SÚRNE !!!- tlmiče a vidlice FOX - klepanie

7 nepřečtených
  • winetou

    Ide ma už z toho porazi? , to fakt musí tlmenie FOX tak klepa?.V tlmiči to poču? pri prejazde ostrej nerovnosti(napr diera v asfalte) a pri vidlici poču? aj cíti? hlavne pri stúpaní do kopca na ľahký prevod. Chcem vyskúša? da? hustejší olej (desinu),lebo predpokladám,že to robia tie podložky cez ktoré v tlmení olej preteká. Robí to aj kamošovi, ale on má od FOXa len tlmič a ja to musím trpie? aj na vidlici kua !!! Poradte ako sa toho zbavi?,ak sa to vobec dá…

    0 0
    • Gumicuk  

      Jakou konkretne mas vidlici?

      0 0
    • RomanH  

      Ta FOX vidlice je pruzinova ? To by pak mohly delat pruziny, ktere klepou o vnitrni nohy. Mozna by sly necim obalit (nejaka buzirka nebo neco, ale aby se to neroztrhalo a neucpalo to vnitrek). Pokud je to vzduchovka, tak nevim.

      0 0
      • Gumicuk  

        No ja mam Vanillu 125 RL, ale jeste ji nemam nasazenou na kole a kdyz sni "pumpuju jen tak na prazdno tak je akorat sliset takovy cvachtani, nekdy to prejde az trosku do piskani, ale neni to vec ktera by me vadila. Mel jsem chvili skareba super a ten to delal taky, zalezi jak mas nastavenej rebound. Jinak ty pruziny nic moc hlucnyho nedelaj, coz je asi taky dany tim ze stredni kus te pruziny je obalenej asi 10cm kouskem plastove folie.

        0 0
        • RomanH  

          Jak vypada ta folie ? Da se to nekde koupit ? Po te, co jsem dal manzelce mekci pruziny do Marathonky to zacalo mlatit taky, tak jsem premyslel, cim to obalim.

          0 0
          • Gumicuk  

            Normalni asi 10cm dlouhej kousek nejaky plastovi folie :-) Nevim jestli se da nekde koupit, ale dala by se v pohode z neceho vyrobit. Udelal bych ji presne na velikost te pruziny natahl do prostredka a opatrne ji nahral nejakym fenem aby se stahla a nespadavala. Toz tak nejak…

            0 0
      • winetou  

        Je to FOX FLOAT 100 a tiež som si myslel,že to robia negativne pružiny (su tam dve, jedna v druhej) , ale vyzerá to tak,že je to práve tým neštastným tlmením,podobne cuká aj tlmič a v tom nie je žiadna pružina. Tie negativky by ani obali? nešli-nie je na to miesto,ale to by si to musel vidie?.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.