5,6 kg, 280 kaprů - na na to říkáte?

46 nepřečtených
  • ovčák

    tak jsem dneska zabrousil semhle: http://xman.idnes.cz/diskuse.asp…

    co vy na to? podle mě je umění poskládat funkční a především vyvážený kolo s omezeným rozpočtem, který navíc i hezky vypadá. vzít nej high-tech co je na trhu a dát to do kupy (pro mě!) postrádá jakousi radost z koumání a dobře sestaveného celku. což vůvec neznamená, ze bych se s chutí nesvezl…;)

    0 0
    • ovčák  

      správnej odkaz tu: http://xman.idnes.cz/…man-styl.asp?…

      0 0
    • mr.antik  

      Chápu tu radost z montáže, spíš nechápu toho zákazníka, kterej k tomu příjde jak k rohlíkům na krámě.

      Jen otázka pro znalce – tam jsou obyč bovdeny a lanka nebo to jen tak vypadá? Myslel jsem že nejlehčí jsou nokony apod.

      0 0
      • kubad  

        Nokony nejsou nejlehčí

        0 0
        • mr.antik  

          A co teda – nějaký kevlar? Kolik se tak dá ušetřit oproti obyč třeba XTR?

          0 0
          • obda  

            Na fotce je u hazky na bowdenu jasně vidět nápis CAMPAGNOLO.

            0 0
            • mr.antik  

              Jo, už to vidim. No když jsem kdysi slavnostně kupoval bovden s nápisem XTR, tak jsem myslel kdovíco nedostanu…

              0 0
    • makak  

      To je slušnej plátek na iHeute …

      … pravděpodobně s tím pojedou nejextrémnější závod na světě, po dojetí uplatní 10 zaručených tipů jak být neodolatelný milenec to celé pojištěné prodloužením penisu.

      I když největší hit je asi tohle: „Antonín Charouz: Pro českou společnost jsem toho udělal hodně“

      0 0
    • kubad  

      myslím že to je promakené dost :-)

      0 0
      • ovčák  

        chybí tam hledání kompromisu, aby ses vešel maximálně do hraničního rozpočtu X Kč, když nakonec zavřeš obě oči a dáš do toho X + 10k;)

        0 0
        • kubad  

          jaks na to došel?

          prostě do Cafe přišel borec že chce špičkovou silničku za tolik a tolik a hurá stavělo se

          nechápu jaké hledání a a jaké kompromisy proč?

          navíc 280 je součet maloobchodních cen, kolik je reálná prodejní cena nikdo neví

          0 0
        • mr.antik  

          třeba to zadání typu – chci nějaký kolo do 300tisíc, ale ne míň jak za 250tisíc :-))

          0 0
        • treatt  

          Nechápu Tě..

          Kompromis hledám proto, že mám omezený rozpočet..když není, proč dělat kompromisy?

          0 0
          • ovčák  

            jo, tak jsem to myslel, kdyz mas treba na cely kolo 50, proste ze zivota…jasne, ze pokud ti o cenu nejde, tak neni duvod, asi jsem se spatne vyjadril..po ranu;)

            0 0
    • kesu  

      skoro stejne peclivy jako kdyz si stavim kolo ja:)))

      kazdopadne za me pro bicyclecafe palec nahoru!

      0 0
    • vojtechposmourny  

      Tak ber to tak, že jsou lidi, který prostě mají peníze a chtějí to nej, nemají potřebu koumat.

      0 0
    • georgio  

      Určitě pěkně udělaný video, lepší než číst ty články typu Charouz je zachráncem národa :-)

      0 0
    • nooski  

      Pěkné video. Jenom nechápu ty opletačky s patkou. Copak jim to z fabriky dali bez ní? A jsem rád, že nejsem sám, komu stavba kola zabere nějaký čas, ikdyž s kvalitním základem je to podstatně dřív než 7 hodin :-)

      0 0
    • karliner  

      U toho článku mi chybí povinné označení, že se jedná o placenou inzerci.

      0 0
    • rhapsody  

      „Slušnej stroj, ale celkem normálka“ ;D

      Mimochodem nemáte někdo starší video stavby mtb z progress cycle?

      0 0
      • rhapsody  

        troufnul by si někdo odhadnou cenu toho rámu Klein? :))

        0 0
        • kubad  

          u těch rámů záleželo na lakování ceny byly různé

          ale protože už se pár let nevyrábí tak ho stejně těžko seženeš, možná i to cenu zvedá

          0 0
          • rhapsody  

            právě proto by mě zajímal aspoň odhad ceny, víc jak sto modrejch? :)

            0 0
            • kubad  

              určitě ne

              0 0
              • JMT  

                Znas majitele ze to rikas tak rezolutne ? :-)

                0 0
                • kubad  

                  ne ale vím kolik ty rámy stály :-)

                  ale zase za kolik ho prodali v cafe nevím – i když by se to dalo lehce dopočíta :-)

                  0 0
              • rhapsody  

                koukám ale že ty kola stály těch sto modrejch ..

                0 0
                • kubad  

                  MOC ceny dílů se dají lehce dohledat, a cena rámu ti z toho vyleze

                  0 0
    • JMT  

      Nadhera. Osobne bych urcite stavel raci tohle nez nakou prdku za 40, hitech je hitech :-)

      0 0
    • rhapsody  

      většina staveb co má bikecafe v galerii určitě zajímavá a inspirativní, ale třeba todle mi přijde opravdu na velmi vyhraněný vkus majitele ;O

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.