• m36

    Můžete někdo sdělit zkušenosti s tímto bikem? Uvažuji o koupi MTB a tenhle bike mě zaujal.díky

    0 0
    • Thapsus  

      Loni v září jsem ho koupil synovi (10let),po půl roce a 1500 km bez jediného problému,teď budeme měnit první řetěz.Za ty peníze mi připadá hodně slušný,každopádně je lehoučký.Asi taky záleží,na jaký ježdění ho budeš pořizovat…My jsme spokojený.

      0 0
    • preacher  

      pouzival jsem ho jako nahradni reseni (typ 2003).Radilo dobre, a zatacelo…stredy mi odesly asi po 1000 km, slapaci stred o neco drive, vidlice (TopGun-merida) se chovala jako pevna (byly tam nejake naznaky pruzeni, ale tlumeni chybelo). Mam 80 kg a jezdit se na tom dalo jen po silnici, jakmile jsem vjel do terenu, cely se to zaclo jaksi vlnit.Asi jsem oc tezkej. Spise bych ho doporucil jako kolo pro deti od 10 do 15 let a i tam bych vymenil vidli za nejakou funkcni…

      0 0
    • wbiker  

      Tohle kolo (ročník 2004) jezdí brácha a nemůže si ho vynachválit. Je fakt, že vidlice (Suntour XC 60) není nic moc, ale po 2000 km nemá vakl a malý nerovnosti docela žehlí. Jinak s tím vlněním rámu problém nemá, možná je to tím, že má velikost 18". Jinak s ničím jiným problém neměl. Vřele doporučuju.

      0 0
      • preacher  

        jo, to ja mel 22.....jak to ctu, tak 2004 na tom muze byt o neco lip…

        0 0
    • widlicka  

      Ja mam model 2004 a som s nim spokojny… Vidlica je uplne nahovno (aj RST gila je ovela lepsia) ale s vymenou som pocital uz vopred. Kazeta je po cca 2000k v riti a stred uz tiez nieje to co byval ale holt su to shitne znacky komponentov ako aj na ostatnych bajkoch tejto cenovej kategorie. Na druhu stranu vazim 80kg a ten bajk vobec nesetrim aj ked jazdim XC…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.