Pro bajkery z okolí Prahy 6..........vyjížďka

43 nepřečtených
  • Peslezedirou

    Ahoj lidi, napadlo mě uspořádat nějakou sobotní vyjížďku. Podobně jako organizuje Fousáč. Bohužel jsem z Prahy 6 a tak je pro mě v zimě docela problém dostat se na Zbraslav a nebo na Palačák. Mohli bychom vyrazit směr Šárka a nebo Kozí hřbety, míst kam by se dalo vyjet je spousta. Samozřejmě by se nejednalo o nějaký zběsilý závodění, ale pohodovou zimní jízdu :o) Tak pokud by se někdo chtěl přidat tak písněte, čas a místo srazu by se dalo doladit........

    0 0
    • McBlacky  

      no proč ne, doufám že si zase na Kozích nerozrazím nohu jako minulou sobotu, pěkně to tam ted dojebali lesáci :( já bych jel…

      0 0
    • Jorje  

      já se hlásím jako potencionální zájemce taky protože se zanedlouho stěhuju do těch míst, ale až příští sobotu, tuhle hákuju. Příští sobotu bysme mohli vyrazit ve větším množství co vy na to? Jede se maraton:o)

      0 0
    • xstefi  

      Bych asi jel…co takhle Okor a zpet? Teda pokud to nebude uz rozmrly jinac bych asi volil silnici.

      0 0
      • McBlacky  

        no to jsem chtěli minulou soboru, ale zima a led nám to rychle rozmluvily.

        0 0
    • fousac  

      jak problém? se sesypes dolů z kopce, hup přes most a jsi na palacaku… ;o)

      nesmis bejt tak měkkej.. ;o)

      0 0
      • xstefi  

        ver, ze sjet ten kopec je celkem fajn, ale kdyz se pak vracish zmrzlej jak holubi hovno po 70km a mash si dat jen tak z ****** Petrin…se jeden rozmejsli

        0 0
        • blue  

          zadarmo metrem ze smichova na zlicin… bych se teda vubec nerozmejslel

          0 0
    • jecnak  

      Klidne se pridam – nadhod cas a misto srazu.

      BTW co je slozityho dostat se na Palacak – existuje metro ne? Sam jezdim z Hornich Pocernic…

      0 0
      • cabbage  

        nj, ale ne kazdej je „motorovej“ jako ty:)

        0 0
        • Mata.Lan  

          A kde máte ten váš Palačák? já myslel, že je to v Brně…

          0 0
          • Meesha  

            No, musis najet na dalnici smer Praha, pak asi po 200km doleva a pak uz se zeptas…

            0 0
            • Mata.Lan  

              Blbej vtip… Bydlím v brně na Palačáku – to je jasny. Že je tam Bikezone kamenej obchod je taky známo, ale že se tam dostanu metrem, mi nějak uniklo

              0 0
              • Jogador  

                V tom bude asi ten renonc, Ječnák tam dojede metrem, já z jížního města na kole, cca 30 minut, a mohl bych jmenovat další, co jsou na palačáku hned, a přitom neopustí Prahu:)

                0 0
    • Meesha  

      Co si treba projet tu trasu Prazsky 50ky? Je to hodne po pevym, takze by bahno ani moc bejt nemuselo a ted je stejne zmrzly… :-)

      0 0
      • grafik  

        a co treba ‚prazsky schody‘, mate to v centru, pro nikoho daleko, kolem je na 100 hospudek a hlavne se nejede v ‚marastu‘ …

        0 0
        • McBlacky  

          platíš pokuty?

          0 0
          • grafik  

            nejsem z prahy, tak nevim jak to u ‚vas‘ chodi, a pokuty platim jen kdyz jedu autem :/

            0 0
        • Meesha  

          To je taky neni spatnej napad. Sice tam asi bude o trochu vic lidi nez v lese a mozna i vetsi spotreba komponentu a pilotu, ale taky napad…

          0 0
      • McBlacky  

        to to tak na začátek si naložit ty tři kopce :( bych jel Šárku, Horoměřice, zadem na Kozí, k rybníku a přes Únětice na Okoř, pak podle situace buď po p50 zpátky, nebo do Kralup po červený a z Kralup podle vody, po levým (směr toku) břehu je s dvěma přerušeníma super cesta až do Prahy

        0 0
        • Meesha  

          …ja tamtim smerem znam jen tu trasu P50 a trochu Sarku, jinak vubec nic,takze fakt netusim kudy by se mohlo. :-) Este ani nevim jestli vubec pojedu.

          0 0
    • McBlacky  

      vím že to organizuje pesatd., ale navrhuju sraz 10,45 u McD v Šárce, co vy na to?

      0 0
      • jecnak  

        OK, budu tam. Uz jsem si prodlouzil blatniky – podle toho co hlasej na weekend (mam-li to shrnout, tak bude vsude strasny bahno, protoze teplota poleze na 5–9C) se budou vic nez hodit.

        0 0
        • Meesha  

          Kdyz to takhle pude dal, tak ten zimni maraton bude na vyschlym a bude to na kratky! :-)) Uz aby to bylo!

          0 0
          • McBlacky  

            nepřeju nikomu nic zlýho, ale 50cm by v předvečer závodu napadnout mohlo :)

            0 0
            • Meesha  

              To by me pekne nas*alo! Ale stejne zatim nemam na cem jet, takze sem zatim v klidu… :-)

              0 0
        • McBlacky  

          jj bahno místy ještě led, to bude paráda :/

          0 0
      • prema  

        jo dobrej napad. pokud bude prijatelny pocasi (skoda, ze asi nebude mrznout) tak jedu taky. minulej vikend jsem byl ve hvezde a v sarce a bylo to super… docela dost umrzlyho snehu, vynikajici. uvidime v sobotu

        0 0
      • xstefi  

        kdyz to bude jeste zmrzly a nebude 30 cisel snehu ani bahna tak jedu…

        0 0
      • Peslezedirou  

        Jo jo, u McD by to klído šlo. Pokud by někomu bylo milejší dát sraz u kfc tak dejte vědět. Nechcete čas srazu posunout na 12.00. Někteří z nás večer budou v clubíku a nebo v hospodě........

        0 0
        • prema  

          v tech 10:45 je to optimalni. vzdycky sice vyrazim driv, ale v 11 odjezd je ok. protoze nez se pak priseres nazpet tak uz byva tma…

          0 0
          • Peslezedirou  

            Oki, tak sraz v Šarce u McD v 10.45 odjezd 11.00.Kdyby nějaká změna tak písněte na mejla zatím.....

            0 0
            • SavaH  

              jela bych taky, ale nejpozději ve 3 bych potřebovala bejt v Holeškách…

              0 0
              • prema  

                s ohledem na pocasi to asi nebude problem. do 3 j to v pohode

                0 0
    • Meesha  

      Prej ma bejt hnusen – asi jako dneska, ale vetsi teplo… Takze ja vaham – uvidim jak to bude rano.

      2 Blacky: Jedes pesky nebo metrem?

      0 0
    • prema  

      pokud nebude rano moc prset, tak jedu. takze se pridejte taky :)

      0 0
    • Meesha  

      Takze ja dneska nee…

      0 0
    • McBlacky  

      tak jsem se na to taky vybod :( ale pokud nebude pršet zítra tak pojedu zítra, ale asi spíš silnici s minimem terénu

      0 0
    • jecnak  

      Co tedy zitra – podle toho co jsem mel moznost videt venku v lese a na zahrade, tak do lesa jen pres moji mrtvolu. Co takhle Neco na sever? Treba sraz na Cernem Moste na konecne metra u KFC (n a druhe strane silnice nez je metro) v 11 hodin. Trasa nekam k Labi…

      0 0
      • McBlacky  

        já si pojedu dát jenom lehký pade někam na jih, tak na dvě hodinky, to skoro nemá cenu abychom se scházeli…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.