• vili

    videli ste uz v novym velu ten ram bares?ja sem o nem do ted neslysel.nevite ceny a kde to sehnat?akorat sem nepochopil kdyz tam psali ze kolo je limitovany vyssi vahou,a to ma ve 21" myslim 11,8 kg,coz mnhe pride docela dobry,na to co to melo za vybavu.

    0 0
    • fousac  

      nejen ve velu, i v realu… docela me prekvapil, sem myslel ze bares dela jenom ziletky… vyssi hmotnost bych u „garazovky“ ocelaka ocekaval… ale zase 11,8 je pro me hodne lehky v porovnani s mejma 16kg hliniku… :(

      0 0
    • Siddha  

      vubec nevim o co jde, velo sem nevidel, ale Bares dela ocel, takze to bude limitovany vyssi vahou oceloveho ramu… nemate fotku?

      0 0
      • vili  

        je tam napsanej hlinik.jo a ta hmotnost byla dokonce 11,6 kilo..

        0 0
    • Aiax  

      Myslim, ze na BF nekdo psal, ze Sfinx vari u Barese, takze MTB od nej by meli byt v obdobne kvalite jako Sfinx. Samozrejme geometrie bude asi jina.

      0 0
    • McBlacky  

      a to mě začíná zajímat! doufám, že cena nebude jak u sfinxu :-( taky nápis bareš je hnusnej, ještě víc než fort – tak kdyby dokázal smotat rámeček HT do 1,9kg, v hezkym laku bez loga tak okolo 6000kč tak sem s nim…

      0 0
      • biker007  

        na Fortika mi nesahej:)!, mimo toho ze praskaji (uz 2×) mu nemam co vytknout.

        0 0
        • vili  

          a aj sem si myslel ze to je docela dulezoity ze ramy praskaj…:-))

          0 0
          • biker007  

            aspon mam kazdej rok novej ram;) jen to nestoji za ty nervy.. vzdycky rupnul na zacatku cervence, takze ted kontroluju ram denne.. loni sem jel s ruplym ramem Drasala, celkem adrenalin;)). ale aspon me nemusi znepokojovat nejake starnuti hliniku,ze? ale az rupne potreti (doufam tak rujen-listopad) tak jdu do RB.

            0 0
            • McBlacky  

              lecos dokážu přehlídnout, kosmetický vady neřešim, ale rám kterej praská, tak to fakt ne, na to jsem ještě moc mladej :-)

              0 0
    • Thapsus  

      Od Bareše máme doma dva rámy.Dělá buď z české ocele (můj případ),nebo z něčeho lepšího(Zona?)­.Geometrii buď dá svojí,nebo na zakázku.Nechal jsem si udělat geometrii podle Supecalibru od G.Fishera (na 29 kola) a ve velikosti 19 vyšel s lakem komplet 2.410 g.Ten druhý,nepatrně menší váží 2.200g. Cena byla loni 4000 Kč za komplet rám včetně laku.Zona vyšla na 8.000.Jsem spokojenej.

      0 0
      • vili  

        pisou ze to je alu columbus altec tak myslim ze to je hlinik,ale ma to docela hubeny trubky.

        0 0
      • Clodman  

        Tak 800 za Zonu to je dobrá cena, jak ses s ním domlouval, já jsem mu psal maila, že by jsem chtěl ceník, ale nikdo mi neodpověděl.

        0 0
        • Jogador  

          Přidej nohu a bude to OK. Za tudle cenu bych ho koupil taky :).

          0 0
          • Jogador  

            Nohu můžeš taky, já chtěl napsat nulu, ale nějak se to zvrklo:))

            0 0
            • Clodman  

              No jo stane se, ale zajímalo by mě proč Bareš dělá tu Zonu za těch cca 8000 Kč a Sfinx za 14 000 Kč, když Bareš to pro sfinxy vaří.Jediný co mi od oka připadá na sfinxu lepší je ten lak, kterej si prej nechává dělat u štěrby.

              0 0
            • vili  

              chtels rict zvrtlo nebo zvrhlo? :-))))

              0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.