specialized SJ FSR alebo SCOTT GENIUS MC 50???

20 nepřečtených
  • discover

    mam na vyber medzi dvoma tymito dvoma bikmi,hodne by mi pomohlo ak by mi v tomto vybere niekto poradil.oba su v rovnakej cene.

    dik

    0 0
    • rich  

      mam toho spesla rok 2002 – co by si chcel vediet?

      0 0
    • PePu  

      Obnovuju thread. Rozmyslim mezi SJ FSR 120 CMP a Genius MC50. Oba bych prestrojil k obrazu svemu (vidlice, brzdy, razeni, kola). SJ ma celkem dobre reference (az na problemy s uchytem tlumice http://forums.mtbr.com/showthread.php?…), ale moznost udelat jednoduse z „pohodlneho“ fulla svihovejsiho u scotta me docela laka. Ma nekdo z mistnich dlouhodobejsi zkusenosti se Scottem – jak to chodi, problemy s ramem, tlumicem, loziska atd.? BTW: nevite mail na 69? zkousel jsem cyklosport.69@seznam.cz a 69company@mbox­.vol.cz a nikdo mi neodpovedel

      0 0
      • rich  

        pozri si zasnezene cislo MBAction, je tam dost obsiahla recenzia ST FSR 120. Stratil „hbitost“ v porovnani 100mm a ako pisu „100mm je pe tych co oblubuju uphill, 120mm pre uprednostnujucich downhill“. Aj v najnecitlivejsom nastaveni nie je Septune uplne bez zivota. Povodne som cakal prave na podobny pocin od speslu, ale byt tebou beriem niekde vo vypredaji 100mm kolo alebo samostatny ram. do 69company radsej zavolaj, su dost promptni a ochotni.

        0 0
        • PePu  

          Nemel bys nekde kopii/scan toho clanku? Ja se u nas na vesnici :) k temhle platkum nedostanu. Nepotrebuju vylozene tvrdy full, ale obcas se preci jenom ze sedla zvednu. Nad 100mm verzi s triadem (04 nebo 05) jsem take uvazoval, jenze nevim, kde by 04 meli ve vyprodeji (v 69 meli, ale myslim, ze to byla na me mala velikost – tusim M). Na druhou stranu si rikam, proc platit za 100mm SJ FSR, kdyz FSR XC nabizi stejny zdvih za mene penez.

          0 0
          • rich  

            bohuzila to nemam, toto cislo ma prilis nezaujalo. mozno Blue by sa do toho mohol vlozit a angazovat :-))

            0 0
          • blick  

            protože SJ FSR je M4 a FSR XC jen A1

            0 0
            • PePu  

              Porad je to „jen“ slitina hliniku :). Co nejake rozdily v geometrii, vaze…? Myslim, ze jsem nekde zahledl cosi o poskozovani tlumice od sedlove trubky pri max. stlaceni (snad na fsr xc???) – nepozoroval jsi?

              0 0
              • blick  

                No nevím, já mám SJ FSR 04 a nemám problém. Ale pokud by tento problém nastal, tak by ho doufám Spešl řešil. Aspoň když jsem měl prvního SJ FSR 00, tak po dvou měsících mi vyměnili ramínko pod tlumičem, protože prý v této sérii občas praskaly…

                0 0
              • blick  

                Jo a ještě…váhovej rozdíl mezi A1 a M4 je!

                0 0
                • PePu  

                  OK, vaha, snad i vydrz. Ted uz jen sehnat SJ FSR 04 (vel. L) ve vyprodeji. Nevis o necem?

                  0 0
                  • blick  

                    L mámm já , ale neprodám. 69 jsi zkoušel?

                    0 0
                    • PePu  

                      Zkontaktoval jsem nekolik shopu v CR, SR a SRN a bohuzel uz nikde ram (nebo cele kolo, Triad tlumic) 2004 ve velikosti L nemaji. Nevi nahodou nekdo o nejakem zastrcenem kousku?

                      0 0
                      • blick  

                        Tak si vem 2005 SJ FSR 100 s TRIADem

                        0 0
                        • PePu  

                          Njn, jenze ty uz jsou jen jako cela kola a bez slevy :( Asi mi nic jineho nezbude a po prestrojeni se pokusit zbytky prodat.

                          0 0
                          • biker007  

                            http://cgi.ebay.com/…BayISAPI.dll?… tady maji „2005 Specialized S-Works Stumpjumper FSR 120 Frameset“ za (zatim) 660 dolaru, dodani do evropy je mozny za 60 dolaru. skoda ze je M-ko a ze me ted ceka placeni novy silnicky.. jen na ten monitor slintam:-D

                            0 0
                            • K2  

                              Jak je to s velikostmi enduro/XC fulů u Spešlu? Vy kdo jezdíte M nebo L, kolik měříte a jak vám kola sedí?

                              0 0
                              • PePu  

                                Tohle by me take zajimalo. Podle info z mtbr prevladaji u lidi s vyskou kolem (nad) 6 stop velikosti L. Samozrejme zalezi i na ostatnich telesnych proporcich.

                                0 0
                              • rich  

                                STJ FSR 2002 – Lko Enduro 2004 – Mko

                                vyska 171cm

                                0 0
                              • LP  

                                SJ FSR 04 L – se 185cm je to fajn. proporce mam myslim normalni.

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.