Potrefená husa se vždycky vozve tak, sem tady ;-) Jinak k včerejšímu flamewaru ohledně pevného RB pro FR enduro Vyhledej si moje přispěvky z minulosti . Proti RB zas absolutně nejsem, občas ho taky i doporučuju . Jen nemám rád modely Monster HT a to pevný 4× co dělali v minulosti. Kamarád Aleš měl jeden jejich XC model s X-vertem (to bylo v dobách kdy Pádlista jezdil XC (takže bike pravěk) a taky pěkný. Ty XC sou moc hezký.

            Bral bych to CRX a osobně bych ho postavil takhle:

            Pace karbonovou vidli pevnou , nebo vodpruženou Answer karbolový klandry ProTaper XC Carbon Answer sedlovku. Carbolite Carbon FSA představec grypy Titec Pork Rinds Titec sedlo (titan + pravá kůže) Ithys Patron Hlava Chris King

            střed RaceFace Signature Ti Kliky RaceFace Next LP Převodníky Middleburn (nejmenší z titanu)

            brzdy Hope komplet řazení X-0 řetěz Rohloff (ten zlatej ) kazeta SRAM

            náboje Chris King špice DT Ti + Al niple ráfky SunRims CS1-XC pláště Maxxis Larsen TT 26×2.00, kevlar, 70a rychlo upínáky CookBros racing

            Rám matná bílá komponenty černé nebo červenej elox.

            No nebylo by to hezký RB? Podle mne bylo .A ač XC tak bych na něm klidně jezdil.

            0 0
            • Gumicuk  

              Jen by mi zajimala ta matna bila… to by byla necistitelna kombinace. A nebo az by se to zaspinilo tak by jsis koupil zase novej ram? :-)) Vzhledem k pravdepodobne cene tve sestavy by to byla zanedbatelna castka…

              0 0
              • Tomcat  

                Hele, špína neni u takový barvy problém ani škrábance. Problém je to jak to čistit aby to zůstalo matný! Čištěním to bude zachvíly mít polomatný až lesklý místa (mam. é teda měl sem matnej rám.)

                0 0
                • Gumicuk  

                  Zalezi jak to budes cistit, kdyz to budes cidit hadrem, tak se ten mat zacne ztracet, pokud to soupnes do vany oplachnes vodou a nastrikas nejakym cyklostarem a pak smejes, tak by to melo bejt v poho. Samozrejme pri jizde so o to budes trochu osmrdlavat a nektera mista si budou lesklejsi ale nijak hrozne. Koukal jsem na to CRX co meli v RaceTool a bylo porad matovy a celkem v poho. A nerek bych ze bylo setreno a nebo ze toho melo malo za sebou…

                  0 0
                • Gumicuk  

                  Pocital jsi na kolik by te ta sesta va vysla? Jen tak pro zajimavost… :-)

                  0 0
                  • Tomcat  

                    Už na tom pracuju

                    0 0
                  • enjoy  

                    tak neco pres 100?:-)

                    0 0
                    • Lovec_007  

                      Přitlač na pilu :)

                      0 0
                      • Gumicuk  

                        No tak teda neco lehce prez sto no :-))

                        0 0
                        • Tomcat  

                          Tak sem to sesmolil . Pokud tady koupím jen rám a zbytek bude s USA nebo rovnou od výrobce bude to stá 74000,– to je varianta s pevnou karbonovou Pace vidlí. Do ceny není započítaný řetěz,pedály, bovdeny a lanka, duše a páska do ráfku. Je potřeba počítat s poštovným a případně clem.

                          0 0
                          • p.b.s.  

                            Jak rovnou od výrobce?

                            0 0
                            • Tomcat  

                              No Titec a Pace a Maxxis, stejnak i Chris King a CookBros maj „přímý prodej“ třeba přes svý stránky. Vostatní věci sou přes nějaký univerzální shopy.

                              0 0
    • senožrout  

      Fčera jsem si přinesl CRX. Je to líbítko :-). No, momentálně ho mám pod stolem :-). Je ve velikosti XL s barvou. Ještě než ho osadím, odnesu ho někam zvážit na digitální gramovku. Sháním výbavičku a laboruju. Zatím mám sedlovku Cane Creek Thundbuster a XT přesmyk a XTR přehazovačku. Čekám na představec – Race Face Deus. Ten bude ale až za měsíc. Zejtra jedu pro sedlo Specialized BG2 Pro. Kliky XT 04 snad seženu rychle. Ale kola a kotoučovky ještě nemám uzavřený. To asi uzavřu začátkem září, až podle nabídky na 05. Tak to budu v poklidu stavět. Hlavně nic nezmrvit… :-).

      0 0
      • zubus  

        Ten predstavec je aj moj favorit. Inak k sedlu. Ja som ho skusal, ale je velmi uzke. Prevaloval som sa na nom, lebo je dost polstrovane. Som ho po tyzdni vratil, a teraz mam BG2 comp, a plna spokojnost. Predtym Flite Ti. Tebe ale moze sediet.

        0 0
        • senožrout  

          Můj favorizovanej představec byl Thomson. Ale pak jsem uznal, že Deus se k RB hodí víc. To sedlo zítra zkusím a pak v Náklích Gobi. Něco snad přivezu. Dík za typ, zkusím i Comp.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.