• enjoy

    mam uz celkem vybrano,ale vase nazory bych uvital. ram:RB CRX vidlice:FOX vanilla RL 100mm hlava:cane creek kliky:LX nebo XT,nevim jiste jestli stoji za dvojnasobek presmyk:XT prehazovacka:XT razeni:XT kazeta:LX nebo XT,opet si nejsem jisty jestli za to stoji retez:sram PC 59 naboje:DT cerit disc brzdy:planoval jsem hayes HFX-9XC,ale po zkusenosti si nejsem jisty.nerad bych ale daval za jednu pres 5 tisic. rafky:mavic X717 disc draty:sapim niple:DT,modry elox:-) pedaly:shimano M520 nebo M540 riditka:vlastovky easton EA70 660mm gripy:ODI rogue lock-on predstavec:pells XCN sedlovka:pells karbon sedlo:to je problem.zkousel jsem nisene s Ti lizinami,ale zdalo se dost tvrde a nepohodlne. dekuju za odpovedi.

    0 0
    • Dumbo  

      tak jak citam tak citam tak vyzera to ze penazi mas dost :-) ja by som Ti to schvalil celkom slusne komponenty

      0 0
    • enjoy  

      malem bych zapomnel!helma bude taky:-)

      0 0
      • Dumbo  

        To vazne ??? :-) neverim.. co sa stalo ze si zmenil nazor ?

        0 0
        • enjoy  

          ja si nikdy nemyslel ze helma je zbytecna vec,prave naopak.pouze nesnasim kdyz me do neceho nekdo nuti.ale uz bych o tom nerad dal diskutoval.

          0 0
      • JJ  

        A uz si hlasoval v ankete Vozite helmu? Abys to nemusel menit:)

        0 0
        • enjoy  

          hlasoval:-) ale stejne tu helmu budu mit tak nekdy v dobe kdy uz tahle anketa bude u konce.nez se dohrabu k ty spravny…

          0 0
      • kankrlicek  

        Už jsem se chtěl zeptat :)

        0 0
      • Peslezedirou  

        Sem něco hledal v hi a náhodou našel tohle. Kde je helma? :oD

        0 0
    • JJ  

      Me by spis zajimalo, jestli si myslis, ze oproti visionu to bude takovej rozdil

      0 0
      • enjoy  

        ja vim ze nebude,jenze bike je pro me temer vsechno(spis teda muj naprosto dominantni zajem),tak bych rad mel neco z ceho budu mit opravdu radost,ne ze by vision nebyl super,ale chtel bych neco vlastniho.asi jako kdyz si nekdo tuni uz tak dobry auto.

        0 0
        • JJ  

          No ja uz se taky dostal do stadia, ze mi zadnej komponent na biku nevadi a nechci ho menit.Takze cekam az neco utrhnu:)

          0 0
          • enjoy  

            tak to gratuluju:-)

            0 0
            • JJ  

              Taky mi z puvodne novyho (to je 2,5 roku) kola zbylo razeni, prehazka a predstavec:) Jo a draty v zadnim kole..

              0 0
              • vtx  

                Tys vyměnil zadní ráfek a nechal tam stejný dráty??

                0 0
                • JJ  

                  No jasne, prece je nebudu menit kdyz tam pasujou a nepraskaj. Ten rafek byl stejne uz pouzitej.

                  0 0
              • Radek Broz  

                Ja nedavno premejslel, co mi zbylo z puvodniho kola koupenyho v kuse postupnym vymenovanim dilu a zjistil jsem, ze je tam uz jen prehazovacka a rychloupinak predniho kola:o) A prehazovacka tam stejne prijde nejaka silnicni.

                0 0
                • enjoy  

                  jo kdyz uz si to zminil,tak jaky byste doporucili rychloupinaky?nevim totiz jestli je nutny davat za DT podle me tolik penez.a shimano nechci,ne ze by nebyly dobry ale chtel bych nejaky co maji packu v ose. a jeste jedna vec.kdybyste kupovali kotoucovky dejme tomu jednu do sedmi tisic(nastval jsem se,tak tam bude neco poradnyho)tak jakou?.uvazoval jsem HFX-9 Mag,ale nevim jestli to bude rozdil od HFX-9.nebo juicy,ale nejak mi neni simpaticka ta paka.pak je tu magura,no to nevim,to bych rad vedel vas nazor.dale je tu hope M4,ten by byl jasny vitez,jenze mam trochu obavy abych je byl schopny sehnat.

                  0 0
                  • Pavlos  

                    hele a kdyz uz tam mas more shimana tak tam soupni M555 nebo primo 4 pistkove XT a mas klid:)

                    0 0
                  • Radek Broz  

                    Rychloupinak bych neresil – vzadu mam XSIV, co byl k nabe a prijde mi ok. Vepredu mam Ritchey, le neni to videt:o) Hope jsou skvely, do Magury bych uz nesel. Juicy jsem nemel moznost vyzkouset. Hayesy jsou dobry a sezenes je primo v RB.

                    0 0
                    • enjoy  

                      ja byl pro ty hayesy rozhodnuty(HFX-9),ale po tom co jsem se na hodku na nich projel tak teda predni brzda zadna slava.mozna byla spatne serizena,ale rozhodne mi to v rozhodovani nepomohlo. netusil bys jestli jsou problemy s dodanim tech hope?tusim yarroline,ze?

                      0 0
                      • enjoy  

                        jo a ze porad otravuju.co takhle hope mini,recenze dobry a precijenom to chci na XC. vaha lepsi,cena lepsi.ale zase je fakt ze od brzdy cekam hodne,tak nevim.

                        0 0
                        • Man  

                          Mam Hope Mini a som uplne spokojny. Nepiskaju, ale brzdia. Su mozno trosku drahsie, ale aspon neplasim lesnu zver, polovnikov, turistov… A okrem toho sa mi veeelmi pacili.:)))

                          0 0
                        • Radek Broz  

                          Docela se to kvuli vaze vozi na 4X a neslysel jsem, ze by si nekdo stezoval. Jak je to s dodanim Hope bohuzel netusim.

                          0 0
                        • kankrlicek  

                          Muzu se taky pripojit Hope Mini mam a jsem velmi spokojeny :) Brzdi jak maji, predni mi piska (pouze pri pribrzdovani – misto zvonku, kdyz chci zastavit tak si ani nekvikne) :)

                          0 0
                          • enjoy  

                            no ja jsem si uvedomil ze bude lepsi mit M4 a 160 kotouc,nez mini a vetsi kotouc.bude min skrtani a vidle bude taky radsi.

                            0 0
                  • lubos  

                    Chtel jsem DT upinaky, chlapek mi rekl ze jsou uplne stejny jako ty co mam … BBB. Cili klasika, takova ta tvrda guma. Jsou dobry, ale zadni vrze. Tak asi pujdu do Hope upinaku, tam je mosadz. Imho nejlepsi jsou Shimano upinaky. Akurat, ze se mi pokrivil zadni, tez to trochu koroduje casem. Jenomze Hope stoji 1800,– Sk (BBB stoji asi 500), a muzes pripadne titanove, o tisicku drazsi.

                    0 0
                    • enjoy  

                      takze ty DT nebudou az tak drahy:-)

                      0 0
                      • blue  

                        co nejaky uplne jiny upinaky? treba od Da Bombu se mi libi a delaj i barevny varianty

                        0 0
                        • enjoy  

                          clovece pekny,fakt pekny.akorat jsem videl pouze cerny a cerveny.kdybys vedel kde v praze sehnat modry(pokud se delaji) tak budes zlatej.nebo aspon kde je prodavaj.

                          0 0
                          • blue  

                            videl sem je v Kotve, ale mozna bych zkusil tu novou prodejnu Pellsu naproti GEMu

                            0 0
                    • tk  

                      taky kdyz byl byl v jednom anglickym casaku test rycholupinaku tak to vyhrali shimana, druhy byli woodman, pak wtb (bbb styl) a az daleko vzadu posledni hope. k nim napsali: hope dela nektery fakt dobry veci, bohuzel tyhle rychloupinaky to nejsou.

                      ale v casopisech pisou leccos.

                      0 0
                      • lubos  

                        Aha, to me docela zajima, a co jim bylo vytknuto ?

                        0 0
                        • tk  

                          ja sem tim casakem jenom listoval na stanku, a dost me to zaujalo, protoze vzhledove se mi hope rychloupinaky libily. vic nez jsem napsal si nepamatuju. Ale co se asi da vytknout rychlupinakum? ze neupinaj?

                          0 0
                          • lubos  

                            Nejaka recenze http://www.mtbreview.com/…_46751.shtml … pry jsou dobry, jenom cena.

                            0 0
                          • TinkTink  

                            Upinaky muzou i praskat – takhle mi uletel Author…a nebo se muze povolovat – takhle se mi obcas kdysi povolil Point…

                            Proto se snazim pouzivat jedine Shimano…ale shodou okolonosti na bajcich ted nemam ani jeden upinak Shimano :o)))

                            0 0
                  • Mamutt  

                    Výborné ceny Hope jsou na www.jensonusa.com i s poštovným by ti vyšli akorát na těch 7kkč/kus

                    0 0
                  • Mamutt  

                    rdcycles.cz – woodman. Moooc pekne, a pusti kolo jen otevrenim, takze nemusis sroubovat.

                    0 0
    • jecnak  

      Ja byc htam zas tak nesermoval s tim Shimanem a sel do Sramu, kliky od FSA, kazeta SRAM, Brzdy 4pistky SRAM nebo XT, pedaly M540, sedlo je naprosto indiv. zalezitost, zkus si zitra to moje, sedlovku a predstavec bych dal Easton, nebo Roox atp.

      0 0
      • jecnak  

        No jeste ram – kyz uz chce neco extra, tak si to nech postavit na miru … Ja osobne budu mit dalsi ram ocel od KHS (softtail) nebo Sfinx.

        0 0
        • enjoy  

          to jo,jenze to uz je moc penez,za samotny ram.CRX s tou jeho zadni stavbou se mi moc libi(je to kravinka,ale libi se mi ze jiny vyrobce tohle nedela,ikdyz CRXek bude jezdit taky dost,myslim si,ale to vyresim vlastnim lakem)

          0 0
          • jecnak  

            Trochu se mi nelibi ty uplne rovny horni vzpery na zadni stavbe, to asi moc pohodlny nebude. NA druhou stranu vseho moc skodi a muj ram se zase treba naopak v silnym zabeu na nejmensi prevod dokopce krouti tak, ze skrta plast o presmyk (hejbe se to tak o 1mm). Ja bych se na lak vykaslal, maximalne jednu vrstvu bezbarvyho a bylo by :-)

            0 0
      • enjoy  

        jo tak to je presny,taky jsem takhle uvazoval. jenze:sram mozna jo,ale jedine packy,ale nemam duvod menit,jsem velice spokojeny s XT.kliky jsem chtel FSA V-drive,jenze po tom co jsem si zde precetl o tom co vydrzi stred,tak uz radsi ne.pokud se mylim a neni to takovy problem tak me opravte.kazeta SRAM,to je fakt,asi prehodnotim.4pistky XT jsem taky uvazoval,ale ciste vzhledove mi neni jejich paka moc simpaticka,ale pokud na ne budu mit dobrou cenu(coz je docela dobre mozny) tak jo.sedlovku a predstavec jsem taky chtel dat easton jenze sedlovku nedelaji v 31.8,alespon jsem videl max 31.6 a redukci se mi davat nechce.predstavec EA 70 se mi nelibi.takze jsem temer tam kde jsem byl:-)

        0 0
        • jecnak  

          No packy jsou pro me taky jasny, ale zati mdrzi moje osmickovy XT, takez nehodlam menit. Osky ISIS nedela jen FSA, ale taky Race-Face a ty jsou myslim celkem bezproblemovy. Kotouce SRAM a XT jsou jestli nekecam licencme vyrabeny Formule, akorat Shimano je na olej a ostatni na brzdovku. Pekny predstavce jsou taky FSA a myslim, ze Pells dela (alespon minuly rok delal) totez akorat za 750kc bez titanovych sroubu … Za 2k kc se pak daji koupit titanovy moratky riditka. Sedlovka – no jeste zbyva Thomson.

          0 0
          • enjoy  

            hm,no jeste uvidim,ty FSA kliky jsou cenove malinko jinde oproti LX.uvidim jakou budu mit cenu na XT.skoda ze nepockam na LX 2005. prave ze ten predstavec XCN je ta kopie FSA(temer presna),ale vahove je taky na tom FSA trosku lip a myslim ze ty Ti srouby by tolik nedaly:-) s riditkama a sedlovkou se drzim trochu zpatky,cili ani morati,ani thomson asi neprichazi v uvahu,hlavne cenove:-).spis bych se rad dostal ke slusnym kotoucum,mozna budu mit slusnou cenu na hayes Mag,tak mozna ty.

            0 0
    • chorvat  

      a jakou helmu? :-)

      0 0
      • enjoy  

        libi se mi GIRO E2.a jestli mi nebude tak nehraju:-) vim dobre kolik stoji,ale tolik bych za ni nedal,kdyby mi byla.

        0 0
        • chorvat  

          gripy vidim ze chces s objimkama, ale ty nedela jenom ODI, taky BBB a moc pekny sem videl od Cane Creek – mate s nima nekdo zkusenosti?

          0 0
          • enjoy  

            me se od ODI kupodivu libily i gripy,jinak bych bral pouze ty objimky.ale jesti nekdo jiny dela modre objimky a daji se v praze sehnat tak sem s tim.

            0 0
            • blue  

              ja mam modry ODI objimky :-) kupoval sem je tusim v Bikeranchi, ale to uz sou asi tri roky

              0 0
    • Man  

      enjoy, ako hovorime my v Kosiciach: No Comment. Prajem Ti aby si ho mal co najskor a vela km bez nehody. K tej prilbe: vitaj v klube, chlape! :))).

      0 0
      • enjoy  

        dekuju:-).ale vsadim se ze az to po dvou mesicich nekonecnyho shaneni komponentu dam dohromady tak to nekde hrozne zborim:-)

        0 0
        • Man  

          ked som doniesol svoj novy bike domov, (presiel som z pevnej vidly na fulla – dost brutalny skok :))) ), taku som mal radost, ze sa zo mna takmer stal lestic… Je to mozne, takto zblbnut v zrelom veku??? :)))

          0 0
          • fousac  

            kratkodobe… :) podobna situace a lesteni me brzo preslo… ted uz dostavam v praci od sefa rozkazem si bike umejt.. :)

            0 0
    • Žanek  

      Hodně dobrý! To by se mi taky líbilo. K té kazetě – viděl jsem XT 04 na klokram.com za 1500Kč, to oproti LX není takovej zozdíl. Jinak až to postavíš sem hoď hmotnost, jen tak pro zajímavost… Přeju hodně š?astných kilkometrů s helmou :o)

      0 0
      • enjoy  

        ted jsem tam koukal a stoji 1800,– ,ale to je jedno,nejak to dopadne. ta hmotnost nebude moc slavna,snad se vejdu do 11,8 kilo.ale nepocital jsem to presne.

        0 0
        • Žanek  

          Asi to byl nějakej výprodej, bylo to tak před měsícem… Divím se, že ti ještě nikdo nevyčetl, že nejdeš do vidle M. :o)

          0 0
          • enjoy  

            to at zkusi:-),asi jeste nevidel foxku:-)

            0 0
            • MartinXC  

              Vanilla je zbytečně težká, vzhledem ke zdvihu (tu bych volil pro 125mm) – co takhle Float100 nebo F100 ?

              0 0
              • enjoy  

                vanilla je proti marzocchi lehka. to uz je cenove hodne jinde,pro me. me je navic ta pruzina olej nejvic simpaticka.

                0 0
                • MartinXC  

                  Ten chod u Vanilly je zkraje trochu jemnější (holt jsou to pružiny), ale šteluje se vpodstatě jen výměnou pružin – pozor, jaké v ní dostaneš a jestli jdou vyměnit. U foxů je bezvadné to, že umí být velice komfortní, když je necháš s větším sagem (25mm), přesto nejdou nadoraz. Naopak, tvrdý fox je opravdu tvrdý a jsou to zbytečně vyhozené peníze za 100mm vidli, kde chodí třeba jen 40mm.

                  0 0
                  • enjoy  

                    pokud vim tak k ni dostanu dve dalsi pruziny,naista­lovana je stredni.a jestli nedostanu tak si tam asi s nekym vazne promluvim,protoze by to tak melo byt,ze jsou v zakladni vybave tri tvrdosti.a take ma nastaveni predpeti,jestli to bude jako u skareba tak to bude v pohode. trochu si rikam jestli kdyz udavaji ze je to vidle na 4X a freeride tak jestli ji vyuziju,ale kdyz lidi jezdi psylo na XC tak proc ne. vlastne float i vanilla by meli vypadat stejne a presto je float na XC.vim,je vzduchova,tak proto,ale mne pruziny vyhovuji.

                    0 0
                    • MartinXC  

                      OK, tak až si na ní pojezdíš tak 500km, pak napiš recenzi.

                      0 0
                      • enjoy  

                        asi si bohuzel tu vidli koupis driv nez ja budu schopny napsat recenzi.planuju ze na tom kompletu zacnu jezdit tak za dva mesice.pak je tech 500km otazka deseti dnu:-)

                        0 0
                        • Pavlos  

                          Mno nekdy i peti mam pocit:)

                          0 0
                          • enjoy  

                            no tak to nevim:-),ted jezdim tak 350km tydne,bych rekl. ale s blackym a fousacem je mozny vsechno:-)

                            0 0
          • Air  

            zrovna jsem se na to chystal :)

            0 0
      • enjoy  

        tak jsem poscital vahu vsech komponentu a vyplyvlo to 12,375kg:-) oproti puvodne zamyslenym vecem jsou tam hopy mono M4,XT kliky,hlinik sedlovka.jinak by to melo tak nejak sedet. njn jiny ram,vidle,brzdy a plaste a byl bych na 10,5 kilech.ale nelituju:-)

        0 0
    • Aiax  

      Sestava bez pripominek. Ja bych samozrejme vzal jiny ram (to uz je ta ocelova uchylka) a vykaslal bych se na karb. sedlovku (i kdyz na jedny zrovna jezdi :-)) Sedlo bych zkusil nejaky od WTB (mel jsem jedno loni a pak jsem se nechal zlakat na Fizik Gobi a ne ze bych zrovna litoval, ale zrovna jsem se nepolepsil. Mam jen 2 otazky: to razeni bude dual nebo packy a pro draty sapim a niple DT?

      0 0
      • enjoy  

        rozhodne packy.uz kvuli kotoucum,ktere nebudou kompatibilni a taky rapid rise u me nema sanci.a ty draty jenom proto ze jsou pevnejsi,coz bych na kotouce uvital.myslim ze nebude problem v te kombinaci.ale treba to jeste dopadne tak ze budou DT,to uz je jenom kosmeticka zalezitost. spis vaham jestli ma cenu kupovat modre niple:-) bude sice modry ram,ale jestli by kotoucova kola nevypadala spis lepe cela cerna.

        0 0
        • Aiax  

          No kdyz uz to ladis do tehle detailu tak to rozhodne cenu ma. Ja jsem cirej pragmatik krizenej s linym cunetem – takze i kdyz jsem shodou okolnosti mel taky modrej ram (priznavam byl to alu), zjistil jsem ze je na nem spina moc videt (a na modrym neoprenu pod retez kterym jsem to ladil ja neni za 3 dny jezdeni poznat, ze nekdy byl modrej), takze se z domu…:-) A ted cernocerny ram, cernocerne rafky, riditka, draty, rohy atd. Spina na tom samozrejme taky je videt, ale uz to tak nebyje do oci. Jo a tu foxku ti zavidim – zvazoval jsem jestli ji nekoupit na jensonusa.com, ale nakonec jsem kvuli zaruce a servisu zvolil jistotu (MXC). Takze ted budeme dva exskarebiste. Napis pak jak funguje, je to rozhodne favorit na fulla, kteryho chci letos postupne dat dohromady.

          0 0
          • Aiax  

            zase tolik preklepu a pravopisnych chyb…kruci! Mam ale omluvu – podelal se mi comp, tak jsen vytah ze sklepa jeho predchudce a tomu zase nejak nefunguji nektere klavesy :) A ted do viru malomesta!

            0 0
          • enjoy  

            hm,modry neopren jsem taky zvazoval,ale asi tam dam hatty pasku,precijenom ten neopren neni vsemocnej a ram mam stejne obouchanej. jestli ta vidle chod tak dobre jak vypada,tak to bude parada.az jsem se trochu lekl jak vypadaji ty 32mm nohy,precijenom prejit ze skrareba ktery ma 28mm…:-) jinak neni co zavidet,muze ji mit skoro kazdy,stoji v zakladni verzi 12 tisic,to se da.

            0 0
            • MartinXC  

              Ta vidle ja tak robustní, že když dáš pláště užší než 2.1 tak to bude vypadat komicky jako tintítko.

              0 0
              • enjoy  

                hm,to jsem si taky rikal,ale plaste budou minimalne 2.1",vepredu racing ralph 2.25" ikdyz to je vlastne 2.1". jestli se nepletu tak napriklad float ma stejne vnitrni nohy,pocitam ze i vnejsi,takze by mel byt robustni stejne a na epicu s 2.0 plasti to nijak zle nevypada.je na nej „recenze“ na www.sterba-kola.cz

                0 0
            • vinca  

              ta hatty paska se ve skutecnosti prodava i v elektroin­stalacnich prodejnach, maj ji tam na metry, pouziva se na spojeni vice kabelu k sobe, pokud ji chces sladit s barvou ramu, tak se dela i pruhledna, stoji par kacek, ale zas je na ni videt vic spina

              0 0
            • Aiax  

              Ten modry neopren je dobry jen na predvadecku na nedelni korzo. Vypada dobre, ale jen do te doby nez se o nej retez jednou otre :) A ta zavist je samozrejme v dobrem. Pro me byl nejvetsi problem servis a cena (na jare si myslim byly na racebike vetsi ceny, ale mas pravdu, ze ted uz je to celkem snesitelne, i kdyz 14000Kc za RL u nas a $417 v USA je porad jeste trosku rozdil, ale uz se to doopravdy nevyplati odtud objednavat). Kdyz vezmu, ze skareb stoji stejne… :(

              0 0
    • cerezu  

      Dobry vyber hlavne ram a vidle :-) sam jezdim cr 1500. Vidli beres od Bartose?

      0 0
      • enjoy  

        tu beru taky od RB,treba diky tomu dostanu ram s mensim zpozdenim.ze by byl do mesice si iluze nedelam.

        0 0
        • Gumicuk  

          Tak koukam ze jses na tom skoro stejne jako ja. Protoze vetsinu veci mas stejnou jako mam ja: RAM RB CRX- cernej mat

          1. ta barva se mi libi 2. myslim ze by mela i neco vydrzet, kdyz jsem se dival na to testovane CRXko tak se mi zdalo v pohode kdyz uvazim kdo vsechno na tom kole musel jezdit a kde vsude na vystavach bylo, zahledl jsem ze bylo poskrabane na horni trubce pod bovdenama, ale tomu se da snad celkem snadno zabranit Vydlice Fox Vanilla RL Vypada fakt paradne masivne a vahove je na tom docela dobre, kdyz vezmu v potaz ze je urcena na freeride tak je to pohoda- „M“ MX Pro ETA ktera je urcena na XC vazi o nejakejch 200–300g vice. U k te foxce dostanes celkem tri pruziny takze by melo odpadnout nejake dokupovani pruzin na tvoji vahu, muzes si na ni nastavit zdvyh bud 80, 100 nebo 125mm, plnohodnotnej lockout. Hlavove slozeni: vybral jsem to Tange, pan Heinik mi rikal ze je to uplne to same jako ten Cane creek akorat to ma jine napisy a je to o cca 600 kc levnejsi. Kliky mam XT 04 Presmyk XT 04 Prehazovacka XT 04 Razeni XT 03 Brzdy Hope Momno M4 Sedlo Fyzik Nisene Naboje nejspis DT Cerit, mozna Onyx zalezi na cenovym rozdilu Ted veci v kterejch nemam jeste 100% jasno… Rafky Mavic 317 Disc Draty DT 2mm nebo Sapim Riditka- vlastovky, predstavec, sedlovka Specialized: nevim jestli je to uplne „kosher“ ale myslim ze budou kvalitni a hlavne jsou cenove priznivi… Kazeta: jeste nevim Pedaly zatim mam Wellgo nebo jak se to pise Retez Sram PC 59 Plaste: konkretne jeste nevim, ale asi to bude jedna s tehlech z tehlech znacek Nokian, WTB, Specialized Jo este si chci koupit takovou tu kladku Avid k prehazovacce :-) To je asi tak vsechno, ta cekaci doba na ten ram je asi tak 1–1,5 mesice pry je to tim ze je ted o ne velkej zajem

          0 0
          • enjoy  

            tak to je mooc dobry:-) doufam ze nejsi z prahy:-) ale tak aslon ta barva ramu bude jina:-) ty brzdy uz mas nebo je to zatim v planu?rad bych vedel jestli je nejaky problem s dodanim.

            0 0
            • Gumicuk  

              Tak jsem se konecne dostal k netu, byl jsem zvedavej kdo mi na to co rekne :-) Jojo je to blby, ale jsem z Prahy takze se mozna budeme casto potkavat. Jsem z prahy sest, tak doufam ze jses alespon z druheho konce :-)) U nas obcas vydam nejakeho typka na zlutem RBcku s cervenou vidlou a kotoucema, tak aby to tu casem nebylo same Racebike :-) Jinak Ti moc drzim palce, abys to dal poradne do kupy! Brzdy uz mam doma a porad se na ne smeju a oni na me taky. Dopredu jsem dal 180mm kotouc a dozadu 160mm. Jinak dodani bylo uplne v poho- je fakt ze jsem mel trochu stesti, ale kdyz si pospisis tak je asi muzes mit do par dnu… Kdyz jsem si je obednaval tak byli vsechny vyprodany (prej je o ne velkej zajem) ale ze pristi tyden jim dojde nova zasilka takze pristi tyden jsem je mel doma a dokonce jsem je dostal z ruky do ruky v Praze. Takze parada. Jsou fakt krasny, uz se nemuzu dockat az je projedu :-) Hodne jsem uvazoval o tech Avidech Juicy 7 ale prej je nejak nestihaj vyrabet a jeste k tomu je o ne velikanskej zajem. A pak kdyz jsem se dival na hodnoceni MTBR.com tak me to nejak rozhodilo a zacal jsem se zajimat o ty Hope. taky se mi na nich libi ze nejsou vyrobeny nekde u sikmacu, ale pekne v evrope v UK. Jinak jak jsem psal ze mi u te Vanilly nefacha ten odskok- tak to byl planej poplach ja tam pod to kolecko dal takovou gumovou podlozku a plisky aby lockout sel pekne pevne bez vaklu a ono ta gumova podlozka byla moc tesna takze to nejak blblo. Nevim jestli z toho nekdo pochopi co jsem chtel rict, ale na tom nezalezi :-)), proste je to v poho a super. Toz asi tak :-)

              0 0
              • Gumicuk  

                Jo jinak helmu mam vybranou Giro Xen :-)))

                0 0
              • enjoy  

                s tema hopama me nedes:-) uz takhle budu brat veci od nekolika e-shopu a problemy urcite prijdou:-)

                0 0
          • Radek Broz  

            K te barve: Jen te upozornuju, ze se to docela spatne meje. A to hlavovy je skutecne uplne stejny – klidne muzes prohazovat jednotlivy dily;-)

            0 0
            • enjoy  

              nejenom spatne,az to uspinis tak uz to velmi pravdepodobne nikdy nebude vypadat jako driv.

              0 0
    • Staenly  

      Cece dobrej vyber, pedaly bych bral spis ty 540, ale to je detail. Do tech modrych niplu bych sel, si myslim, ze to bude vypadat dobre, a jestli ne, tak to bude aspon originalni…:) Jeste bych tam ale dal modry plaste…:)

      0 0
      • Seveřan  

        XT 04 kliky nejsou špatný, mají výbornou tuhost, na čemž jsem se shodl s kámošem, který si je pochvaloval taky, ale jinak je to na tobě.

        0 0
    • lubos  

      Kazetu proc ne SRAM ? Pedaly si dej M540 (jsou lehci :). Pokud ale jezdis hodne blato, tak jedine eggbeatre. Bohuzel, ani M540 nejsou do blata to pravy jak jsem vcera zjistil.

      0 0
      • enjoy  

        protoze mozna sezenu shimano levneji.ale jinak bych SRAM bral.

        0 0
    • SirMike  

      Ten Nisene je naprosto skvělej. Mám ho cca měsíc. Nejdřív mi přišel strašně tvrdej a nepohodlnej, ale po čase se úžasně rozjezdí. Mám ho i s tima Titanium vzpěrama a TwinTech gelem.

      0 0
    • Mlha  

      Byl jsi si uz projet to kolo ze zakaznickyho centra? kdyztak se o tom rozepis :). Jak ti sedla velikost L vzhledem k tve vysce. Dikes za info.

      0 0
      • Gumicuk  

        Ja ho byl projet. Merim 174cm, velikost mi prisla v pohode akorat kdyz jsem se nad nej postavil tak jsem mel mezi rozkrokem a horni ramovou trubkou nejakej jeden centak, takze v terenu nevim nevim. Tak jsem radsi vzal Mko. Jo to testovaci kolo je L… :-)

        0 0
      • fousac  

        me prislo na mejch 184cm docela malinky.. sedlovka by sla mozna jeste kousek vejs, predstavec byl tusim 12cm, tam by taky slo neco pridat… proste to bylo cely takovy titerny a nizky… sem holt zvyklej na svoji kravu vysokou (osa stredovyho slozeni 375mm nad zemi..)

        0 0
      • enjoy  

        kolo sedlo docela dobre(melo by mit taky velmi podobnou geometrii jako moje karkulka),je to vetsinou problem kdyz je clovek zvykly na svoje,takze jsem mel treba pocit ze na authoru jsem nejak vys,napriklad,to se z geometrie na webu vycist nedalo.ale na vsechno si zvyknes.nejvetsi potize mi delala mekka vidle(to se vazne skoro nedalo.ale zehlila,to jo:-)),ale to by se dalo rychle vyresit.potom taky uzky riditka ke vsemu sklopene dolu,coz absolutne nesnasim,ale to je osobni vec,tobe to treba muze sedet.ale bohuzel tim padem moje hodnoceni bude znacne zkresleny:-(.ale k samotnemu ramu.ikdyz tohle taky nebude objektivni:-).po rovine bez vitek,jaky taky,ze jo.z kopce bylo dobry,ale kvuli tem riditkum vim prd jaky opravdu je pro me.vyjezdy zvladlo opravdu skvele,byl jsem opravdu prekvapen.vic o samotnem ramu ti asi nereknu,jeste krome toho ze je samozrejme krasny:-)

        0 0
        • Mlha  

          a prozradis mi jeste tvoji vysku? :)

          0 0
          • enjoy  

            je v odpovidajicim threadu:-) ale dobre,mam 181cm.jinak mam predstavec 12cm,to RB melo 10,5 a bylo to lepsi.

            0 0
    • GrametS  

      dost slusny..... eRBenisty umim ocenit… btw – eRBeckum se tak nejak prezdiva „praskloun“.. cimpak to asi bude?

      jinak se sedlofkou – mam tez probelm – chtel bych karbonovou a prumer 31,8 v 400 mm je pro me problem – treba na tom budes lip

      0 0
      • enjoy  

        no clovece videl jsem CRX na tocny a takovy veci ja nikdy davat nebudu,takze to snad nebude problem. jinak asi si tu karbonovou sedlovku rozmyslim nebo minimalne odlozim. zkus redukci,jinak budes mit asi opravdu problem

        0 0
      • Kozel  

        To GrametS – tak cimpak to je?

        0 0
    • Jane  

      Pokud ti u eRBéčka vyhovuje geometrie, tak potom není co řešit. U klik bych šla určitě do nových XT Hollowtech II – myslím si, že se jedná o systém, který může mít nejvyšší životnost a tuhé by měly být dost. Já už ty kliky mám doma, ale na kolo půjdou, až přijde jejich čas. Dráty a niple bych raději vybrala od jednoho výrobce – barevné niple považuji za zbytečné, nevidím důvod, proč platit více jen za barvu – ale pokud ti jde o design a není ti líto peněz, tak proč ne. Pedály ber M540, náboje DT (co taky jiného…), ráfky od Mavicu – to je dobrý. Vidlu a kotouče nehodnotím, nebo? mým favoritem jsou V-braky (Avid) a vidle do 80 mm zdvihu stejně jako rovná řidítka… Sedlo je hodně individuální – nyní se mi líbí Selle Italia Transarm Ti, ale jezdím Selle San Marco Aero a měnit ho jen tak brzo nebudu, protože chcu šetřit na nový rám, vidlu…

      0 0
      • McBlacky  

        Barevný niple jsou max vychytávka a v ceně tohohle kola se naprosto ztratí (jedná se o částku 300kč). osobně plánuju duhu (žlutý, červený, modrý, fialový, tyrkysový, zelený) :-)

        0 0
        • enjoy  

          to z tebe budou mit v bikestore radost:-)

          0 0
          • McBlacky  

            to jo protože tam opruzujou s minimalnim odberem tusim 24ks od jedne barvy. Budu to muset nejak vyjednat :-) bohuzel ted na Cube jsem si objednal set do stribrna, tak si budu muset pockat bud na dalsi set kol (az se zase zbláznim a budu pri penezich) nebo až pri skladani novyho biku (že by zima 2005) :-)

            0 0
      • zirecek  

        kliky XT 2004 sou vypecene. Doufam, ze uz jsou vychytane, protoze drivejsi nastup u XTR nebyl zrovna valny, kdyz sly loziska do vecnych lovist po dvou vyjizdkach v bahne… .

        0 0
    • enjoy  

      jeste bych mel takovy dotazek. dovozce hope mi napsal ze mono M4 na post mount ma pouze se 180mm kotoucem,IS i se 160mm.vidli na kterou to budu montovat ma IS,ale rikal jsem si ze z duvodu nastavovani bych vzal post mount a redukci.ale zase na druhou stranu nevim jestli potrebuju 180mm kotouc(precijenom je to na XC),jde mi hlavne o to ze bych nerad aby to vic bolelo vidli a taky bude asi vic skrat.co myslite?

      0 0
      • enjoy  

        a jeste jedna „malickost“. na cykloprofi jsem nenasel desky do hopu.je problem je normalne sehnat?

        0 0
        • Gumicuk  

          Ohledne tech kotoucu se jeste radsi zeptej u dovozce, ale jim mi bylo receno ze na mono M4 pasujou desticky XT, ale nevym z jakeho roku a jeste se tam daji pouzit Grimeca. Tak nevim…

          0 0
    • Buzz  

      jestli se ti nechce davat 5 tacu za hayese, tak je kup pres net, ted sem kupoval od trinnity.cz a mel sem je za 3,7

      0 0
    • enjoy  

      chci se jeste zeptat.protoze jsem se dozvedel ze vanilla RL uz neni a nebude(jedine az rokcnik 2005) tak musim vzit RLC.ale zajimalo by me co dela nebo jak se pri jizde projevuje regulace komprese.nejak si neumim predstavit co zazracnyho to dela.diky

      0 0
      • blue  

        neni to proste jen regulace, jak rychle se vidlice zanoruje dovnitr?

        0 0
        • enjoy  

          jasne…,ale jenom si rikam k cemu mi to bude,ze se na to asi bude jenom prasit:-).jednou nastavim a konec.

          0 0
          • blue  

            dyt jo, k tomu to taky je, aby sis to nastavil podle toho, jak je ti libo :-) vsechny tyhle nastavovaci veci jeste neznamenaj, ze s nima musis porad kroutit :-)

            0 0
            • MartinXC  

              Hodí se to pro doladní vidle zima/léto, kdy teplota jde s rozdílem 30stC a je to znát na chování oleje. Jinak to lze oželit i s příslušný­mi 85g.

              0 0
      • MartinXC  

        Nahrazuje různou viskozitu tlumicího oleje při cestě vidle dolů. Co u jiných vidlic uděláš výměnou oleje za řidší/hustší, uděláš u RLC kolečkem (u SIDa Race tlakováním pravé komory). Takže si můžeš nastavit třeba „pomalu dolů – rychle zpět“ Pozná se to hlavně u pomalé jízdy a užitečné je to na nerovnostech, kdy nepotřebuješ, aby vidle chodila rychle dolů/nahoru (třeba pomalý sjezd schodů).

        0 0
    • senožrout  

      Já taky, vezmete mne do klubu :-).

      • rám CRX sid blue na 188 velikost XL
      • vidli tam přehodím Z3 Coil, 80mm
      • hlavový to levnější, když je to stejný s CC
      • kliky XT 04
      • přehazka XT 04, starou jsem právě zrušil…
      • řazení XT 03, holt to bude inverzní, nevyhodím ho
      • přesmyk XT 04 paralelogrram
      • Kazeta SRAM 9.0
      • náby s center lockem na průmyslech, asi onyx
      • brzdy zatím nevím, snad juicy 7+adaptér na tu nábu
      • ráfky taky zatím nevím
      • dráry DT nebo Marka
      • pedály přehodím Bontrager(na průmyslech), časem se uvidí
      • řádítka Rytchey Comp, stačí a jsou tuhý
      • představec Thomson
      • sedlovku uvidím, láká mne vyzkoušet Cane Creec Thundbuster, když se neosvědčí, tak ji dám na kolo kočce
      • sedlo Fizik Gobi, Spešl BG2 Pro nebo WTB laser
      • gripy Spešl BG
      • rohy Gary Fisher
      • pláště zatím zrajou
      0 0
      • senožrout  

        rám už mám objednanej, příští tejden musím ještě definitivne vyhrknout barvu.....:-)

        0 0
      • TinkTink  

        Se mi libi, jak to mas krasne promysleny – i adapter na centerlock tam mas..no to mas uplne super…clovek by si rekl, ze bude jednodussi a lehci to vymyslet jinak…ale nevadi, jen tak dal :)…

        PS: Cane Creek…ne Creec :)…taky je to Ritchey…ale to je fuck :)

        0 0
        • senožrout  

          No, centerlock se mi líbí jako konstrukční řešení. A Shimano to zmasoví, za pár let to bude standard. Podle mne je to progresivní řešení. Uvidím, co se objeví v nabídce, třeba někdo bude vyrábět kotouče na tenhle systém i mimo shimana. Kdyby XT brzdily, jako starý, tak je tam dám. Však se vyjadřuju, že brzdy ještě nemám uzavřený. Uvidím, co přinesou modely na 05. Tu odpruženou sedlovku Cane Creek stejne koupím na letní dálkovej vandr na těžko. Ono, když na tom sedíš čtrnáct dní a každej den uděláš neco přes 100km, tak ta prdel bolí. A jak. Takhle bude bolet rozhodně míň. A za tu cenu, za jakou jí prodává novej dovozce jí rozhodně zkusím. A jestli to pro ně dělá Rytchey nebo ne, je mi srdečně fuk, hlavně, když si bude prdel lebedit :-).

          0 0
          • TinkTink  

            Ja doufam,ze za par let to standart nebude a myslim ze to nezmasovi az prilis…bude to proste 50/50 – 6 der vuci center…no…neni to verejny patent, kterej si muzes zacit pouzivat jak chces…musis se dohodnout se Shimanem…a to si to ohlida, takze vyrobci naboju maj levnejsi moznost…no ja zustanu u 6 der :)…howg :)

            k tomu Cane Creek – mne slo o gramatiku…stejne tak u Ritchey :)

            0 0
            • senožrout  

              No, tak tady zas tu gramatiku tolik neřeším. Vidíš a to na ten Cane Creek denně čumím. Mám ho na hlavovým. No já vím, že na center lock má Shimano pathent, ale na SPD hjo měl taky a bělal to, kdo měl do řiti díru. No uvidí se. Přitažení po celým obvodu centrální matkou je počin proti zvlnění kotouče. Něřku-li ta snadná montáž, lehčí nába..... Nejsem buhví jake příznivec shimana. Ale dobrý nápady cením. Proti novejm klikám taky nikdo moc neprotestuje

              0 0
              • TinkTink  

                Ja to mam taky na hlavovych, tak na to taky koukam :)

                Center lock – no to je teoreticky…spis myslim, ze kdyz Avid kotouce muzou bezet uplne rovne a treba Hayes (mne) ne, tak to bude problem jinde…proste kde nic neni ani…vis co :)

                Lehci naba – jo..ale co kotouc? Ten je zas tezsi…ve vysledku to muze byt dost nastejno…ona ani ta matice neni lehka..ale pocitat to ted nestiham :)

                Jo…proti klikam nic nemam – sam o nich budu casem premyslet…

                0 0
                • senožrout  

                  No a vidíš. Já teda nevím jestli na ty kliky má Shimano taky patent, ale Race Face a Truvativ budou od příštího roku dělat totéž. A když ne úplně totéž, tak to samý v bledě modrým. Prostě dobrej nápad se ujme :-).

                  0 0
                • Air  

                  s tou vahou to fakt mozna vyjde nastejno, ale to uchyceni bude si myslim lepsi…

                  jinak s klikama se mi akorat nepozdava, ze kdyz se neco stane s osou, musis vymenit cele kliky a naopak… ale jinak se mi to moc libi. Jestli dlouhodobejsi testy prokazou, ze je to spolehlivy, tak to bude dalsi milnik po dutych klikach…

                  0 0
                • Air  

                  jo, s tim tezsim kotoucem mas pravdu – XT04 kotouc je oproti XT04 kotouci presne o 9 gramu tezsi :) Na nabe usetris cca 60 gramu…

                  0 0
    • enjoy  

      tak je to vyfoceny v sekci bikes,jestli to teda nekoho vubec zajima:-)

      0 0
      • Dejv  

        pěkný,pěkný,ale jak koukám,tak koukám sedlovku Pells nevidím :-)

        0 0
        • enjoy  

          vsimavej:-).no oni v RB bez meho vedomi dali do sedlove trubky vlozku,takze zatim vozim ritchey z visiona:-)

          0 0
      • blue  

        hezky poladeny… jenom skoda, ze nejsou i ty kliky cerny…

        0 0
        • enjoy  

          hm,mozna by to bylo hezci.ja jsem chtel vsechno od shimana ve stribrny:-).

          0 0
      • Gumicuk  

        Jsem na to zvedavej jako by to kolo bylo moje :-)

        0 0
        • enjoy  

          ono neni moc jiny:-)

          0 0
        • Gumicuk  

          Koukam ze se mi to zase blbe zaradilo…
          Zkladal jsis to vsechno sam (teda az na ty brzdy) nebo ti toho vetsinu delali v tom programu? Pripadne kolik si za to nakonec rekli a jak to odvedli :-)? Me to ceka pristi tyden, snad to tam dam uz v utery nebo pondeli. Jelikoz tam mam vicero veci na ktere si netroufam, tak mi rekli ze to v tom pripade delaj vsechno oni, tak jsem zvedavej na kolik me to vyjde… Jinak to mas moc pekny… mysli ze ta cerna vydle celkem pasuje k te modre barve toho ramu. Dovol mi jeste par malejch otazecek :-) Jak siroky tam mas plaste? Co brzdy a co vidle? Pripadam si jako vyslichajici, ale je to dany tou moji nedockavosti, tak mi omluv :-) Dik

          P.S.> Koukam ze ti na to jeste v Programu placli nejakou samolepku :-)

          0 0
          • Gumicuk  

            Clovece ja si tu fotku snad vytisknu, do te doby nez to budu mit taky :-)) Ja to asi nevzdrzim :-(

            0 0
          • enjoy  

            sam jsem to neskladal,nechtel jsem to moc podelat.takze vetsinu delali u me v jednom obchudku a ty brzdy delali v programu.rekli si litr,ale je videt ze svoji praci vazne rozumi.jo a bylo to druhy den hotovy,to sem neveril. plaste tam jsou 2.1",ale tech si moc nevsimej,to jsou zimni.cekam na racing ralphy ve 2.1". kdyz jsem si to vyzvednul tak brzdy nebrzdily:-),ted po nejakych 30ti km predni uz brzdi velice dostatecne(az bych neveril jak jednoduchy je s nima postavit kolo na predni,ta davkovatelnost je opravdu uzasna.jsem pak doma sahnul na vecka a fuj,ble,hnus:-)) trosku skrtaj,ale neni to ani trochu neprijemny,vazne ne:-) vidle,no tady se jeste budou dit veci.mam tam stredni pruzinu,coz je na moji vahu akorat,ale strasne se to houpe,az je to trochu nebezpecny na tom treba skakat,pujde tam nejtvrdsi.a taky se mi dneska uvolnilo kolecko na nastaveni tlumeni(to cerveny na pravy noze uplne nahore),takze to na dlazkach priblble cvaka.ale pristi tyden mi to daj do druhyho dne do kupy,takze pohoda.jinak chod ma MNOHEM lepsi nez skareb.kdyz vezmu chod a tuhost dohromady tak se nema cenu o skarebu vubec bavit. samolepku tam placli:-),nejdriv jsem si rikal ze to trosku prehnali,ale pak mi mama doma rekla ze kdyby to kolo nebylo dost reprezentativ­ni(chapej krasny:-))) tak by ji tam nedavali.takze to beru jako poctu:-).ale teda z toho co tam normalne delaj je tohle takovej horsi prumer:-)

            0 0
            • Gumicuk  

              No jo no moratka to nejni :-) ale pro me je tohle kolo meho snu. Na ty brzdy jsem zvedavej to bude rodeo, na drivejsim super marketovim 16kilogramovim jsem mel cantilever se strasne tvrdejma spalkama fakt to nebrzdilo (a to nemluvim o predni) takze tedka to bude vrazedna kombinace… protoze kdyz k tomu pripocitam naslapi na kterejch jsem nikdy nejezdil, tak to je hruza :-) abych si poridil integralu na hlavu :-)) Jinak u te vidle jsem se toho trosku obaval protoze jsem to mel tak trosku na necisto slozeny a kdyz jsem na to vlezl tak se to hoodne ponorilo, ja tam totiz na svoji vahu dal tu zelenou pruzinu. Tak to asi prehodim. Ale jsem rad ze je ta vidle O.K. jinak to kolecko jsem mel rozebrany a nic na tom nejni staci si jen koupit ten mrnavej (tusim 1.5mm imbus). Ja tam jeste mezi to modre kolecko a ten sesti (myslim) hran dal takove male plisky aby to nemelo vakl,protoze tam byla vule, ale to je jen pro uklidneni me duse :-)

              0 0
              • enjoy  

                jestli jsi mel kantiky tak se zabijes:-).ale ta davkovatelnost to je neco uplne jinyho..pozor ve sjezdech,mel jsem trosku tendenci za predni vic brat(jak jsem byl zvyklej) a obcas to nemuselo dobre dopadnout:-). no me rekli ze se to obcas nekomu stane,ze je to nedotazeny z vyroby a ze se to musi rozebrat protoze je to na tycce ktera vede celou nohou az dolu a tam se musej dostat.

                0 0
              • Gumicuk  

                Jo mel bych na to kolo jen jedinou vitku :-) nysroubuj si ty cepy na vecka, kazej estetickej pozitek :-)) Jo v hlave jeste promejslim takovou vec, ale nevim jestli je to neni hovadina :-) v geometrii ramu je psano ze je delanej na vydli dlouhou 476mm je v tom zahrnutej sag? Ciste teoreticky kdyz bych vzal sag 2cm tak by to vysledne bylo 456mm a to by se potom na ten ram hodilo vic ten zdvih 125mm :-)) Asi je to ale hloupost.

                P.S.> Nejsem zakuklenej Jarin

                0 0
                • enjoy  

                  no hele me se na tom lip jezdi bez locku,protoze s lockem je max vysunuta,cili bez sagu a zda se to vysoky. ale to nic,me se taky skareb driv zdal jako vidle.no asi jenom ne pro me:-)

                  0 0
            • TinkTink  

              No abych se drzel toho puvodniho nadpisu – nazor na to mam takovej, ze barevne je to hnusny, ale funkcne to muze byt naprosto ok :) (mne se teda muj bajk barevne taky nelibi, ale proto na nem nejezdim) :))

              0 0
      • Air  

        hezky hezky… zase jeden splnenej bajkovej sen. ale jedna dobra rada: nikdy svyho novyho milaska nepoustej z oci, aby ti ho nekdo nesvedl ;)

        0 0
        • enjoy  

          na tohle jsem magor,dva metry od nej a uz me to tahne zpatky.

          0 0
      • Dejv  

        Mam dotaz,rám je L,měříš 181 a představec maš 120mm ,sedí? Oco mi de,měřím stejně chci jít take do RB a nevim jestli L nebo XL.Dik

        0 0
        • enjoy  

          predstavec mam 100mm.jako sedi to,resp. zvyknu si.vision mel 120mm a taky mel 80mm vidli a ne tak dlouhou hlavovou trubku,takze na tomhle ted sedim ne tak zavodne.dost mozna otocim predstavec,ale to jeste nevim. takhle jak to mam to neni moc na chrteni,spis takovy univerzal.

          0 0
          • Dejv  

            takže XL a 100mm představec by bylo na chrtění asi dobrý.Jezdim spiš delší švihy,sem tam maratonek,žádný dovádění,spíš klidná souvislá jízda.

            0 0
            • Dumbo  

              fiha krasny bike 8-) a ta foxka jaka krasna je ciii :-) fakt pekny bike ten musi do kopca slapat sam :-)

              0 0
      • Mamutt  

        Hmmm.. Ale ta barva se mi fakt nelíbí. No, každému dle jeho fkusu. Vidle je super, já jim ne ně v RaceToolu také pěkně slintal.. ;)

        0 0
    • Gorgov  

      nelíbí se mi ty náby, sice dt, ale hrozny tezitka. Taky bych si tam nedal pells, jinak hezky.

      0 0
    • Tomcat  

      Hmmm… :-\?

      Moc levný , lehký a málo zdvihu :-)) ;-)

      0 0
    •  

      Baník pyčo!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.