• Hynas

    Porovnejte kliky mezi sebou…tuhost, cena, vzhled, váha…kterým dáte přednost a proč?

    0 0
    • maxtor  

      Stejný thread od stejného uživatele po čtvrté během týdne. Desatero jsi asi nečetl, že??

      0 0
    • raceman  

      hynas neres to a vem XT

      0 0
    • Sidney  

      Vem, který se ti víc líbí. Oboje jsou dobrý a cenově srovnatelný. BTW mám styla a max. spokojenost.

      0 0
    • Seadat  

      Styla jenoznacne!

      0 0
      • vlk  

        No po tom co jsem četl o tom jak styla pár lidí zohli.Tak bych vzal xt + nějaké lepší převodníky.

        0 0
        • Lister  

          nevzal :o)))

          Styla jsou hezčí a to se počítá :)

          0 0
          • vlk  

            No to záleží jaký má kdo vkus.Mě se kliky líbí zase v tomto pořadí.XTR,LX,XT,S­tyla.Osobně si myslím, že neprohloupí funkčně ani s jednima.Styla jsou o trošičku měkčí kliky, shimana mají zase měkčí převodníky.Záleží asi spíše na individuálním vkusu

            0 0
            • Lister  

              já tady odmítám psát cokoliv smysluplného, když je tady už toho tolik, jen teda LX jsou asi nejškaredší kliky co jsem viděl :) promin :)

              0 0
              • vlk  

                Však jasně apoň si pokecáme.Stejně se tu mele ohledně dotazů furt dokola to samý. No popravdě mě se lx líbyli na obrázku.Když jsem je kupoval, tak je ještě nikde v obchodě neměli, se mi líbily, že vypadaly oproti xt tak mohutně, robusně, tvary diamantu.Dnes bych si raději vzal hony-ty černé(ale ty jsou zase těžší), kdybych tak měl na XTR, ty se mi líbí ještě víc, i když nepůsobí rubusně-ale ta zlatavá barva, navíc ty oblé tvary, to mi připomíná staré zlatavé stx komponenty.Ono dost i záleží na převodnících.Kdesi ve fotkách má Pekáček nafoceny xt kliky s různými typy převodníků, a taky to hned vypadá zcela jinak-tam bych si taky vybral.Asi si taky vyměním převodníky, stejně mi ten prostřední zlobí.

                0 0
              • vlk  

                Na tom Tvém RM co máš v profilu ty Styla vypadají taky moc pěkně. Moc pělný kolo. Jedeš v září Priesnitzovu 60 v Jeseníku? Že bych to kolo skouknul.

                0 0
                • Lister  

                  no asi ne, já nejsem závodník, ale sportovní bajker jede, no ale možná mě přemluví :)

                  0 0
                  • vlk  

                    Však já taky ne, ale když ona ta atmosféra při závodu se mi fakt líbí a navíc si nemusím nic sebou brát na jídlo- je na občerstvovačkách.

                    0 0
                  • sportovni_biker  

                    Jo pojedeš se mnou? :-) Super, tak to je bezva. Trasu znám, navíc včera ji znovu označili, tak můžem někdy vyrazit na objížďku, ale je to záhul :-(

                    0 0
                • Lister  

                  PS: styla to bohužel nejsou :)

                  0 0
                  • vlk  

                    A jo splet jsem se, ale i tak tam pasují.

                    0 0
                    • Lister  

                      vlku jestli máš ICQ tak mi ho prosím postni, už párkát, jsem se tě chtěl na něco zeptat, ale psát maila se mi nechtělo :)

                      0 0
                      • Lister  

                        PS: jinak dík za hodnocení kola :)

                        0 0
                      • vlk  

                        Pošlu až v pondělí.ICQ doma nepoužívám.Tady mám akorát pitomý modem a tak se snažím vše vyřídit v kanclu po práci :o(

                        0 0
                        • Lister  

                          modem…fuj jsem se osypal :o) Ale jinak díky :)

                          0 0
                          • vlk  

                            Wifinu nechytám, jsem stíněn kostelní věží.ADSL bude v naší obci možný až od září.Tak bohužel tak.Ale v práci jsem rovnou na páteři.

                            0 0
              • raceman  

                nic ve zlým, taky se mi líbily XT ale když mám na kole LX kliky tak jsem si na ně zvyknul a začly se mi líbit víc, než ty XT. mít tak ještě prachy na ty fajne prevodniky. viz foto

                0 0
                • Lister  

                  no i když ty kliky jsou podle mě fakt fuj, tak na tvojem kole to bude jedna s těch hezčích věcí, to je pravda.

                  0 0
                • vlk  

                  To jen ukazuje, že každý máme jiný vkus.Však jak by to pak vypadalo, kdybychom všichni vozili to samý.

                  0 0
        • TinkTink  

          Zohybaly se stary verze Styl a to jeste jenom nekomu – Pekacek :o) – ty novy jsou v pohode tuhy – mel jsem XT, LX, Stylo atd – vsechno na dutych osach a uz si netroufnu rict, ze by ty nebo ty byly tuzsi…vybral bych designem…Styla jsou ale naprosto dostatecne tuhy…

          0 0
          • Pekáček  

            Pozor, nejen mě. Tomáš Kozák z Plzně to položil na mokrý trávě a kliku zohl tak, že neprošla kolem vidle. Ano, byly to starší kliky, jejich profil tvaru „H“ a ostré lomení kliky stálo za prd. Stejně se i na ty nové dívám trochu skrz prsty :o) Ale převodníky mají super.

            0 0
            • TinkTink  

              No ono ty novy muzes v pohode pouzit i na tezky enduro, kam se mimojine i davaji…ty stary jsou stary :) …spis premyslim, ze prodam svy XT co mam a dam si Styla…ty aspon nevozi kazdej :)

              0 0
          • vlk  

            Hele a nevíte někdo o nějakém testu co dělal na nynější kliky nějaký časák.Já mám akorát nějaké staré velo.Tam jsou ještě XT hollowtech II, ale proti nim deorka, truvativy D apod.Nemáte někdo testy tuhosti apod těch modelů na osu jako má Hollowtech II?

            0 0
    • dancing dog  

      ne že bych tomu nějak rozumně, ale tak nějak intuitivně bych spíš vybral XT. Stylo ale neznam, s XT co vim spokojenost

      0 0
    • enjoy  

      Xt jsou pecka.nemuzes byt nespokojenej,vazne.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.