• Mich

    Váhám zda koupit Pace RC 36 Pro Class Disc Lock Out nebo ušetřit 5tis a jít do Suntour XC-PRO-E-TR.Poraďte!

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Che che. Ten je taky dobrej. Dalsi, dalsi. Kde to beres takovy kamenaky :))))

      0 0
    • rich  

      to je tazke rozhodovanie, tie vidlice su takmer totozne – vnutro je od foxu, nohy marzocchi a vyraba sa to vsetko vo velkej britanii…ja by som siel do Pace za tie prachy ma dlhsi nazov! :-D

      PACE ked nemusis nevyhnutne setrit…

      0 0
      • Mich  

        Tak dík!!To ste mi teda pomohly.Obě jsou to vidle s uzavíráním s řidítek,jinak bych je neporovnával!Suntor by měl mít i nastavení zdvihu z řidítek.Tak mě zajíma jestli 14tis za Pace nejsou vyhozené peníze,které můžu použít jinde.Suntour tady byl rozebírán už několikrát,ale na nějakou zkušenost s nejvyším modelem?(9tis)jsem nenarazil.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Osobni zkusenost s timhle modelem Suntoura nemam, ale podle me je to stejny a cena ja vysoka jen kvuli tomu zavirani atd. Funkce bude takova, ze by spis potrebovala otevirani z riditek nez zavirani. Ja bych teda nesel ani do tehle Pace. V roce 2004 mi mazani vazelinou za 14000,– prijde jako nakup veterana. Kdybych potreboval zavirani z riditek, urcite se najde i nejaka jina alternativa nebo kit pro vidlice bez zavira z riditek, pripadne nejaky sikovny udelatko.

          0 0
        • enjoy  

          zrovna je v poslednim velu udelatko od jagwiru na lockout z riditek.je to pro vidle rock shox a fox a stoji 2500,–

          0 0
          • mastihuba  

            toho sem si taky všiml, až si to někdo pořídíte tak dejte vědět, nebo to napište do recenzi.:)

            0 0
            • Mich  

              Dík za tip docela zajímavé udělátko!Jaké máte zkušenosti s RockShox Duke?(sorry jestli to tady už bylo)RockShox míval větší vůli v nohách nevím jestli se to zlepšilo jak tvrdí u modelů 2004?Fox se mi také líbí,ale cenově je už hodně vysoko!

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Vadí ti vule v nohou a chtel si jit do Pace?

                0 0
                • Mich  

                  Jo!Ale s proto že jsem nikde nesehnal nějaké informace o Pace vidlicích,nebo tady něco už proběhlo?V novém Velu je test Intense který je osazený touto vidlicí a tvrdí o ní že je"tuhá a super regulovatelná a není hypercitlivá"i když tam tvrdí že by raději volili Skaraba,ale ten se mi zdá na mojich 83kg dost přecitlivělý.

                  0 0
    • tutite  

      Tuhle sezonu ještě počkej a pak Ti střelím PACE RC 40 s olejovým tlumením, mazáním, pružinovým pružením, změnou zdvihu 100–130 mm… Bude mít najeto cca 2000 km. Zdar.

      0 0
      • Mich  

        Co nespokojenej?Ne­říkám že by se mi RC40 nelíbila,ale stou vidlicí je to akutní!

        0 0
        • tutite  

          Spokojenej, ale na moje potřeby je to dost předimenzovaná vidlice. A po prázdninách má být na trhu RC39, což je vzduchovka s Al nohama a olejovým mazáním, 1400 g, zamykáním z řídítek. Ale pokud je to akutní, tak Suntour na posledním místě. PACE má sice mazání vazelinou, ale vnitřní nohy má ocelové, a ty už něco vydrží. RC36 bych se vůbec nebál, zejm. pokud člověk váží něco kolem 70 kg ± 5 kg. Ne kvůli pevnosti, ta je více než dostatečná, ale kvůli tvrdosti pružiny. Sám sem jezdil RC38 a pro potíže se vzduchem sem ji vyměnil za Manitou Minute, ale ta byla torzní tuhostí nesrovnatelná, proto jsem šel zpět do PACE, tentokráte RC40, a ta je fakt brutální.

          0 0
          • scret  

            Kde se daj sehnat aktualni info o RC 40 nebo RC39? Moc rad bych to videl.Koukal jsem na stranky PACE a tam nebylo o RC40 ani zminka:-( Nebo jsem blbe koukal:-)

            0 0
            • tutite  

              Stránky nemají updatované. Nejpeší info najdeš na stránkách GB dealera, teď si nevzpomenu, ale zadej PACE RC40 a toho dealera Ti to najde, jsou tam fota všech PACE v prodeji, RC39 pouze nákres, foto je na nějakých GB bikemagazinech­. Zdar.

              0 0
    • SELMIRA  

      He! Já bych volila tu Pejsku! A taky jsem ji koupila a proto si ji nekupuj, páč nechci mít stejnou jako Ty! :o))))

      0 0
      • PACE 31  

        Ja mam pevnou PACE RC31!!!Jenom marne hledam kudy se tam cpe ta vazelina a kde se projevuje ta pripadna vule!!! A skoro nic to nevazi!Toz tak…

        0 0
        • Gatier  

          Heeej, ty si moj clovek! Napis vsetko o tej vidle. Mam sice moju super hlinikovu, ale koli kotucom na zimu uvazujem o tejto. Kde si ju kupil a za kolko? Ak mozes prezradit.

          0 0
          • Gatier  

            Takze nic?

            0 0
            • PACE 31  

              Dlouho jsem tu nebyl takze PACE 31!!!! Vazi to 695g nekde pisou i vic ale ja to vazil primo v obchode a presne to sedi i s celym krkem!!!! Treba si zvyknout na skoky predek jde logicky desne vzhuru. Do makadamu nejhorsiho zrna treba sirsi gumy ale to platilo s odpruzenou taky.V manualu nepovoluji kotouc vetsi nez standartnich 160mm ale jezdim B4 ktere moc jedovate nejsou tak by to sneslo i tech 180mm.Zakoupeno po dlouhe touze v MAX CURSORU v Ostrave cena loni cca 7000 bez vecek(jenom disky) za cepy na vecka(demonto­vatelne) pridas litr.A jeste jsem ji u nikoho nevidel a asi dlouho neuvidim!!!Toz se mivejte......

              0 0
              • PACE 31  

                A kdyz uz jsme u pevnych vidli,moje holka jezdi hlinikovou RB cena cca 3000 (kolik letos nevim) a jak to vypada jako nejtvrdsi klacek tak jak jsem se na ni svezl (na obou dvou) tak super pohodlicko.Toz tak.....

                0 0
                • TinkTink  

                  Moje holka jezdi odpruzenou :)…pevnou bych ji nikdy nedal ani kdybych to mel platit ja…tolik za pevnou je pro holku hrich :)…i kdyby zavodila…to uz radsi Marzocchu s pruzinama…

                  0 0
                  • PACE 31  

                    Jde o to co jezdi(mel jsem upresnit-sorry)!Ta moje ma krosku RB(jedina v CZ absolut atyp) a na ni obuty TUFA (stromecky).A kdyz uz atyp tak mame v rodine i RB 1300 v provedeni 29".Bartosz ho delal pres zimu,a dalsi podle nej uz nebude!! Nebo ho nekdo mate??? Toz tak…

                    0 0
                    • TinkTink  

                      No jo no…ja mam normal Meridu XC Mission a vubec mi nevadi, ze mam neco normalniho – kdyz to funguje…ono mit originalni vec za kazdou cenu neni zrovna to pravy.

                      0 0
                      • PACE 31  

                        Myslim si,ze nejde o originalitu-vzdyt mas treba drazzsi ram.Ja to myslel fakt tak,ze zalezi co jezdis.Me vule ve vidlici opravdu zrala a zkus sehnat jinou pevnou na kotoucovku.Krome trialove. Toz tak…

                        0 0
                        • TinkTink  

                          No tak vule jsi se mohl zbavit treba Headshokem…si myslim :)…

                          Na kotouc – no tak jo…tak treba Morati…mne spis ty pevne nak neberou… :)ale nic proti vam…

                          0 0
                        • TinkTink  

                          Tak me napadla pevna, karbonova…do 5 litru..na MTB…?

                          0 0
                      • lubos  

                        Vzdyt na originalitu jsou tady vrtaky, ne :o)))

                        0 0
    • Meesha  

      Z tehle dvou bych sel do Pace. Co treba nejakyho Foxe?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.