• Franta

    Tak v sobotu probehl na Klinovci demo day s pujcovanim kol. Byl tam z vas nekdo? Jak to hodnotite? Co si o tom myslite?…

    0 0
    • Nego  

      a co treba nejaky fotecky nebo report Franto ?

      0 0
      • Radek Broz  

        Nejaky fotecky z depa jsme poridili, tak to asi hodime na etbikez (ale chodit po trati s fotakem se nam nechtelo)

        0 0
    • Radek Broz  

      Prezentace kol na takovejhle demo dnech je urcite vybomrnej napad a mohli by si z toho vzit priklad vsichni ostatni dovozci kanadskych kol, kteri skuhraji, ze se jim to moc neprodava;-) Ja se nahore zase moc nezdrzoval, protoze takovyhle pocasi je na Klinovci maximalne jednou za deset let (jak to sakra Jirka zaridil?) a chtel jsem toho co nejvic najezdit, takze jsme ruznejm lidem ukazovali freeridy vedouci mimo dh trat. Bylo to fajn, ale na muj vkus si ty biky pujcovalo az moc prcku, kteri na tom asi jinak stejne nejezdi (ale kdo vi – mozna z nich jednou budou potencialni kupci;-) Diky Jirkovi, ze mi dal na Chaparela SPDcka, abych si ho mohl vyzkouset – moc pekny kolecko jako staveny presne na moje jezdeni (sice to melo nastaveny packy dost jinak, nez jsem zvyklej, ale jak to pruzi jsem si zkusil dokonale) Taky na Banshee demo day bylo dobry, ze prijeli nejaky znamy, ktery zas tak casto nevidime a mohli jsme s nima po dlouhy dobe pojezdit. Ja tu akci az na chovani casti ET Bikez crew, ktery mi zamkla batoh v aute, cely den me k nemu nepustila a pak mi s nim odjela, hodnotim veskrze pozitivne;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.