• Pedro

    Zdravím! Při tom jak jsem odpovídal jednomu klukovi co se týče jednoho konkrétního rámu co jsem jezdil se mě RomanH zeptal proč to nehodím do recenzí. Prima nápad, podíval jsem se tam a defakto tam nic není! BF Navštěvuje dost dlouho dost lidí, tak proč tam nedat své vlastní pocity z té či oné zkušenosti. Sedíme na kole týden, nebo se bojíme, že se pak nebude o čem bavit. Pokud se v někom hne svědomí, tak prosím, žádné reklamy

    0 0
    • RomanH  

      Ten dotaz jsem Ti hodil proto, ze jsem mel predchozi prispevky jiz drive prectene a ten Tvuj se mi zobrazil na prvnim miste jako pouha recenze RB. Necetl jsem to pozorne – prehazuji ted v praci programy na novy server. Ja taky radeji pisu do fora, protoze se da o vsem hned diskutovat. Ale recenze bychom psat meli, mam taky spatne svedomi :o)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Mam taky špatný svědomí, už sem několikrát něco rozepsal, ale pak sem se zasek (odkazy na výrobce, cena, jak dlouho to vozim) a řek sem si že se na to musim podivat než to napíšu a zase prt… :o))

      0 0
      • Pedro  

        Taky jsem to tam chtěl hned napsat, ale zasek jsem se na váze. Takže mi dejte týden dva a snad to tam bude.

        0 0
      • enjoy  

        slusnej pokus o vymluvu:-))

        0 0
        • Pedro  

          Tak si to vem takhle, tu váhu neuvádí ani výrobce. Pokud vám bude stačit rozmezí, dejte echo a já to tam natřískám:-)

          0 0
          • enjoy  

            no ja to nemyslel na tebe:-) ja uz ted vazim uplne vsechno,zrovna mi toho ted chodi docela docela dost.mimochodem,jak se vazi jeden nipl,kdyz nemam vahu za 20 tisic?:-)

            0 0
            • Thidney  

              dojdeš do nejbližší lékárny a tam je o to poprosíš ;-)) … třeba…

              0 0
            • JirkA  

              Zvazis jich 100 a pak podelis??? :)

              0 0
            • Pedro  

              Vezmeš jich 20 nebo 30, zvážíš, a pak to tím počtem vydělíš.

              0 0
              • enjoy  

                tak jsem jich zvazil 70 a jeden by mel mit cca 0,14 gramu:-),ta kuchynska vaha to moc nepobrala,hnula se o 10 gramu:-).je to alu DT 2mm:-).jo a jsou modry,jestli to hraje nejakou roli:-)).

                0 0
                • Lišák  

                  Modrý sou důležitý! Myslím to vážně! Barva sice nejezdí, ale jezdi na kole, jehož barva je ti protivná! Sám sem jezdil několik let na fialovým kole a musím říct, že i když preferuju červenou, tak můj modrej rám je hezčí, než ten minulej :-)

                  0 0
            • gucan  

              to je jednoduche … zvazis cele kolo, pak ho rozeberes, sectes vahy naboje, kazety, rafku a dratu (samozrejme kazdeho zvlast pro vyssi presnost mereni) a zbytek vydelis poctem niplu :-) Chce to jenom trosku uvazovat :-)

              0 0
            • enjoy  

              jeste nejake napady?,bavim se dobre:-)

              0 0
            • Pedro  

              Ty vole:-) Jako by se to nikomu nestalo, že odpoví nevědomky najednou na stejnou otázku. Bav se, máš to i v nicku.

              0 0
            • mastihuba  

              popros slečnu na poště

              0 0
      • blue  

        odkaz na vyrobce a cena jiste neni to nejpodstatnejsi, aby se to bez toho neobeslo ;-)

        0 0
    • MARIN  

      Jednoduse jsem liny psat podruhe to co jsem psal na starem bikeforu ale snad se casem az se budu nudit k necemu dokopu

      0 0
    • Flier  

      Už jsem se pokoušel přemluvit bikerstvo k psaní recenzí ( a zdaleka ne sám ), ale nezaregistroval jsem změnu. Například MARIN na to odpovídá stále stejně, což svědčí o příkladné názorové konzistenci :) Pokud se rozhoupe aspoň čtvrtina lidí, kteří sem píšou, bude rubrika recenze k nezaplacení…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak jo zkusim se neska rozhoupat a popsat to co mam na kole… :o) Nebo spíš jenom to co se eště vyrábí.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.