• mikin

    Rad bych radu kterou prehazovacku na XC jezdeni na full ram

    Dekuji vsem za podnetne navrhy

     
    0 0
    • Hornet  

      772-shadow, vyhoda oproti 770 a 771 ze v terenie nebucha do ramu, je schovata, cize mensia moznost poskodenia, priame vedenie lanka-mensie problemy s radenim, tvrdsia pruzina, o 10g menej :-)

      0 0
    • siafu  

      I když s přehazovačkou Shimano XTR RD-M971 SGS nemám sebemenší problém, tak dnes by volba padla spíš na verzi Shadow – tedy XTR RD-M972 SGS Shadow, obdobný výběr by byl i u řady XT ⇒ XT RD-M772 SGS Shadow

      0 0
    • Ruprt2  

      Jen pro úplnost shadow je tvrdší hůř se sundává kolo a ještě hůř se nandává.

      taky máš stoprocentní šanci že se o ni o pohon zašpiníš.

      P.S.: mám shadow a neměnil bych.

      0 0
      • pepek  

        To su rád, že to někdo napsal, myslel jsem, že su tak levej. S kotoučem a čepem blízko osy to kolo nasadit  je porod i v domácích podmínkách. Nevím, jak to budu dělat v zimě v noci v oboře, jak se mi to stalo loni.

        0 0
    • JakeF  

      Vozim XT Shadow a je pravda, že do rámu nemlátí a nemá tak debilně zlomenej kabel, jak to dřív bejvalo u Shimana zvykem. Ještě se mi jí nepovedlo ohnout, takže asi i něco vydrží, ale každou chvíli jí mám rozladěnou, ale možná to budou vydřený bowdeny, protože jsem to kolo už párkrát vykoupal nebo je vakl ve starym Deoráckym řazení. Ale ani tak mě XTčko nepřesvědčilo, že moje příští přehazka nebude Sram X-9 ;-).

      0 0
      • Fenous  

        Mne teda do ramu mlati.....

        0 0
      • mikin  

        Tak teda asi koupim tu XT 772 shadow

        0 0
      • cukerko  

        to bude v tom deore, mam rovnaky problem.

        0 0
        • Hornet  

          JJ, tiez mi to s deore moc dobre neslo a hlavne presmyk, a taktiez bowdeny uz boli starsie, po vymene za xt radenie a nove bowdeny ok.

          0 0
    • TC  

      Může mi někdo prosím vysvětlit, proč se pořát vyrábějí i klasické verze, ne jenom Shadow? Zde uvedené výhody Shadow jsou jasné, ale jaké jsou pak nevýhody?

      0 0
      • MaPa  

        Inverzní se nedělá shadow.

        Proč se dělá klasika původní i shadow je otázka, ale tipuju že to co se vyrobilo se musí i prodat.

        0 0
      • Hornet  

        Nevyhody asi nema, pravdepodobne nove sady budu len shadow, vid SLX, tam uz nie je klasicka verzia.

        0 0
    • cukerko  

      pocujte, aky je rozdiel v tych typoch prehadzovaciek top normal a low normal? low su dobre na mtb a su nejak specialne? (shadow su len top)

      0 0
      • Darius  

        oznacuje to tah pruziny

        top je klasika – pruzina taha prehazovacku dolu na mensi pastorky

        low je inverzni chod – prehazovacka je tazena pruzinou nahoru na vetsi pastorky

        0 0
      • Blade  

        Furt dokola… Top je klasická pružina, Low je inverzní pružina.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.