Kýbl na řepu do 1 000 Kč . Dá se?

10 nepřečtených
  • Třé?a

    Dá se koupit nějaká helma se štítkem relativně ucházejcí do 1000 Kč. Dnes si jí chci koupit ale nechci čekat až to přivezou. Koukal sem na BELL a neni to špatný.

    0 0
    • wroum  

      vsechno jde, jenom maly dite se musi nosit.

      koukni na e-shopy a slevy v obchodech. kolem litru se da koupit slusnej blembak.

      0 0
    • Aiax  

      Na www.progresscycle.cz ted zahlidl slevy na BELL. Kamennou prodejnu maji v Praze.

      0 0
    • jihra  

      Koukni se na www.paul-lange.cz, sekce Longus, podsekce Přilby. Dnes jsem jednu koupil ženě (ale celou červenou) a vypadá perfektně. Hodně větrání, fajn tvar, dobře „sedí“, dobře se seřizuje. No neber to za ty peníze.

      0 0
      • Pepazdepa  

        no nevím.. spíš je to tak trochu pro někoho, kdo moc nejezdí, ale to je jen můj názor.. Proč ji nekoupíš pěknej šátek? Je levnější a při čelním nárazu s kamiónem je slušivější, když tě pak škrábou s kapoty.. Helma se rozloupne :(

        0 0
        • admxx  

          Jo ja bych se taky primlouval neco prisetrit. Ja sem mel stesti ze sem koupil METku z minuleho roku puvodni cena 1600 a dostal sem ji za 1000:-). Ale tak pred tydnem sem ji nechal na riditkach, kolo spadlo riditkem primo na helmu a ta semozdrejme praskla:-((((Takze fakt smula. Ale zase pujdu do nejake drazsi. Jsou totiz peknejsi, lehci a pohodlnejsi…ale samozdrejme zalezi na kazdem co mu sedi.

          0 0
          • Pepazdepa  

            Přesně jak říkáš.. myslím, že už kolem litru se dá koupit celkem solidní skořepina.. základ je aby jsi o ni pomalu ani nevěděl.. Já nemám co radit jsem šátkař, ale v partě se kterou jezdím skořepiny jsou a tu co má kamoš bych bral.. Lehonká, přesně na jeho hlavu, pěkná a cena byla kolem 1600 kč v nějaký slevce..

            0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.