• scret

    Mam Black Super 04 a vypada to, ze nejspis bych asi potreboval i pri mych 70kilech tvrdsi pruzinu. (Foukam na 150PSI a zda se mi mekka, na vic se mi to foukat radsi uz nechce.) U nas v UL jsem se ptal a stoji udajne tisicovku. To se mi nechce davat, navic jsem tady snad jednou cetl, ze ji nekdo koupil levnejc, kde a za kolik? Plýz help.

    0 0
    • blue  

      do black elite sem vloni v komersii kupoval pruzinu za 600

      0 0
    • TinkTink  

      Otazka je, jestli je v cene i jina zatka na pruzinu nebo neni – znamej tam mel jinou, protoze do puvodni se ta nova nedala dat :))) – stala taky okolo litru.

      0 0
      • blue  

        v mym pripade nebylo nic dalsiho potreba, slo jen o cistou vymenu za mekci pruzinu

        0 0
        • gomolka  

          No vidíš, tak ji prodej a kup si nějakou tu Suntourku … :o)))

          pro všechny: dělám si srandu !!!

          0 0
          • blue  

            no ten vtip sem vubec nepochopil… co bych mel prodat? a proc?

            0 0
      • scret  

        Jina zatka na pruzinu?? To nejak jaksi nechapu. Tam je nejaka zatka? Tuhle vidli jsem jeste nerozebiral.

        0 0
        • TinkTink  

          Samozrejme – neco tu pruzinu zeshora musi drzet, aby ti nevyletela ven :) – problem byl, ze ta pruzina co dostal jinou, byla sice tvrdsi, ale taky progresivni misto linearni, takze byla potreba trosku upravena zatka – nahore se pruzina zuzovala :), takze by tam bouchala…

          0 0
    • Elmaco  

      Len doplňujúca otázka: Nemáte niekto tabuľku s farebným označením pružín do Scareba. V mojej vidle mam s ruzovym oznacenim, ale neviem ake cislo, resp tvrdost tomu odpoveda…

      0 0
      • Honzin  

        Skareb 2004 – sady pružin barva pružiny váha jezdce 85–5573 Skareb sada pružin extra měkká zelená 45 až 57 kg 85–5575 Skareb sada pružin měkká modrá 57 až 68 kg 85–5577 Skareb sada pružin střední červená (z výroby) 68 až 86 kg 85–5579 Skareb sada pružin tvrdá žlutá 86 až 98 kg

        0 0
    • Slid  

      Nechci zakladat nove tema,ale mam Manitou Stance a tam zlute oznaceni pruziny, nevite nekdo na jakou je vahu?

      Diky

      0 0
    • mirabike  

      mám tvrdší progresivní pružinu ANSWER RACING pro Manitou Black elite 2002… nevím jestli by ti tam šla… kdyžtak napiš..

      0 0
      • Smazaný účet  

        Vážně myslíš že po 8 letech jí ještě potřebuje? :0)

        0 0
        • mirabike  

          Dobrej postřeh… :-D to víš už nejsem nejmladší, a spoustu „zbytečných“ informací přehlížím…

          0 0
      • scret  

        diky, ale vidli uz par let nemam:))

        Jinak nakonec jsem ji kupoval tusim za petikilo…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.