Suntour - tunning, kdo je v Praze upravuje?

15 nepřečtených
  • micho

    jo vsak ja vim, vsichni to rikali, ale prachy proste nebyly. mel jsem judynu TT a vadilo mi, ze netlumi a kope. tak jsem sel do XCP 75 LO (mel jsem ji za hodne dobrou cenu – 2000,–). nekde jsem se docet, ze je delana z jakz takz kvalitniho matrose. tak me napada, jestli by ty pruziny (mam 90 kg a stejne je dost tvrda) nesly vymenit..... zkuste mi prosim nekdo nezaujatej poradit jak, popr. kdo to dela, co to stoji..... dik moc ps: na marzosku ani jinou lepsi proste nemam!!!!

    0 0
    • widlicka  

      skus zvysit zdvih na 100mm. mozno bude maksia pod tvojou vahou…

      0 0
    • micho  

      jak na ten zdvih, nevite nekdo??

      0 0
      • sedlis  

        Popravde receno mi pri pohledu na nakres neni jasny jaky podlozky by se daly vyndat, aby se zvetsil zdvih. V manualu stahlym z Suntouru, je psano ze 100mm available.Precetl jsem si cely navod a pochopil to takto: Kdyz je „travel“80mm(zdvih) pa „Sag“ musi byt 12–16mm. Kdyz je „travel“100mm pak „sag“ musi byt 14–18mm. Pricem Sag je cesky klesnout. A mysli tim, ze kdyz na kolo sednete, tak musi jit vidle dolu o vise zminene milimetry. Jinymy slovy se rozlucte z vytahovanim podlozek z vidlice. Vyrobce asi mysli temi 100mm, ze to pri dorazu pujde az na 100mm. Jedine, co se v manualu uvadi je vymena pruzin za tvrdsi. To je vsechno. Jedine v co zbyva verit, ze cesky clovek neco vymysli a pak se s nami podeli. MSF

        0 0
    • micho  

      a co takhle tedy vymena pruzin?? ma suntour ruzne tuhosti? jdou tam nejake no name, ci od jine znacky? co to stoji? jak se znaci jejich tuhost – podle ceho se to pozna?

      0 0
      • sedlis  

        :-)) Hmm, to by me taky zajimalo. Bohuzel, kdyz clovek prijde do vetsiny obchodu, tak maji prodavaci, potazmo majitele plnou hubu kecu, chvali svuj sortiment, vsechno ostatni stoji za hovno a pritom vedi uplnej prd. Vetsina z nich prodavala pred casem cvicky a ted jsou to odbornici na kola. Ja jsem z Brna a tuto zkusenost proste mam.
        Kdyz jsem byl v jednom servisu, tak jsem se dozvedel, ze s dilama na vidle to neni nejlepsi a vetsina znacek se musi poslat primo do autorizovaneho servisu na opravu a ten je -jak jinak nez v Praze. Ze Suntour je to pry lepsi a dily tady nekdo prodava. Zkusim zjisit kdo a dostat z neho nejake info. Kdo vic uz by mel vedet nez prodejce dilu. Kdyz neco zjistim, napisu to sem. MSF

        0 0
    • jihra  

      Podívej se na http://www.xbike.cz/…_tuning.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.