• RomanH

    Nemate nekdo prakticke zkusenosti s Oregon Scientific RP109 (http://www.oregonscientific.co.uk/product.asp?… ) ? Diky moc.

    0 0
    • RomanH  

      Toz nikdo nic ? Neni to pro me, ale kamos se pta…

      0 0
    • pajasimi  

      opravdu s ním nikdo nemá zkušenosti? taky o něm uvažuju

      0 0
      • Žigo  

        Ja som mal iba RA109 ale cosi napisem. Za prve boli dost velke hlavne na mojej malej ruke dost trcali. Funkcie mali celkom dobre aj meranie vysky bolo celkom presne. Na bajku som ich skusal len raz a na ruke- boli dost neprijemne a drziak na volant k nim nebol. Maju aj funkciu zaznamu ale tu sa mi ani spustit nepodarilo(som na elektroniku trocha antitalent). Niekde na nete je aj cesky navod v pdf tusim od firmy conrad tak pozri aj to su tam vsetky funkcie dost podrobne(ak nenajdes poslem ti to na mejla).

        0 0
    • keckaa  

      Zdravím, nemá náhodou s touto kamerou někdo zkušenosti. Jedná se my o český návod.

      Odkaz: http://zbozi.cz/…ra-atc-2000/?…

      0 0
    • Jonysek  

      Tyto hodinky mám, již par let, cyklofunkce, tepák i záznam tras funguje podle mne dobře, s přenosem do PC žádný problém, takže podle mne funkčně za 1. Jediný a velký mínus je za provedení uchycení pásku k hodinkám. Vzhledem k tomu, že jsem je nosil i normálně, tak se mi po nějaké době ulomil plast držící tyčinku od pásku v hodinkách, a pásek již nešel přidělat. Takže teď je mám napořád jen na kole jako cyklocomputer. A dle mého měří přesně.

      0 0
    • Garyslow  

      Hodinky mám také již pár let,…a mohu jenom doporučit. Měři v rámci nastavení: presně. Co se týče pásku – hodinky použivám dost často i na kole a v pohodě. Jen bych upozornil: poprvé jsem výměnu baterie nechal na hodináři a následně problém nastav s návštěvou aquaparku – myslel jsem, že je to konec, otevřel jsem je, nechal vyschnout, vyměnil jsem sám baterii a afrčí dodnes.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.