• cova

    Poohlížím se po nějakém celoodpruženém kole (pohodové vyjížďky i celodenní, občas maraton bez ambicí na umístění, cesta : terén cca 40:60), po dlouhém bádání (především díky FSR) jsem zakotvil u Specialized SJ FSR 120 Int. Šli byste do toho za ty nekřesťanské peníze (cca 66 tis.), nebo doporučíte něco jiného? Jsem docela zmatený z toho, že u uvedeného rámu píšou ve specifikaci Women M4, přestože existuje i speciální verze WMN …

    0 0
    • Luka  

      jabych do nej sla hned… jen ale do lonskyho…hezci dizajn :)

      0 0
    • PePu  

      Zcela jasný překlep na české verzi webu Spešlu (prohlédni si např. web International nebo zavolej do 69). Slušnou alternativou k horstlinku mohou být v poslední době celkem populární různé variace na VPP (Santacruz) – slušně vypadají kola Lapierre (k vidění např. na www.trinnity.cz ). Osobně jsem příznivcem horstlinku, vybíral jsem mezi SJ FSR a Epicem – nakonec vyhrál Epic, protože chci také trošku chrtit (geometrie) a na XC po Ještědském hřebeni a okolí je 100mm dostatek.

      0 0
    • TheIF  

      CANYON :-) To osazení + ta cena na mě udělala velký dojem, že si klidně i 2 měsíce počkám než mi ho složí www.canyon.com/…tattung.html?b=85

      Zítra ho objednávám, tak jsem zvědavej na termín dodání, snad budu mile překvapem.

      0 0
    • vratan  

      kedze vlastnim bike postaveny na rame SJ 120, tak nemozem inak ako doporucit. na pouzitie ktore ho chces je idealny. zaroven SJ povazujem za jeden najkrajsich fullov…

      0 0
    • Fana.A  

      Já osobně bych taky bral buď Epica nebo SJ ale ten Canyon je supr osazený jen bych asi šel do XC Nerve ES 7 než do- ES Nerve 7. U ES je pro mě zbytečně vysoký zdvih a vyšší váha. Favorit je ale pro mě Spešl. www.mtbs.cz/katalog06.html?… www.mtbs.cz/katalog06.html?…

      0 0
      • TheIF  

        Dnes jsem objednal CANYON Nerve ES 7, tak jsem zvědav na termín dodání.A bral jsem ještě Nerve XC 5 pro kámoše, že jsi rozdělíme poštovný ale naučtovali nám 70 Eur (35 se platí za 1 bajk). takže jsem nic neušetřil :-(

        0 0
        • MlokCZ  

          Chtěl bych se prosím zeptat, jak jsi dopadl s dodací lhůtou. Jak jsi platil (zda převodem nebo kartou, u převodu, kolik jsi dal za poplatky). A jestli někdo nevíte, jak je to se zárukou a to především na tlumič a vidlici, jestli je možno reklamovat např. když poteče tlumič tady u nás v nějakém autorizovaném servisu RockShox nebo FOX.

          Nakonec chci kupovat taky už teď v nejbližších pár dnech. Volal jsem do Bikeexpertu a tam mě řekli nemilou věc. Již objednané kusy přijdou každým dnem (ty jsou ale všechny dávno zamluvené) a další kusy už nebudou vůbec, prý se nedohodli s dodavatelem, proto zbývá jediná možnost vzít z Německa.

          0 0
          • TheIF  

            Čau, no já každým dnem čekám na potvrzení objednávky, které má přijít poštou (Das Canyon Verkaufsteam sendet Ihnen in den nächsten Tagen eine Auftragsbestätigung per Post.) – /objednáno přes jejich www 23.4.06/ ve kterém snad bude snad to info o dodací lhůtě. Hm tak s těmi zárukou tu fakt nevím, jestli FOX a RockShok mají mezinárodní záruky na servis (to by mohl vědět nějaký majitel této vidle, asi by o tom psali v manuálů vidlice) Nebo se mrkni na CANYON forum www.mtb-news.de/…mdisplay.php?… No já ty kola budu platit převodem (výše záleží na bance, ale jak sem se díval, u žádné to není levná záležitost 200 Kč + 1% z převáděné částky max 1000 Kč) potom se platí 13 EUR za BIKEGUARD-Spezialcontainer /krabici/ + 35 EUR za poštovné. Kola tam vycházejí asi o ty 3000 Kč levněji než ceny v Bikeexpertu, takže tě to s těmi poplatky za poštovné, převod.....víceméně přijde nastejno. Určitě ti napíšu co za info bude v tom potvrzujícím dopise, který by měl každým dnem přijít.

            0 0
      • vratan  

        canyony su fakt pekne osadene. z tohoto pohladu je to bez diskusie lepsia kupa ako specialized. bike vsak stoji na rame a tie od canyonu mi pridu zufalo vsedne a bez jedineho zaujimaveho detailu.

        0 0
    • JIRA  

      Šel bych do něj znova...........a znova do loňskýho. Podle parametrů výběru co jsi psal je to i pro Tebe dobrá volba. U mne rozhodlo ještě to, že se mi ten rám STRAŠNĚ líbil. :)

      0 0
    • Shotek  

      ja mam ted presne tenhle doma uplne novej neni to ani 10 dnu:) mam najeto cca 300km a spokojenej fakt jo:) taky sem se divil co sem nasel na strankach za popisek u toho hle kola ale je to fakt chyba. mam tu stribrnou verzi

      0 0
    • funThom  

      Minuly tyden jsem (vy)resil uplne stejny problem. Nakonec jsem se od Speslu dostal ke Canyonum a Ghostum, ktere maji ve srovnani se Spesly lepsi vybavu v dane cenove urovni. U me nakonec vyhral Ghost RT 5500 (pod 50 tis.) Ghosty letos koupili licenci na horstlink. Od minuleho tydne, kdy jsem ho koupil se kazdy den nemuzu dockat az prijdu domu a vyjedu si – jede uplne samo. A hlavne ted jezdim i tam, kde jsem se se starym HT nechtel natrasat. Takze pokud milujes Specialized a nemuzes bez neho byt, tak neni co resit a kup si ho. Pokud hledas kvalitni konfiguraci a zvazujes i cenu, jsou na trhu lepsi moznosti…

      0 0
    • Dijck  

      Co poviete na tento? Vcera som sa na nom trochu previezol..

      0 0
    • tomas++2  

      Myslim ze si urcite pojezdis k plne spokojenosti, mam ho druhou sezonu a nemam potrebu nic menit, jezdi se mi cim dal tim lepe.

      0 0
      • enjoy  

        no jo,tenhle uz se probral,je napichnutej do site:-)

        0 0
      • lubos  

        kdyz ho pravidelne dobijis, tak verim, ze na akumulator to slape dobre :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.