• Eva

    Na posledni chvili shanim druheho,nebo druhou do dvojice,ze zdravotnich duvodu mi odpadla muzska cast posadky v mixech,ale jela bych i v divci dvojici.Info na webu,je to 6tidenni etapovy mtbo v nadherne krajine Trebonska,Ceske Kanady,Novohrad­skych hor,zacatek v Po 14.08.06.

    0 0
    • Lance  

      vy ste doktorka?

      0 0
    • Troll  

      To vypada fakt na nadhernou oblast…

      0 0
    • SELMIRA  

      jůva! Jela bych okamžitě a střelhbitě!!! Ale nemám už dovču. :o((( No a taky bych si musela pořídit bika s raketovym motorem nebo něco, abych Ti stíhala! :o))

      0 0
      • Eva  

        No ten raketový motor se na BCH jmenoval Bulda :-)))

        0 0
        • Eva  

          Ale bohužel umožňuje jen občasné připojení :-)))

          0 0
        • SELMIRA  

          Mno, nevim, se obávám, že i bez Buldy lítáš na biku 3. kosmickou. A to i z kopce, takže nechtěla bych s Tebou sdílet gumicuk! :o))) Ale jinač bylo by mi poděšením s Tebou jet a navíc tak SUPER závůdek v super krajince. Jenže vysvětli to šéfovi. :o( Leda bych náhle „onemocněla“. Hm…

          0 0
    • Darkson  

      tyjo, kolik máš nicků, chrtice ?

      0 0
    • Medunka  

      zrovna jsem chtela napsat, ze bych jela, ze dovcu mam, ale jedu asi s chlapem na kola ;-) Dokonce jsem mu chtela navrhnout, at to s tebou jede, ze ja bych jela jako doprovod… ale kdyz jsi to ty, tak bojim bojim

      0 0
      • Bulda  

        neboj, uz jednoho ma :)) jinak by z nich na kole byla rek bych vykonnostne naprosto vyrovnana dvojka

        0 0
    • kubad  

      Je to celkem odvaha se do něčeho takového pustit s neznámým druhým,nebo druhou. :-)) V každém případě zajímvý etapák.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.