• Forrest

    Uvazuju o koupi tohoto kola. Ma s nim nekdo nejake zkusenosti. Nebo – doporucili byste neco jineho?

    0 0
    • gorgeous  

      Jo…mam zkusenosti s lonskym 870d a je bezva…neni co zkazit

      0 0
    • Dopitak  

      Já si ho koupil dneska, zítra si pro něj jdu, tak až vyzkouším, napíšu

      0 0
    • jihra  

      Jestli kvalita toho kola od Superioru bude stejná, jako kvalita toho, co jsem koupil pro ženu před 14 dny, tak potěš tě pánbůh. Jen namátkou – nenamazané a rezavé čepy brzd, přesmykač namontovaný cca 1,5 cm nad velkým převodníkem, ohnutá patka přehazovačky, vložky v rámu (duralový rám) se závitem pro upevnění košíku jsou v rámu volné. Kolo má dvojité ráfky, velovložky byly úzké a úplně nezakrývaly díry v ráfku = při nafoukání hrozilo proražení duše o hranu díry v ráfku. No děs.

      0 0
      • McBlacky  

        jen pro upřesnění za kolik to kolo bylo, a taky bacha na to že ta tohle může prodejce nevhodným složením/skla­dováním, protože od dodavatele to dostane v krabici :-)

        0 0
        • jihra  

          Bylo to kolo za 5.000, ale přímo z velkoobchodního skladu, tudíž zabalené v krabici, tudíž originál přímo od výrobce. Takže to ojebává přímo výrobce = Superior. A mám obavu, že jejich přístup k výrobé bude stejný, a? se jedná o kolo za 5.000 nebo za 80.000. U té montáže jsou furt stejní lidi.

          0 0
          • McBlacky  

            no já si tohle nemyslím, s podobnou situací jsem se setkal např: u authora, levný kola prostě jebou to se jim nevyplácí se s tim mazat …

            0 0
            • Žanek  

              Co mám zkušenosti s Authorem tak jseou všechny kola po vytažení z krabice smontovaný (prakticky seřízený) poměrně slušně, bez rozdílu ceny.;

              0 0
          • Dopitak  

            kolo za 5000, ty se budeš rozvádět? .-) já mám tohle kolo už přes rok a naprostá spokojenost

            0 0
          • kurýr na bajku  

            Tak to byla výprodejová akce modelů 2003, tam už se není čemu divit.

            0 0
          • zirecek  

            U mnoha kol dodaných v krabici se musí přecentrovat kola, zkontrolovat úplně vše, nastavit, apod.. Je to spíše vizitka prodejce… .

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.