Sobotní jízda - Sázava -> Vltava

17 nepřečtených
  • fousac

    zdarec lidicky… :) mam pro vas pozvanku na sobotni vyjizdku.. sraz je v 10:00 u zbraslavskeho vlakoveho nadrazi (pozor, z modran podel reky to asi nepude, vltava je ponekud vys, musite pripadne po asfalte pres kopecek..) trasa asi 80km: zbraslav-vrane-mechenice-davle-kamenny privoz-krnany-vysoky ujezd-rabyne-stechovice (podel vltavy :)-davle-domu.. :)

    0 0
    • Luka  

      Uzijte si to moc, ja jet nemuzu, ale doufam, ze na me budete myslet, az budu umirat v Jistebnici :))

      0 0
    • McBlacky  

      Trochu to upgradnem, dneska jsem se bavil s Bluem a vezmen to z Jarova po žlutý a pak přijedeme po červený do Davle. Aby to nebyl pořád jen asfalt a rovinka…

      0 0
      • fousac  

        srandisto..

        0 0
        • McBlacky  

          to jsme si nerozuměli, já nemyslel to co jsme jeli včera, ale ten sjezd ze Zvole přímo do údolí potoka (jak je tam i ta červená) nevim ale myslim, že je to taky žlutá. Až budeme ve Zvoli, tak asfaltka přes Černíky a Březovou (smrákni mapu) a sjezd do Davle k potoku. Já už to jednou jel, ale nenapadlo mě to, teprve když to řekl Blue, tak jsem si vzpoměl jak to tam vede. Je to lepší než ZB-DAVLE po hlavní, a jeden kopeček navím už nás nepoloží, stejně to bude celý dost placatý ten výlet, kromě Kameňák-Slapy. :-)

          0 0
      • lempl  

        lidi tak asi jedu:-) hele a jaky bude tempo? :-)

        0 0
    • Otaku  

      Ja tam budu. Jsem zvedavej kdo jeste, tak se kdyztak pripiste. OKTNXBYE

      0 0
    • redhotrock  

      cau lidi,pokusim se prijet,ale nic nezarucuji.Rikate v 10 na Zbraslavi? Ok. Hans

      0 0
    • McBlacky  

      Pro upřesnění, sraz pro odjezd z Prahy 9,15 na Palackýho náměstí, čekáme 5 minut pak po stezce přes Bráník, Komořany na Zbraslav. Tempo bude pohoda, budou pauzy na pivko a oběd…

      0 0
    • McBlacky  

      Kdo nejel udělal chybu, až na ty dva zlomený rámy to byla pohodová vyjíždka, mě to dalo 105km…

      0 0
      • blue  

        vypravej :-)

        0 0
        • McBlacky  

          skoro neni co… Nejdřív po dojezdu do Štěchovic to zjistil fousáč (návaření sedlovky na horní rámovku). Mimochodem dát si po dešti tu stezku ze Slapů do Štěchovic je masakr. Otaku málem lovil missiona z přehrady – zůslal viset nad svahem s kolem v ruce jen za přední kolo, zbytek nad propastí, dole voda :-) A nakonec Lempl při sjezdu Cukrák-Kazín urval spodní šavli od středu.

          0 0
          • jecnak  

            Jezisi, jeste ze jsem zaspal :-) Timto se vsem omlouvam, ze jsem nedal vedet.

            0 0
            • McBlacky  

              To tě neomlouvá, já šel spát v 3,45 v sobotu ráno a taky jsem to stihnul na desítku na Zbraslav, ale bylo to krutý :-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.