Marzocchi - upgrejd na 130mm Surne !

63 nepřečtených
  • Dumbo

    nazdar,

    mam doma rozobratu Marzocchi Bomber Mr.T momentalne na 100mm ale papierovo udavaju taliani 130mm… snazim sa jak viem ale nepochodil som… poradte ako nato…

    pridavam fotky rozobratej bomberky

    0 0
    • Dumbo  

      este jedno

      0 0
    • Dumbo  

      ale notak borci, nikto nic ? :)

      0 0
    • lubos  

      no to sa mi nezda, ze je to na 13cm, tie vnutorne nohy

      0 0
    • TinkTink  

      Nevim…ale zkusil jsi vyhodit ty velky duralovy valecky? Jak jsou vysoky? Tudle vidli jsem nikdy nemel – je to historicky kousek, ale zkus je zmerit :) Negativky tam rozhodne musis nechat :o)

      0 0
    • goofy  

      Obdobne patrony jsem mnel v Z.1 MCR, a ty byly bez tech duralovejch valecku, tak bych je zkusil vyhodit, nebo hodit nahoru. Je fakt, ze ja mel tu vidli taky snizenou ze 130 na 100, ale tam to bylo reseno delsima negativkama a kratsima klysickyma pruzinama…

      0 0
      • goofy  

        No ale zda se mi, ze sem mnel ty vnitrni nohy rozhodne delsi…

        0 0
        • Dumbo  

          no kratke sa zdaju byt aj mne… ale kto vie co stym… neviem ci bol aj nejaky OEM model mr.t ktory by mal len 100mm co som videl na nete tak vsetky mr.t maju 130mm nieco vydumem :) abo to necham na tych 100mm

          0 0
          • bolekkrutor  

            těma negativkama to nakopnout jde,měl jsem to tak u staré Z5-papírově měla mít 80mm,ale reálný zdvih byl jen 67mm,byly tam dlouhý negativky,který jsem úplně vyhodil a dal tam kousek elastomeru,dostal jsem se na 125mm,nicméně elastomer není úplně ideální,trošku to kopalo…pružina je samo lepší,jen mám obavy,že kratší už neseženeš(v pod­statě to není ani technicky možné,musela by mít šílený stoupání),jak jsem psal vyhodil bych jednu úplně,tu co tam necháš zkus zmáčknout ve svěráku-možná trochu povolí

            0 0
    • Vilém  

      Zkus vyndat ten valecek pod negativni pruzinou.

      0 0
    • Dumbo  

      dik vsetkym za reakciu…

      snazil som sa ale vysledny efekt bol len cca 110mm kupovat do toho nove pruziny nechcem… necham to tak asi, itak to mam len na taky 4× bajk

      0 0
      • libi  

        kdyby ti treba zacalo vadit ze ma jenom 100, tak me by to nevadilo÷))) bral bych ji hned, takze jestli ji nebudes chtit tak mam zajem÷))

        0 0
        • lubos  

          ja mozna taky :)

          0 0
          • libi  

            ty mozna, ja mam vaznej zajem urcite÷), pokud by nebyla prestrelena cena÷)

            0 0
            • lubos  

              no prave … ty taky mozna :)

              0 0
              • Dumbo  

                kedze je to ziadany veteran :) hm… kolko date ?

                0 0
                • libi  

                  kolko by si chtel?÷))) mi kdyztak posli maila jakou cenu by sis predstavoval

                  0 0
                  • Dumbo  

                    uz mam kupca… ale ak si to rozmysli napisem… ok :) uz som ju slubil tak nebudem dalej nukat… ;)

                    0 0
                    • libi  

                      ok, tak jestli se rozhodne ze ji nechce, tak dej vedet, ale myslim ze mam smulu÷( ale i tak dik

                      0 0
                • lubos  

                  No, aby som bol presny, ehm, mna zaujimaju hlavne tie patrony a pruziny :).

                  0 0
                  • libi  

                    zvire÷))) jenom vnitrnosti, to by byl hrich tuhle vidli mit jenom na vnitrnosti. to ja proste zeru sroubovany marzocky a hlavne ty s dvacitkovou osou, coz tahle splnuje na jednicku. tahle je nadherna

                    0 0
                    • lubos  

                      Ja vim … a stydim se :) Ale kdyz ta jedna patrona je totozna s tou, co mam v Maratonke, a je k tom pruzina :)

                      0 0
                      • Dumbo  

                        ty vrahu… :) vnutornosti by sa ti zachcelo… :) skoda takej krasky… keby som mal dostatok penazi urcite ju nepredam… ach jo.. :( hnusny svet…

                        0 0
                        • fousek  

                          Si nekde puc a na prodej se vyprdni, v dnesni dobe je lepsi mit dluhy

                          0 0
    • Lone1  

      Tahle vidlice nikdy nebyla na 130 mm.To je nesmysl.

      0 0
    • Lone1  

      Tahle vidlice nikdy nebyla na 130 mm.To je nesmysl.

      0 0
    • Lone1  

      Tahle vidlice nikdy nebyla na 130 mm.To je nesmysl.

      0 0
    • Lone1  

      Tahle vidlice nikdy nebyla na 130 mm.To je nesmysl.

      0 0
    • Lone1  

      Sorry,zasekla se mi myš.Technicky to ale možné je.Ty válečky,co ti tady jeden chytrák radí aby jsi vyndal,drží tu vidli pohromadě aby se nevytáhly ven šavle!Dostat šavle na 130mm není problém,ale asi tě nepustí zdvih patrony.Osobně radím,neprodávej!Ty kecy o historii neber.Co se týče životnosti,jedna z nejlepších vidlic a tésnění je naprosto stejné,jako do nových.

      0 0
    • kamtcho  

      Ked sme uz pri tom prerabani bomberu zo 100mm na viacej. Mam 100mm MX 2005 a chcel by som to dat na vyssi zdvih. Hladal som v historii, ale ked som tam nasiel nejaku zmienku o tom tak len to ze mam hladat v historii :) Skuste mi sem hodit nejake konkretnejsie informacie

      0 0
    • jeniik  

      Tohle podle mych zkusenosti vubec neni 130mm verze. Ta by mela pri stazenym zdvihu delsi negativni pruziny.

      Mam sroubovanou Z1 na 130mm a i kdyz to srovnam od oka, tak ty tvoje savle jsou o dost kratsi, nez by mely byt.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.