• zaba

    Nemate s nima nekdo zkusenosti? Chtel jsem koupit Gianta VT3, ale bohuzel uz neni nikde k dostani, tak jsem koukal po nemeckych eshopech a zaujalo me tohle kolo http://www.bike-discount.de/www/navfram.asp?… . Dik

    0 0
    • cabbage  

      VT3 neni k dostání- a co myslíš že sem ve čtvrtek potkal v komersii(pro­gresscycle)? ten radon nevim ale vypada dobre.

      0 0
    • enjoy  

      vypada jako jeden z fullu od spyderu.

      0 0
      • cabbage  

        kterej?

        0 0
        • enjoy  

          full 3.az na malinky detaily je to on.

          0 0
          • Gatier  

            Ako kazda z tychto firiem: Nakupia vela komponentov lacno, nahadzu to na sunku ram a potom to predavaju za super cenu. Ale da sa, pokial dokazes zit s tym, ze Radon nie je znacka.

            0 0
            • jecnak  

              No kazdopadne ten NAPIS na kole je nesmirne dulezity. Uz jen proto tech par mismen bych si koupil treba Treka (Zvlast kdyz vim, ze si nechavaj varit ramy u GIANTU :-) – stejne jako hafo dalsich super znacek …

              Nechci ti brat iluze, ale Taiwan jako Taiwan.

              0 0
    • vlk  

      Tak co jezdíte někdo některé z kol od Radonu. Jaké máte zkušenosti. Mě se pro přítulku zamlouvá tenhle: www.bike-discount.de/www/navfram.asp?… mi to přijde za cenu okolo 30 tis supr vybavený bike.A vypadá bytelněji než canyony.

      Nakopoval jste už někdo na tom shopu?www.bike-discount.de/start.asp?… kolik by tak asi stála doprava-už jsem Něminu dlouho nepoužíval, tak mi trochu dělá problémy to tam najít. Díky

      0 0
      • TheIF  

        To myslíš ten RADON QLT Vision ? V PDFku je doporučená cena 999 Euro a na www to prodávají 799 Euro hmm to není špatný. Jen mě zajímá jak jsi poznal, že je bytelnější než CANYON ? To uchycení tlumiče teda určitě neee. Z fotky to určitě nemůžeš posoudit !

        0 0
        • vlk  

          No přítelkyni i mně se více líbí qtl comp 06.Ten červenej.No máš pravdu z fotky to poznat nejde.na canyonu sem se lek, když jsem u vahadla u tlumiče viděl, jak málo je tam materiálu, a jak majá je tam díra na osku.Tady koukám, zase bude slabší místo to oko co drží tlumič v rámu.No uvidíme.

          0 0
      • Sidney  

        V zimě jsem od nich bral zboží asi za 300 euro, poštovný bylo tuším 10 a přišlo to za 3 dny a všechno v pořádku. Něco mají za supr ceny.

        0 0
        • vlk  

          Tak to je v pohodě to poštovný. Musel jsi platit nějaké clo apod, nebo bez problému.

          0 0
          • Sidney  

            Je to v EU, takže bez cla. Pokud je to balík běžných rozměrů (ne zapletená kola, celý bajk atd.) tak to posílají přes DPL, je to fakt do 2–3 dny a stojí to těch 10euro. Ostatní bude dražší. Do ČR to nejde poslat na dobírku, platil jsem kreditní kartou (ne debetní) při objednání. Hned přišlo obvyklé automatické potvrzení objednávky a druhý den email, že to posílají a číslo balíku, takže jsem to mohl online sledovat na netu, kde balík zrovna je.

            0 0
      • rbo  

        mam qlt pro 05..pozri si testy z nemeckych bike casakov..dobre recenzie…, a yatial nemam k nemu vyhrady.. jednanie sfirmou ustretove..

        0 0
        • vlk  

          Takže to máš taky od www.bike-discount Jel sis pro to nebo sis to nechal poslat.Co tě stálo poštovný.

          0 0
          • rbo  

            pozri web vsetko tam maju napisane.. poslali mi ho…klikni na – Falls Sie Kunde aus dem Ausland sind klicken sie bitte hier! – na ich stranke vpravo dole

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.