GT Avalanche 1.0 x Gary Fisher Marlin x Gary Fisher Tassajara

8 nepřečtených
  • reddevils

    Které z těchto kol si mám vybrat? Vím, že Tassajara je o něco dražší než ty další 2, ale to bych překousl.

    0 0
    • mik  

      osobne mam zkusenost s GT Avalanche 1.0 a az na vidlici muzu doporucit, ma skvely ram a osazeni je taky na urovni. Papirove,ale vypada nejlip Gary Fisher Tassajara Pokud jsi ochotny dat az 20000 mozna bych menil GT Avalanche 1.0 za GT Avalanche 0.5

      0 0
    • pavitas  

      jo podobny dilema sem mel i ja, akorat to gtcko bylo 0.5 :) nakonec mam marlina s kotouci. proste se mi libil vic, u tassajary me nebrala ta barevna kombinace – na webu vypadala stribrna varianta super, v realu to ale je dost slaby. marlina si ale raci nekupuj, at nejsi dalsi kdo ho ma ;))) p.s. kola gary fisher sem videl uz i v supermarketu, resp. ve sportu co je v obchodnim centru metropole zlicin. stoji tam vic nez je doporucena cena…

      0 0
    • Glum  

      GF Tass je z nich nejlepsi. Rozhodovali jsme se mezi GT 0.5, GF Tass a Trekem 6500 pri koupi kola pro syna, nakonec vyhrala ta Tass. Ja jsem to kolo mel pujceny na jeden svih, a docela dobrej pocit. Do kotoucu bych v tyhle cenovy kategorii asi nesel, ale to je otazka nazoru. Ta sedostribrna me nerusi.

      0 0
      • Glum  

        jo teda az na to sedlo, to bych teda nemusel, ale jsem extremista, mam rad tvrdy uzky sedla…

        0 0
    • myki  

      gt je dobry kolo, jezdim ho tretim rokem, ale problem je spis v tom, kdyz se ti stane neco s ramem. Pri reklamaci jsou ve firme aspire, ktera tuhle znacku u nas zastupuje absolutne neochotny. mam to z vlastni zkusenosti.

      0 0
    • Stand  

      Volil bych GT 0.5. Kamarádka má GF Tass, párkrát jsem na tom jel a musím říct, že oproti mému RM Tsunami nic moc… Jestli máš rád delší rámy, což GF je, stejně vem radši TREKa 6500 …

      0 0
    • cundys  

      Jezdim Tasssajaru už dva roky a namůžu si na ni absolutně stěžovat.Perfektně vyvážené kolo,genesis geometrie,kvalitní material a dobré jízdní vlastnosti,co si víc přát.S tím sedlem je to pravda,ale jinak si za tyhle peníze není na co stěžovat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.