• sugg

    Zkoušel jsem obě, ale pouze před prodejnou :( Stojí ty 4k navíc za to? (jezdím terén, ale ne extrémy) Co byste si vybrali vy? Dík moc za (jakýkoliv) tip! Sugg

    0 0
    • Uža  

      Ja bych sel do Mattse kvuli HFS. Jo a taky ty decentni sede barve.:-)

      0 0
    • Výběr z produktů

      Giant Talon 29 2 GE kolo, knight shield Skladem > 2 ks

      Giant Talon 29 2 GE kolo, knight shield

      od 21 399 Kč -6% MOC 24 699 Kč

      Cannondale Habit 4 29 kolo, černé Skladem > 2 ks

      Akce Cannondale Habit 4 29 kolo, černé

      61 199 Kč -14% MOC 86 699 Kč

      Kellys Thorx 30 29 kolo, bílé Skladem 2 ks

      Kellys Thorx 30 29 kolo, bílé

      57 399 Kč -13% MOC 71 999 Kč

      Přejít do shopu (Kola / Horská)
    • Pebe  

      Radši bych šel do Matts 500 a za ty 4 tisíce se snažil vyměnit vidlici. Jinak vybavení je totožný a rozdíl ceny je jen díky rámu.

      0 0
      • sugg  

        Já sem taky tak přemýšlel, ale prodavač do jě furt hučel, že ten HFS rám je o dvě třídy lepší atd…

        0 0
        • TinkTink  

          Tak o tridu bych si dovolil souhlasit – ale je klidne mozny, ze to je jenom designovy jev. (nemam to otestovany…ale HFS ramy vypadaj lip :) )

          0 0
          • sugg  

            Jojo, mě se to kolo taky líbilo :) Ale přece jenom dávat 4k za design… Máš zkušenost s nákýma kolama tak kolem 16k? Dík P.S: Sem tady novej, tak sorry za případný dotazy od věci :)

            0 0
            • Siddha  

              se neomlouvej, o nic nejde. ty kola nebudou spatny, Merida, jakozto jeden z nej vyrobcu na svete, vi co dela. zvazoval jsem 500 pro devce, nakonec si vsak vybrala Superiora 830W, kterej je proste hezci…

              0 0
              • sugg  

                Dívám, že seš taky z Brna:) Du ted potrápit Meridu a Apache k Šírerovi…

                Superior 830 je hodně v poho, taky o tom uvažuju.

                0 0
                • jakub  

                  osobne bych rekl, ze meridy sou letos nak predrazeny, oproti jinejm. Treba Schvinny nebo Mongoosy maj za min penez vic muziky. Sam mam Meridu, ale letos se mi zdaji byt jaksi moc drahy

                  0 0
                  • widlicka  

                    Tak to si dovolim nesuhlasit. Neviem ako drahsie meridy ale meridy tak do 25litrov poklesli na cene. Priklad: kamarat kupil meridu Kalahari 590SX minuleho roku za 15500SK. Toho roku stoji 12 500SK s o triedu lepsou vybavou. A za 12 500 sa drzi popri ostatnych bajkoch celkom dobre.

                    0 0
                    • Žanek  

                      Že má o třídu vyšší přehazovačku neznamená, že má o třídu lepší výbavu.. Podívej se i po ostatních komponentech… Jinak ale souhlasím s tvojím nesouhlasem :o)), myslím, že Meridy jsou na tom s poměrem cena/výkon docela dobře.

                      0 0
                      • widlicka  

                        tak ma o triedu vyssi iba presmikovac, radenie a prehadzovacku + ma parohy a uz nevyzera tak sucho :-)

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.