Kdy pro Vás začíná sezóna ? Aneb kdy poprvé sedáte na bike ?

36 nepřečtených
  • oppin

    Jezdíte sezónně nebo platí, že správný biker s kolem i spí ? :)

    0 0
    • Tommy  

      Vzhledem k tomu, jak málo už mám času (výmluva a asi i lenost :-) ) jezdím už pouze od jara do podzimu. Dřív jsem jezdil pořád, ale tak nějak jsem zlenivěl a na válcích mě to nebaví.

      0 0
    • enjoy  

      poprve jsem sednul na bike pred tusim asi deseti lety(nebyl to bike,to se neda rict,ale spada to do kategorie:-)) clovek kteryho to fakt bavi(jako me) tak na nejaky sezony nehraje.jo a s bajkem skoro spim,mam ho metr od postele.

      0 0
      • marhi  

        V březnu, ale tento týden díky počasí jezdím co to dá. A nestačím se divit jaké zimní radovánky nadělaly škody. ( na fyzičce)

        0 0
    • biker007  

      no, ja sem kolo odstavil na mesic v rijnu, od ty doby jezdim co pocasi a cas dovoli.ale v zime jezdim max. 2–3× tejdne, k tomu 2× tejdne bazen a 2× trenink s bezkarema. to pocasi tenhle tejden mi ale celkem vyhovuje :-) zejtra asi vytahnu po dloouhej dobe kratasi+navleky..

      0 0
      • sharkcom  

        Já jezdím 365 dní v roce, idkyž v zimě jenom do práce. To jsem vůl.

        0 0
        • marhi  

          Nejšeš já taky, i když ne 365 dní v roce. Ale to nepočítám jako jízda pro radost. Spíše způsob dopravy.

          0 0
        • dafe  

          Jak vul? To bych musel byt vul taky a to teda ne! :-)

          0 0
    • Vojtíšek  

      Pro mě začíná sezóna Novoročním švihem 1.ledna. S kolem nespím, to rozhodně ne. Jezdím celoročně a tudíž sezóna končí 31. prosince.

      0 0
    • TinkTink  

      Ja spis pocitam sezony komponentu nez sve :o) – jezdim porad…neoddeluju sezony…oddelu­ju roky…

      0 0
    • Cyril  

      Někdy v březnu, podle počasí začátkem nebo koncem. Končím v říjnu taky podle počasí. Přes zimu nahrazuji kolo popobíháním. Zdar!

      0 0
    • Daf  

      Jezdim i v zime i kdyz v tech zimnich mesicich najedu tak 1/3 toho co najezdim v mesicich od brezna do rijna. Naplno se venovat treningu zacinam az tak od brezna.

      0 0
    • MARIN  

      Jezdim kdy se da, trenink tomu ale rikam tak od konce unora do zacatku rijna :)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      No letos jsem dirtoval hned na Novy rok po pulnoci. Se sampanskym to sice hezky lita, ale blbe pristava. Jestli pocitas sezonu jako rok 2004.

      0 0
    • Paja  

      Jezdim celorocne, aneb zivot je nekonecna cyklosezona;) Pres zimu ale jen co zivly dovoli, protoze je brzo tma, na silnici nemam rad sul, v terenu bahenni lazne jen do urcite urovne:) a pri vetsim mnozstvi snehu uz to taky hur jede, to pak prichazeji na radu lyze. Pri blbym pocasi dokonce i trenazer.

      0 0
    • blue.sun  

      Jezdím pořád, celoročně… Ve sněhu je nejlepší ježdění…

      0 0
    • scret  

      Sice mam kolo kousek od postele, ale presto zacinam tak v breznu a koncim tak v listopadu. Na snih vyjedu jednou za „uherak“ se jentak vyblbnout. Pres zimu plavu a zvedam zeleza, to abych nemel uplne ichtilacky cyklisticky telicko.

      0 0
      • náčelník  

        Co se týče kola, jsem na tom stejně jako ty. V zimě chodím pěšky, jezdím na sjezdovkách a odhazuji sníh lopatou :)

        0 0
    • Martin  

      Kolom vynechavam kdyz zacne snowboardova sezona. A NAOPAK:-)

      0 0
      • Lovec_007  

        jo jo, to jsme na tom stejne: kolo – brezen – listopad prkno – prosinec – brezen. No a pres zimu jeste obcas bazenek.

        0 0
    • ravo  

      Kdykoliv to jde, jen děš? nemusím:-)

      0 0
      • sharkcom  

        Když už nás je tolik, co jezdí v zimě, dáme těm debilům do parlamentu petici proti používání soli. At si s tím nasolí ř.., aspoň tam neusnou.

        0 0
        • ravo  

          Hmmm, to mi připomína, že jsem dneska zapomněl „odsolit“ bike…

          0 0
    • fousac  

      jezdim, kdyz na to mam naladu.. a jako kazdorocne mam ted leden-unor linou, takze vic az od brezna…

      0 0
    • bikemanx  

      Jezdím „imr-vére“. Tede v zimě jezdím tak jednou za čtrnáct dnů cca 200 kilásků..

      0 0
    • MartinXC  

      Jezdím celoročně, tehdy, když to jde kvůli práci nebo rodině. Ale déš?, vodu, led a asfalt moc nemusím (ale když je abs?ák, tak to skousnu taky).

      0 0
    • LukasX  

      Momentalne nejezdim, protoze sem prodal stary bajk a novej se nekde zdrzel, penizky jsou jiz z prasatka venku, ale kolo nikde ;o( Hlavni sezonu mam od pulky unora tak do rijna, potom me to krapet prestava bavit. O to vetsi abstak mam ted ;o)) Mimo sezonu se snazim udrzovat v posilce a parkrat neoodolam a vyrazim ven. To ale musi byt snih, cisty a bily .. do cvachty nejedu ;o)

      0 0
    • Wojtek  

      sezona nikdy nekončí,ale ta letní je lepší:-)

      0 0
      • jIrI___  

        Špatně. Sezona pro mě začíná tehdy, když denní teploty vystoupí nad 20°C :-))

        0 0
        • hribik A1  

          no vidis, to ja mam najradsej 5–15. este klidek ako v zime, neni vonku vylezene vsetko co ma dve alebo styri kolesa (alebo dvakrat styri za sebou) a pritom uz nemrzne, ani sa neskvarim do kazdeho kopca…

          0 0
      • hribik A1  

        ty sa daj na archeologiu :-D

        inac nepouzivam pojem sezona, ale uctovne obdobie, a to zacina 1.1. a konci 31.12.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        To mě *****, starší thread nebyl ? :D

        0 0
    • roud  

      PROBOHA WOJTKU PROČ TO VYTAHUJEŠ ? ?  ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.