• jakub

    Tak uz by jste na novych mMeridach mohli mit neconalitany ta bych se rad zeptal esli mate naky potize s novyma tlumicema (ne SPV) japak chdej a jak jste spokojeni..atd

    0 0
    • kovar  

      povím po BeskydTouru. Ale něco mohu říci teď: German A 2004 je asi úplně stejný jako 2003, jen nějaké kosmetické úpravy. A o 2003 tu toho bylo řečeno dost.

      0 0
    • kovar  

      tohle jsem napsal na ivelo.cz : tlumič u LRS je holé neštěstí. Mám ho taky – GermanA ročník 2004, a problén s vyfouklou negativní vzduchovou komorou a následné nasávání oleje do té vyfouklé negativní komory – protože je při práci tlumiče v ní PODTLAK. Také jsem po zakoupení reklamoval, po 1 měsíci vyměnili za jiný, ale ten má naprosto stejné problémy. To není tím, že by nějaké vybrané kusy tlumičů byly zmetkovité, to je systémová konstrukční vada – trochu znám vnitřní konstrukci tlumiče a je jasné, že prostě s přidanou pružinou fungovat dobře nemůže a i bez ní jsou problémy také. Myslím, že by bylo záhodno začít tlačit na Meridu, a? zdarma vymění tyto tlumiče za funkční. Jsou más mraky, kterým ten neš?astný tlumič funguje špatně. Doposud si dovozci Meridy hrají ma mrtvé brouky, dokonce i VELU se to propíralo a reakce pana Štefánka byla docela nepřiměřená

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.