• divinol

    Neporadíte někdo co ze strhnutým závitem v botě Specialized? Včera se mi to povedlo při výměně kufrů,dá se ten protikus co je v botě sehnat?.....Děkuji (hledal jsem v historii)

    0 0
    • kubad  

      Já mám v botách plechy se 4-závitama – dá se to otoči, ale nevím jak Spešly.

      Mělo by to pasovat ze všech bot je to universální – občas ty plechy dávají i k pedálům. Zeptej se v slušném obchodě určitě to pujde koupit.

      0 0
    • Páník  

      v historii uz se to resilo…ja to prevrtal o pid vetsim zavitnikem

      0 0
    • Daf  

      Myslim ze by se to mohlo dat koupit, nebo pokud tam mas 4 diry tak otocit.

      0 0
    • Jenda  

      bezne to byvalo i soucasti slapek protoze levnejsi tretry to nemely standartne v bote, zeptej se po kramech verim ze budes uspesnej, nebo pokud si vzpomenu ti muzu privezt jeden kus ale je to kratkej na takze jen 2 diry (resil jsem to takhle u Adidasu)

      0 0
      • divinol  

        tak všem děkuji za odpovědi,přece jen je dobré slyšet víc rad a názorů.....pojedu to shánět…mám tam 4 díry ale 2 jsou menší,asi nebude problém převrtat…uvidí­me.....díky moc

        0 0
        • kubad  

          měnší??? to je blbost zkus je šroubkem musí být stejné – používá se jen jeden průměr šroubků tuším M5 musí to jít otočit. A navíc ty šroubky na kufry mají jemný závit potřebuješ spešl závitník

          0 0
        • Daf  

          Oni mensi nejsou. Jen jsou v nich nejspis zasroubovani cervici ;) Spesl to tak dela.

          0 0
          • divinol  

            jo,je to tak,teď jsem to zjistil,jsou tam 4 díra a ve 2 jsou červi tak se musí vyšroubovat…tak to snad bude ok když bude pasovat umístění......

            0 0
          • divinol  

            jo,hotovo…všem díky za konverzaci…

            0 0
    • v3d  

      Už je to sice probraný, ale přijde trochu bejkárna to převrtávat, když se dá koupit protikus za pár šupů. Já už to řešil dvakrat (boty Adidas) a dycky jsem to koupil..

      0 0
      • náčelník  

        Taky mně vyhnily závity ve starých Adidaskách (Niwot), ale u nich to nejde vyměnit. Musel jsem nejdřív strhnout vložku, potom zevnitř proříznout, vyměnit, koupit novou vložku a jsou jak nový :)

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.