• jakub

    http://www.bikechallenge.cz tak co pojedete?? mohlo by to byt husty..

    0 0
    • DW6  

      Sháním spolujezdce.

      0 0
    • ananas  

      ..sháním peníze (na startovné) :o)

      0 0
    • Meesha  

      http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      Laka me to moc… Ale kdyz si vzpomenu, jak vypadam treba po Krali a predstava, ze bych to druhej den jel znovu a treti zase…no uvidim. :-) Bude to fajn, kdyz vyjde pocasi. A kdyz bude pocasi ala Sudety 2001 tak to nevim kdo by dojel! :-)

      0 0
    • wlk  

      teď jsem se na to díval, docela dost mě to zaujalo, jen jsem tam k sakru nenašel kolik je to startovný…

      0 0
    • McBlacky  

      vypadá to na totální šrot, 5 dní naplno…

      0 0
      • lubos  

        jinak ale to bude dost brutalne rychly maraton, ani delka ani prevyseni neni nic moc na 5 dnu.

        0 0
      • petebike  

        jak pro koho, i kdyz ted to vypada ze spis pro me :-( ale je to az za pul roku, tak snad se dam dohromady…

        0 0
    • Beeda  

      hehe uz se na tom pracuje:-)B

      0 0
      • petebike  

        Beedo, hlavne nemakej jako v sobotu, ab pak mela Jana nejakyho spolujezdce :-))

        0 0
        • Beeda  

          hehe v patek jdu na stehy, takze nic nas nezastavi, ani kufr od auta:-)). B

          0 0
          • petebike  

            tak to kazdpoadne, ale aby to priste nebyl tirak, znas to Stechovicka Street :-)))

            0 0
          • Meesha  

            nj, uz ses provarenej… :-D

            0 0
          • Daf  

            Co jsi vyvadel?

            0 0
            • petebike  

              parkoval silnicku a ono tam stalo auto :-)

              0 0
            • Beeda  

              jsem idiot, vyjedu z baraku, predemnou jede kombik a sviti cervena, rikam si,on pribrzduje kvuli cerveny a koukam na tachachac a prask auto stalo kvuli parkovani. Tak jsem rovnou jel sesit bradu na chiru . A Pha-Boleslav jsem stihl taky, holt ten challange:-) B

              0 0
    • Marry  

      ja jedu uz skoro urcite .-)…ale musim poradne natrenovat abych moc nezdrzoval brachu :-)

      0 0
    • petryk  

      Ja jedu, jen musim premluvit toho druheho…

      0 0
      • petryk  

        No, tak druhy rekl, ze ne, takze hledam druheho!!!

        0 0
        • piskot  

          když mě to zasponzoruješ… :))) klidně si dám na dres i tvoje jméno :))

          0 0
          • petryk  

            Lepší by bylo, kdybys sis mě celou dobu vezl na zádech:)

            0 0
    • petebike  

      Presne tak, jedem Ja a Savah, neboli Hippo MTB Team…moc se tesim !!!

      0 0
    • Daf  

      Skoro urcite jedu. Koukam ze tam bude dost lidi z B-F. Pojedte vsichni bude sranda. Takova spolecna dovolena Bike-Foristu :)))

      0 0
      • kankrlicek  

        To není vůbec špatný nápad! :)

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Jdeš do toho? Přijela bych některu etapu povzbuzovat. :-)

          0 0
          • kankrlicek  

            Chuť je velká, teď ještě to ostatní :)

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Chuť je velká, ale nechám si ji zajít. :-) Možná příští rok, jestli na to už budu mít. Nebo až za dva roky, či „někdy“. :)

              0 0
            • zirecek  

              Jedu taky, mám předběžně parťáka z b-f. To bude grupáč, :-). Jsem si vzpomněl na vtip. Franta vykládá u piva Karlovi o grupáči. Karlovi se to líbí a je pomalu nadšen. Franta říká, tak přijď dneska večer. Karel: A kolik nás bude? Franta: Když dovedeš manželku, tak budeme tři. :o))

              0 0
      • petebike  

        no ponekud nakladna dovolenka:-) ale moc se tesim, bude to zabava !!

        0 0
        • Daf  

          Startovny levny neni, ale zase kdyz si clovek uvedomi co vsechno musi organizator zaridit v porovnani s beznym maratonem tak mi to premrsteny taky neprijde. Tesim se a doufam ze nebude celej tejden lejt :)

          0 0
    • os  

      Taky už jsme přihlášení, teď už jenom zaplatit… Fakt ten závod vypadá dobře, zvlášť ten 2 km dlouhý průjezd podzemní štolou se mi líbí :-)

      0 0
    • SavaH  

      Jedu a uz se moc tesim :o) A taky dokonce i trenuju. Snazim se dat 10 hod/t, ale pokazdy z toho bylo jen 8, ale ani to neni spatny. Jeste sehnat sponzora, ale bude to super!;o) Simo, Blacky, Medunko, Jecnaku a spol, pojedte taky!!!

      0 0
      • McBlacky  

        10 hodin týdně? to není v zimě málo… já na to peču, jestli něco podobnýho pojedu tak sixnumbers :) mít sponzora tak bych teda jel :) ale kde ho vzít :(

        0 0
        • petebike  

          jo sponzor se hleda spatne :-(, pojedem i bez sponzorů

          0 0
          • JancA  

            tak to my budem bojovat, vid Beedo:)..KPZ taky vyslo:)))

            0 0
            • petebike  

              boje si nechame az na trati, mlaceni pumpickou je povoleno, skrceni bowdenem taky :-)))

              0 0
              • Beeda  

                jo panacku, tak si dej pozor at te Sava neprasit moc silne, az te riznem v kopci:-))) Janca nastesti jen nadava, no radeji ji jeste trochu testnu, at vim co cekat predem, rika se tom team building ne?:-))B.

                0 0
                • petebike  

                  budu mit helmu a navic mi pumpicky nevozime :-), zlaty bobicky – i kdyz tema by to bolelo asi vic :-(

                  0 0
                • SavaH  

                  Jsem rikala Petovi,ze mame o soupere min, pokud te jana neumlati pumpickou nebo neuskrti, tak to napalis do auta – self destruction. To Pete: stejnou bojovou naladou bychom mohli naladit i ostatni pary ;o) Ale my to stejnak vyhrajem!

                  0 0
                  • Beeda  

                    Savah to mlaceni pumpickou a skrceni bowdenem to si nchte na doma jo:-) Janca je hodna a nic takoveho nedela, sice kleje ale jede:-) Takze leva horizont a hod tam pilu:-)

                    PS: Ale co Marry a Daf, nebude bratro-vrazda??:-)) B

                    0 0
                    • Marry  

                      Kdyby me chtel bracha zabit, tak by se mu pak nepocitalo umisteni a myslim ze to by mrzelo i jeho. Takze s vrazdou nepocitam. Kdyby me nahodou chtel necim prastit tak na to slapnu a uvite jak budem rychle v cili :-)

                      0 0
                      • petebike  

                        te zabije az v cily :-))), ale Janca Beedu hnedka v prvni zatacce az urve patku :-)))))

                        0 0
                        • Marry  

                          :-))))) nebo kdyz zpusobi autohavarii ;-)

                          0 0
                          • petebike  

                            no tak doufam ze tam zadny auta moc nebudou, i kdyz u Beedy nikdo nikdy nevi do ceho to napere :-)))

                            0 0
                            • Marry  

                              abych nakonec nebyl rad e jedou v jiny kategorii :-)

                              0 0
                              • petebike  

                                je bych neresil jako konkurenci, sazime na osvetceny veci, Beedovi neco praskne,nebo to nekam napali; mi pojedeme na pohodu a hlavne vyhrat,pobavit se a uzit si to :-)))

                                0 0
                                • Marry  

                                  My jedeme zavodit…a hlavne dojet :-) …uz se tesim…moc !!

                                  0 0
                    • SavaH  

                      jj, janca je hodna holka, jenomze davidek je zlobivy kluk ;o)

                      0 0
                  • petebike  

                    savi, je to dobry beeda rikal ze bere plaste,nahradni patky,mozna cely kolo do batohu, takze budou mit zatez, jap ovezu max tak ty nase 4 hrosiky :-)))

                    0 0
                  • petebike  

                    presne tak mi to vyhrajem cistym bojem za moralni podpory vsech nasich hrosiku :-)))

                    0 0
          • SavaH  

            Musim nesouhlasit. Stacil jeden email – cca 10 min klofani do klavesnice, kontakt na spravnou osobu a jsme nuceni prejmenovat Hippo mtb team na Skanska. Ale delame to s usmevem na rtech a velkou radosti, neb nam uhradi startovne ;o)))

            0 0
            • SavaH  

              ale hrochy povezem i tak. Jo a po zakerne chorobe jsem zacla zase trenovat. tyden nicnedelani me nebavil. Takze bacha Beedo

              0 0
              • petebike  

                taky zacinam po hodne dlouhy pauze :-( ale bude to dobry :-)) a vyhrajem i s hrosikama na zadech:-))

                0 0
                • Beeda  

                  hmm tak obe holky nemocny, je to zatim 1:1 :-) Savah, hmm Pete je slabej jak caj, jsem stehoval skrin a misto aby to nesl se mnou, tak jsem ho nesl i se skrini, nevim nevim, to tazny bude na tobe :-)) B.

                  0 0
                  • petebike  

                    ne ne, Save uz je lip, a me taky,byt je dostehovanej a ja zacal trenovat, sice zima, ale to se zvladne :-) kazdopadne at je Jance co nejdriv lip !!!

                    0 0
                    • Beeda  

                      podle mne riznem i Maracky;-))B

                      0 0
                      • Daf  

                        Neni vyloceno, nemame za leden skoro nic najeto :)

                        0 0
                        • petebike  

                          to jsme na tom dost podobne, mam necely 400 :-( je to spatny, ale unor bude lepsi aspon 4× :-))

                          0 0
                        • McBlacky  

                          jenže u vás skoro nic může znamenat i 1000km :)

                          0 0
                          • Daf  

                            Skoro nic = 475km :) Kdyz ona je furt kosa jako blazen tak aspon pres tyden plavani a o vikendech bezky.

                            0 0
                      • JancA  

                        noooooo…po dobrym rozjezdu se ted modlim, aby mi rtg snimecek nedokazal, ze mam zapal plic a ze si nesednu na kolo nejmin mesic,pfuj

                        0 0
                  • SavaH  

                    To mi je Janci lito. Dej se brzo dokupy ;o) Jinak ja uz trenuju o 106. Minuly tyden 6hod45 min. Moc pekny, az na ty krece :o(

                    0 0
                    • petebike  

                      musis vic pit, a dobry jsou hrozinky :-) taky zacinam trenovat, sidlo je prestehovany,takze aspon je vetsi klidek !, takze jeste 176 dnu :-))

                      0 0
              • Daf  

                Myslim ze vam pribude v mixech slusna konkurence. Mrknete na BuBu tym :)

                0 0
            • petebike  

              jo super ze to vyslo !! uz se mooc tesim jeste 178 dnu :-)

              0 0
      • lubos  

        docela slusne tedka 8h/tydne

        0 0
    • Martinkaa  

      Taky me to strasne laka, ale raci za tu cenu objedu 10 jinych zavodu :-) Mozna az budu velka a budu mit tovarnu na penize a nebo sponzoraaa… :-) Nic proti, ale za ty penize jsem stravila na podzim tyden v Dolomitech :-)

      0 0
      • os  

        ad cena – tady máš ale po každý etapě pivo zdarma, kolik vypiješ :-) ad sponzor – pro holku to snad nemůže být takový problém :-) ad Dolomity – ale určitě tam s Tebou nebylo dalších správných 499 bikerů a bikerek :-)

        0 0
        • Beeda  

          jedem s Jancou, takze nam to calnes, dik, poslem pohled:-))B.

          0 0
          • os  

            Proč bys posílal pohled, když jedu taky? To by potom doma mysleli, že jsem byl úplně někde jinde :-)) Co se týká sponzora, tak bych taky nějakýho bral, zatím jen doufám, že vyhraju tu soutěž o startovný…

            0 0
            • Marry  

              :-))…tak to mas blby tu vyhraju ja :-)

              0 0
              • os  

                Koukám, že zálusk na vítězství v soutěži má kde kdo :-) Dohodnem se teda, že kdo vyhraje, bude těm ostatním po závodě nosit kelímky s Opatem ke stolu, příp. ke stanu.

                0 0
        • JIRA  

          No jen jestli pivo Opat je pro přespolní nějaká výhra. :)

          0 0
          • os  

            Dřív se říkalo, že nejhorší je strakonický Nektar, ten Opat je něco podobnýho?

            0 0
            • JIRA  

              Podle mne přijde na to jak jsi mlsnej'. Každýmu chutná něco jinýho a někomu nic. Mně po něm nebylo nic. Měl jsem žízeň a tohle bylo řešení. :)

              0 0
            • Kóča Popovič  

              Dvanáctka Opat, byla vyhlášena pivem (dvanáctkou) roku 2005. Je to holt poctivý pivo, který může občas způsobit střevní potíže někomu, kdo je zvyklý pravidelně užívat pasterované produkty tzv. velkých pivovarů (v silně bláhovém domnění, že pozřívá kvalitu). Nám se to stát nemůže, máme ho v krvi (někdy doslova).

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Strakonicky Nektar poseres pole hektar.

              0 0
              • SavaH  

                Krakonosky pivo je taky zaruceny projimadlo, ze jo Blacky, Fousaci aspol. Ale 11 kc/0.5l neni moc

                0 0
              • Radek Broz  

                Minule to nahodou docela slo – nebejt pobliz to pole krmny kukurice a aktivni sklizeci, tak mymu zaludku bylo docela dobre;-)

                0 0
        • Martinkaa  

          Spravnaku tam se mnou bylo dost ;-).

          0 0
    • SavaH  

      mohli bychom tu zalozit nejakej count down, jako kolik dnu zbyva do startu B-CH (aneb kolik dnu zivota zbyva beedovi ;o)

      0 0
      • Marry  

        :-))))))

        0 0
      • petebike  

        tak do startu zbyva 183 dnu, Beedo mel bys si uzivat zivota, start prologu te nemine, ale druhy etapy nevim nevim :-))))

        0 0
        • JancA  

          tak uz jen 182 dni…zacina dvoufazovy trenink, rano beh, vecer kolo, vid Beedo, jedem si pro vitezstvi, behehe:)))

          0 0
          • petebike  

            no tod otazka jestli dojedete :-) mi kazdopadne :-)

            0 0
          • Beeda  

            jasan, jedeme si pro trofeje – pro Hrochy a Kapry ;-))

            0 0
            • petebike  

              si dej bacha, takovej hroch kdyz ztrati hlavu tak se nezna :-))))

              0 0
            • JancA  

              Kapry?Ty prevalcujem,ne????

              0 0
              • Beeda  

                rizneme je hned na staru;-)

                0 0
                • petebike  

                  davide ale hlavne si vem ty plaste nahradni kdyz chces rezat uz od cary :-))

                  0 0
                  • Beeda  

                    spusta hrochu v puse, ale trenik a moral nikde co;-) Vceras videl joo, tos cumel, jeste ted jsou horky plaste:-) Jojo Hrosici, bych zacal hledat nahradniky;-)) B.

                    0 0
                    • petebike  

                      covece dockej casu jako husa klasu, mam jeste 181 dnu :-) a ty taky ale ja trenigu a ty zivota :-)))))

                      0 0
                      • JancA  

                        no včera sem viděla…na BCH to bude hučet mnohem víc než v obýváku:))))­.....jedem dneska zase?

                        0 0
                        • petebike  

                          jak komu, sice se na kolo asi dostanu az v utery, ale za to na celej den :-))

                          0 0
    • SavaH  

      Tak jsem scotla najety km za leden… je to mizerny :o( jen 141. Ale jinak hodin treninku mam o hodne vic. Ty jsem jeste nespicitala ;o) Tak trenujte trenujte. Uz se moooc tesim

      0 0
      • JancA  

        To neni mozny, vzdyt ses na kole porad:)…I ja mam nejmin 500 a to uz 14dni nejezdim:)…BCH bude masakr.Musime zacit na jare se dvema zavodama za vikend:)

        0 0
        • petebike  

          holky aby jste se toho dozily !

          0 0
        • SavaH  

          jenze ja jezdim jen na trenazeru :o( a ten ty km nepocita Hele a uz ti je lip? Jo do Phy se vracim 25.2. na tyden, tak muzem jezdit spolu a pak na 14 po velikonocich a tam uz jsou 2 zavody za vikend, tak to muzem zkusit.

          0 0
    • SavaH  

      Je to v prcicich :o( zase jsem nachcipana. minujel tejden mi trenink prekazila depka a ted ryma :o( Jeste ze se to jede az za pul roku ;o)))

      0 0
      • Daf  

        Jsi na tom stejne jako ja :( Zacatek sezony asi za moc stat nebude.

        0 0
      • petebike  

        je to stejny, Jana taky byla nemocna, ja mam najeto 5× min nez normalne bylo tuhle dobu,ale to se dozene:-)hlavu vzhuru! jeste 164 dnu:-)

        0 0
        • Beeda  

          Lidi dejte se dokupy!! hlavne vylezet a nic neuspechat..B

          0 0
          • SavaH  

            je to v pr**** :o( vikend jsem prolezela. Dneska jsem se sice vzbudila a upodivu jsem mohla dejchat, ale zase me boli celej clovicek :o( chjo

            0 0
            • petebike  

              de1 si cajdu, to bude dobry! uvidis, poradil bych ti cesnecku ale tobe nechutna :-(…

              0 0
              • SavaH  

                nejde o to ze mi nechutna… jsem alergicka na cesnek a je mi po nem hrozne spatne

                0 0
    • SELMIRA  

      Jela bych. Zatim se mi ale nepodařilo nikoho přemluvit. Nenašel by se tu odvážlivec? Nejraději rodu ženského, ale není podmínkou. Chci to pojmout spíš jako bikovací dovču, nemam žádný ambice, ale posle bejt též nechci! Tak někoho přiměřenýho. Ani lemru na kterou/ého bych musela čekat ani prestižačku/áka, která/ý by mě zahubil/a. Zkrátka pohodovou osobu, aby se mnou těch 5 dní vydržel/a a já s ní/nim. Naděje umíra poslední. :o)

      0 0
      • Medunka  

        Teda good luck v hledani. Jako dovolenou to veme urcite vic lidi ;-)

        0 0
        • SELMIRA  

          Já myslim, že to spíš nevyjde, páč jet na „dovolenou“ s uplně cizím člověkem je trochu moc akční. :o) Ale jianč jsem si právě říkala, kdyby tak ta Medunka třeba chtěla se mnou jet…Si to představ 5 dní super bikování no a taky spousta ženichů (to se Tě ovšem netýká) tam bude. Co Ty na to??? :o)))

          0 0
          • petebike  

            to bude narez :-)))

            0 0
          • os  

            No kdybych už nebyl přihlášený (a štastně ženatý), tak mne snad přesvědčíš :-))) Doufám, že někoho seženeš, bude to stát za to…

            0 0
          • Beeda  

            zkus Luku ta uz ted piluje techniku, nebo to bude aspon v prirucce:-). Timto se ji omluvam, a doufam ze to coko nebo pivko na srazu ospravedlni:-) B.

            0 0
            • petebike  

              to bude jeste vetsi narez :-))

              0 0
            • SELMIRA  

              vida já taky piluju techniku. Už asi šestym rokem a porád nic. Tak že by příručka mohla být mou novou šancí? :o))) Chci taky čoko!

              0 0
              • Darkson  

                co všechno jsou ženský schopný udělat pro kus čokolády?! :-)

                0 0
              • Beeda  

                prijd na sraz, COKO bude:-) mnam

                0 0
                • petebike  

                  si dej bacha na tuky, preci jen zacatek sezony se blizi :-)))

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    chi tuky fakt neřešim oblíbená má svačinka jest chléb se sádlem po loňských Vánocích jsem měla tušim 9,8 % což na ženskou neni příliš a letos si myslim, že jsem na tom podobně

                    0 0
                    • petebike  

                      ja mel na jare 9,3 – docela mi to i jezdilo, ted mam 4,2 a vykon dost podobnej ale musim taky zacit trenovat :-)

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        na ja, ale na chlapa je 9,3 už celkem katastrofa se mi zdálo paradoxní, dyž mě při 9,8% chválili a kostlivci Beedovi, kterýž měl ňák kolem 5% vyčítali, že si dělá v dubnu Vánoce, jelikož přibral. Hihi. Aspoň něco máme lepší.

                        0 0
                        • SELMIRA  

                          chudák se bránil, že musel přibrat, páč jinač byl silnej jak komár před obědem…:o)))

                          0 0
                      • SELMIRA  

                        heleho tlusťocha /doufám, že jsem se teď nepřipravila o čokoládu!/

                        0 0
                    • Martinkaa  

                      Tak to by me zajimalo, jak to delas :-) Ja mam 15,5%. No, i kdyz je pravda, ze jsem se nechala zmerit na nadrazi takovym tim pristrojem jak ho drzis v rukach v urovni ramen :-)) Asi zacnu jest intenzivne chleba se sadlem :-))

                      0 0
          • Medunka  

            Ja bych jela, jako na dovolenou, ale

            • kryje se mi to se zavodem, ktery proste chci jet ;-)
            • by si mi ujela v kazdym kopci ;-(
            • zenichove – mno ja asi fakt chlapa k zivotu nepotrebuji ;-( a staci mi ti dva kulisci co mam v akvarku
            • a uz tady mas zajemce ;-) a dokonce chlapa jako lusk
            0 0
            • SELMIRA  

              hm.

              • to je škoda!
              • to si rozhodně nemyslim.
              • já asi taky ne, ale dycky chci to, co nemam
              • doufám, že ne fazolovej, to je bylina, kterou bych nechala vyhynout. Ale vanilkovej, to by šlo. Chochocho.

              :o)))))

              0 0
      • JIRA  

        Myslím, že pokud to pro Tebe má být dovolená, tak už by jsi měla začít pracovat na tom aby když Tě někdo předjede, tak se ho nebudeš snažit dojet a předjet. Já si Tě ale jinak nepamatuju...­........a tak jedině, že by jsi někde v úkrytu počkala až všichni odjedou a pak vyrazila. :)

        0 0
        • SELMIRA  

          jenže já lovim jenom slabší nebo drzý kusy

          Jako např. včera, cestou na chalupu. Jelikož jsem na kolesu od Vánoc neseděla, vzala jsem si mimořádně tepák, že se budu hlídat a šetřit. Ale dyž čék pořád potkává nějaký kořisti nebo lumpy, co s opovržlivým výrazem slabou ženu předjíždí. Tak z pohodovýho přesunu byl zas sprint na 182 tepech…:o( Jsem nebyla málem schopná si odemknout dveře a pak jsem 5 minut jenom ležela. :o))

          To si při závůdcích nemůžu dovolit, jelikož na to nemam. :o))) Takže si chci bajkčelenž vychutnat, jakože sluníčko, krajinka, terén a tak. Žádný závodění. Fakt. Slibuju!

          0 0
          • vlk  

            182 nic moc já mám horní hranici 180. Ony asi „ženské“ budou mít ty hranice standartně nižší. Jen pro zajímavost kolik jsi měla maximální tep.

            0 0
            • SELMIRA  

              mankote, to teda nevim Jo, už jsem to našla. Horní hranice 180. Taky. Já tomu moc neto. Vim, že na gauči mam tep 41, ale jaxe kouknu na kolo, hned mi srdéčko plesá rychleji. :o))

              0 0
              • vlk  

                to je normálka :o) , zajímavé je že např na trenažéru(takové to šlapací bržděné kolo v pokoji) mám mnohem nižší tep než v přírodě na skutečném kole. To sem netušil , že i ženy mají tak vysoko horní hranici, no jo sportovkyně.

                0 0
                • SELMIRA  

                  hm já se v tom žel moc neorientuju ale přestala jsem loni chodit na spinning, páč jezdit na 185 se mi už nelíbí

                  0 0
                • lubos  

                  zeny maji obvykle tep vyssi, jestli si to dobre pamatuju

                  0 0
      • lubos  

        ja take nemam nikoho kdo by jel a akce se mi docela libi :)

        0 0
        • SELMIRA  

          a jel bys se mnou?

          0 0
          • lubos  

            Pokud se dohodnem :). Jak si to tady tak ctu Tve hodnoty tepu a tuku, zacinam mit strach :) Vidim, ze mas icq, tak jdu na nej.

            0 0
            • SELMIRA  

              simTě! Neboj. Dyk mně je 30. = sem uplně vyřízená. :o) Mam nulovou vytrvalost a krizovou techniku. Na icq budu zítra. Teď už jdu dom.

              0 0
              • lubos  

                30 znamena, ze jsi v nejlepsich letech a porad to bude lepsi :). Ok, tak zitra.

                0 0
          • fousac  

            ty brdo.. nevera.. a takhle verejne… styd se..

            0 0
      • SavaH  

        jee, skoda, ze jsem to nevedela driv. Takhle budu muset jet na krev a porazit Spekouna beedu s Jancou, misto abych si s tebou uzivala krasy prirody ;o)

        0 0
        • petebike  

          si uzijem spolu,jak pres den, tak vecer ve stanu :-))

          0 0
          • SavaH  

            to tim padem ale neporazime spekouna

            0 0
            • petebike  

              to se uvidi, budeme mit preci „super doping“ vcetne masaze :-))

              0 0
            • JancA  

              spekouna neporazite a me taky ne,teste se!!!!!zacinam zarazovat silovy trenink a kadencni spurty:)))))

              0 0
              • zac  

                tak brzo???? boze ja tem treninkum fakt vubec nerozumim… :(

                0 0
              • petebike  

                cha cha, ja taky zacal v patek v Arestu a skoncil v sobotu, uz nevim kde :-) sem plny sil a nebojim se niceho…ale nechapu jak sem mohl jet ten zimni maraton :-)))

                0 0
              • Beeda  

                diky Jani, ono kazde tohle shozeni od souperu posiluje, i v te knize od tebe se to potvrdilo:-)

                0 0
              • SavaH  

                Janco, kolikrat si byla s Beedou na zavodech? Pockej az te Beeda vzbudi v 5 rano: „Vstavej! To bude VELKY!!!“ a pak ulomi patku, pretrhne retez nebo zuchne. Popr. az s tebou zacne v 6 rano mlejt a rvat na tebe:„vstavej!!! bojova nalada!“ Myslim ze smrt ma na Bajkcelenzi jistou ;o)

                Zeptej se Lempla, Otase nebo M.M.Prokopa

                0 0
                • petebike  

                  jo plnej soulas, jeste pri tom zacne zrat tu svoji nutelu

                  0 0
                • Beeda  

                  Ty to mas naky popleteny:-) Kdo chyta hladak na 20.km ? ja ne, cili vstanu 3h pred zavodem a co udelam??.. najim se:-) B

                  0 0
      • Daf  

        Cau bajkerko :) Kamosce jsem dal tvuj mail co mas v profilu. Ma totiz stejnej problem. Tak se tam podivej a muzete se domluvit.

        0 0
    • lubos  

      Mam dotaz … jak je to na bikechallenge prakticky s hlidanim, nebo uskladnenim kol mimo zavod ?

      0 0
    • os  

      Tak jak se chystáte? Já po třítýdenním výpadku díky nemoci měním přecevzetí ze „zazávodit si“ na „dojet“…

      0 0
      • emkaa  

        No zavodit asi taky nebudem. Hlavne mam problem s tim, ze partaka jsem videl naposledy na Velocampu. Ted o vikendu se vyvliknul z krkonosskyho maratonu, to mela bejt takova proverka vykonnosti, takze zacinam mit trochu obavy:-(

        0 0
    • goood  

      Me by zase zajimalo, jak je to se stanama, to si mame brat vlastni, nebo nam tam nejaky postavej ? Tasky na odvoz veci podle propozic asi dostaneme.

      0 0
      • lubos  

        Pry zadne stany nebudou, jenom ta telocvicna. Chm.

        0 0
      • Honzas  

        Jdyz se podivas na jinak jazycny stranky (jsou tam ruzny tatarstiny pod tema vlajeckama vlevo nahore), tak je tam odrazka additional info a pod food and accommodation je:

        Independently of the set/package the competitors buy they are allowed to get the accommodation starting from the night on Monday 24 July/ Tuesday 25 July till the night on Friday 28 july/ Saturday 29 July. The organizer provides the wash-hand basins,showers, toilets at the place of accommodation. The competitors must have all the necessary equipment for sleeping as sleeping-bags,mattresses et­c.

        Z toho chapu, ze stan nepotrebuju. Doufam.

        0 0
        • JancA  

          no…pisou tam „all the necessary equipment for sleeping“ tak tezko rict, ale stany, resp. telocvicny by mely byt nachystany. Rikal jeden profik, co to loni jel, ze na jidlo bychom se rozhodne nemeli spolehat (prej vzit tuny vlocek k snidani a poradny gely a tycky na trat), ze to sou slichty, tak nevim:(..To bude survival:)

          0 0
          • Daf  

            Janco kdy tam vlastne jedete? Kralupy tam budou nejspis uz v sobotu.

            0 0
            • JancA  

              cauky, jedem az v pondeli rano, cca v 11:30 budem v Nachode a pak na rozjeti 20km do toho Zdroje:).nema cenu tam zevlovat driv, stejne bude asi silenej chaos…

              0 0
              • Daf  

                Nakonec pojedem az v nedeli. Mysleli jsme ze start je prave v nedeli a on je az v pondeli :)

                0 0
              • frof  

                ty jo .To je nervak:-)))))

                0 0
          • Beeda  

            kdo ma natrenovano, odjede to nalacno:-))B.

            0 0
            • zirecek  

              V cíli tě chytají do sítě a dávají ti nitrožilně, :-).

              0 0
          • SELMIRA  

            ble vločky, gely, tyčky To bych raději nějaké jídlo. Prej tam má snad být nějaký obchůdek pro závodníky. S jídlem. A doufám, že i nějaký hospody se najdou. Jinak sníme psy. :o)

            0 0
            • os  

              Co psali na jejich foru, tak si nechávali dovážet pizzu aby neumřeli hlady… dále píšou, že piva vychází 4 kelímky na osobu na celý BCH, takže po jednotlivých etapách to budou spíše iontové dýchánky :-))

              0 0
              • lubos  

                Zadne jidlo a ani pivo ? Tak nevim, jestli ten hlavni zavod nebude probihat mimo trat.

                0 0
                • Bulda  

                  hele, jenze minule se do toho jeste nevlozil Vena Hornych, myslim, ze minimalne to „piva opat neomezene“ by mohlo bejt realny, vena jezdi na chlaba s maslem

                  0 0
                  • Honzas  

                    ale to piva neomezeně je normální marketingovej trik… jestli budu tak v hajzlu jak si myslim, že budu, tak si dám večer dvě tři a padnu do futrálu…

                    0 0
                  • lubos  

                    Pokud nepojede fousac :P

                    0 0
                • emkaa  

                  Zacinate me trochu desit. Ma nekdo predstavu jak moc velky diry jsou Karpacz a Gluszyca? Jestli tam pujde neco koupit, pripadne rozumna hospoda (ktera zvladne 500 lidi:-) Jelikoz (mirne receno) nebudeme dojizdet mezi prvnimi, tak bych rad aby na nas taky neco zbylo:-) Jinak zatim jsem trochu zklaman urovni komunikace ze strany BCH. Cekal jsem ze touhle dobou zverejnej nejaky dodatecny informace a ne ze tady budem spekulovat na zaklade toho co se pise na polskym foru. O leckterym jednodennim maratonu v CR mam presnejsi informace nez o tomhle (hlidani kol, stravovani, ubytovani atd.)

                  0 0
                  • os  

                    Se neděs a vem zásoby :-)) Taky už řešíme, co si povezem s sebou k jídlu. Jíst vločky 6 dní nebudu… Spíš mne deptá, že je uděláno časové rozdělení na snídani podle čísel a hned v úterý má naše skupina vyhražen čas na snídani od 6:00 do 6:25 to bude poté pondělní welcome party náročné…jinak je pravda, že na polských stránkách je mnohem víc informací a aktualit.

                    0 0
                    • emkaa  

                      Ja bych si dal snidani klidne az na prvni obcerstvovacce, pred lety na Drasalovi to fungovalo dobre. Ale asi by se to nelibilo chrtum:-)

                      0 0
                  • Bulda  

                    karapacz je docela velka, je tam i nejakej kostel-kulturni ci architektonicka pamatka ci co, uz nevim, treba to zjistime az se budem modlit za preziti :))

                    0 0
                    • JJ  

                      Jo Karpacz je v pohode, ted sem tam byl na bajku, takovej polskej Spindl. Ten kostel je naprosto super, dovezenej z Norska:)

                      0 0
            • Honzas  

              V hospody taky doufám. Obchůdek s jídlem pro závodníky? Toho bych se docela bál;-) Třeba kdyby tam byl obchůdek s normálním jídlem;-)))

              0 0
              • lubos  

                Gely vsech chuti … fujtajbl. ne ze bych tedy gely nepozival v zavodu, ale po zavode uz je nechci ani videt.

                0 0
                • Honzas  

                  Gel si vymačkat na tabletu karbonexu a připlácnout na to power bar a máš super sendvič k večeři;-))

                  0 0
                  • lubos  

                    Fuj, ble. Jdu asi zvracet. Jeste, ze si nenapsal, ze bych to mel zapit sladkym iontakem. Po zavode mi asi nejvic chutna gulas s pivem. Nekdy testoviny. S masem. :o))

                    0 0
                    • Honzas  

                      Fakt je to strašná představa… No při přihlašování jsem zaškrtnul, že chci masitou stravu. Jsem na to fakt zvědavej… no aspoň v Teplicích a v Polici se najdou nějaký slušný hospody;-)

                      0 0
                • SELMIRA  

                  navrhuju sníst chrty jo a třeba bude někdo mít housera :o))

                  0 0
          • SavaH  

            jo a taky tam pisou, ze v cene zakl. startovnyho je: accommodation at the Bike Challenge camp, sleeping mats and bags, care of each competitor …

            0 0
            • frof  

              Na tu peci jsem zdedav.Hlavne at na kazdyho vystaci dost jidla a mame se kde splachnout:-)

              0 0
        • os  

          Taky jsem to pochopil tak, že vzít s sebou pouze spacák a karimatku, spát by se mělo v tělocvičnách…no a asi ještě nějaký další jídlo… Jinak někteří zahraniční účastníci to berou poctivě, na polským fóru se jeden angličan ptal, zda je v cíli dost zásuvek pro jeho laptop, mobil, GPS :-))

          0 0
          • lubos  

            Aje, ze by po kazde etape kontrolovat tepovou krivku na laptope a podle toho upravoval davky EPO do kapacky ? :o)))

            0 0
    • JancA  

      vzhledem k tomu,ze na nas organizatori kaslou, sepisem si to sami: co tak vzit sebou, aby toho nebyly tuny a aby se to veslo do ty jedny tasky, co nam daj? vubec netusim,co se muze rozbit, tak nevim co za nahradni dily nezapomenout..Dik. Klidne se rozepiste:))))

      0 0
      • Honzas  

        Nekaslou, podivej, jak nam to pekne napsali;-):

        Pravidla závodu Právo startu mají dvoučlené teamy ,jejihž složení se během závodu nemění Maximalní počet startujících na BikeChallenge 2006 je 250 dvojic. Závodníci ve dvojici za sebe vzájemně zodpovídají. Maximální časový rozestup mezi závodníky je 20 sekund. Do klasifikace se počítá čas druhého závodníka z dvojice. Do celkové klasifikace se počítá součet časů z prologu a 5-ti etap Author BikeChallenge­.2006 Vítězem etapy se stává dvojice s nejkratším časem v cíly Veškeré záměrné poškození startovního čísla se trestá. Start je možný pouze na horském kole v dobrém technickém stavu. Po čas závodu zodpovída za stav kola učastník. Během závodu BikeChallenge 2006 má lékař právo zakázat učastníkovy start ze zdravotních důvodů. Start všech 5-ti etap je v 10 00 hodin.Startovní koridor se otvírá 15 min před startem.Závodníci kteří odstartují dříve nebo později nebudou uvedeni ve výsledkách Na startu budou závodníci rozdelení podle celkového průběžného pořadí do tří sektorů 1. sektor 1–20 2. sektor 21–50 3. sektor 51 a více Limit dojezdu do cíle je při 1. az 4. etapě do 20 00 hodin. Limit dojezdu na poslední etapě bude ustanoven 29.7. a zavodníci budou informováni při technické rozpravě a na startu. Dvojici které nedokončí etapu ve stanoveném limitu se počítá čas poslední dvojice + 10% . Během BikeChallenge 2006 bude bonifikace za tři první místa v kategoriji na všech etapách (bez prologu) . 1. místo 20 s 2. místo 10 s 3. místo 5 s Vítězi etap musí být přítomni na vyhlašování výsledku a rozdávání cen.Při neúčasti se trestá časovou penalizací Trasa bude označena a budou na ní zdravotníci a ukazovači směru. Na trati budou průjezdní kontroly.Neprojetí kontrolou se trestá diskvalifikací Na trati etap Bikechallenge 2006 budou bufety Během etapy nesmí pomáhat závodníkům třetí osoby. Veškeréré eventuelní opravy musí probíhat na trati ,ale tak aby neohrožovali ostatní závodníky. Odstoupeni z trati závodu. Dvojice která chce odstoupit v pruběhu BikeChallenge 2006 je toto povinen nahlasit před nebo po etapě pořadatelům. V případě že odstoupite ze závodu během etapy je to nutné nahlásit na telefon +48 501 26 33 00 jinak po vás bude vyhlášeno pátrání záchraných složek. V případě že nenahlasíte odstoupení ze závodu platíte veškeré výdaje pátrací akce. V případě že jeden ze dvojice nebude pokračovat v závodě organizátor BikeChallenge může ze vytvořit novou dvojici. Pokračování jednotlivce v závodu není možné.Nová dvojice nebude brána v úvahu do celkové klasifikace. Ve výjimečných případech kde hrozí závodníkovy zdravotní problémy ma právo organizátor po domluvě s lékařem odvolání závodníka ze závodu. Přeprava zavazadel Organizátor převeze každé dvojici maximalne 35 kg bagáže ,která musí být zabalená v námi dodaných taškách Účastníci jsou povini dodat zavazadla minimálně 60 min před startem.A vyzvednou si je nejpozději do 20 30 hod. Organizátor Bikechallenge 2006 není zotpovědný za případné nadávky a urážky. Co sebou pro dvojici : Nejméně 2 litry tekutin Gely a energetické tyčky Nářadí na opravu kola Náhradní duše Pumpička Doporučené vybavení teamu Bike Challenge 2006 je etapový závod ,který se jede po značené trase.Doporučujeme aby každý účastník měl sebou cyklocomputer a mobilní telefon. Pravidla silničního provozu Bikechallenge se jede za plného silničního provozu. V Polsku i v Čechach se jezdí po pravé straně.Všicni závodníci musí na silnicích jezdit v pravo a dodržovat pravidla silničního provozu. Závodníci musí být maximálně ostražití a musí brát v úvahu možný střet s (traktory ,auty ,koni,krávami ,návštěvníci parku,atd) na trati. . Organizátor nenese odpovědnost za prípadné kolize a střety na trati. Dodatkové informace Organizátor nenese zodpovědnost za případné střety závodníků mezi sebou a za střety s třetími osobami.. Každý závodník jede závod na vlastní nebezpečí a na vlastní zodpovědnost. Organizátor nenese odpovědnost za vzniklé škody po času trvání závodů. Organizátor nenese odpovědnost za eventuelní kolize a havarie na trati. Neznalost pravidel závodu neomlouvá. Osoby bez startovního čísla pohybující na trati na jizdním kole budou odvolávani z trati technickou obsluhou. Na trati budou označeny nebezpečné zatáčky a sjezdy. Marathon se koná bez ohledu na počasí. Organizátor má právo odvolání závodu vzhledem k živelným a jiným pohromách a kalamitách. Trasa závodu vede v chráněných krajiných oblastech a národních parcích.Závodníci se musí chovat v souladu a pravidli pohybu v těchto parcích a CHKO. Závodníci se musí chovat ohleduplně k návštěvníkům národních parků,CHKO,i os­tatních osob pohybujících se na trati. V případě odstoupení ze závodu organizátor nevrací startovné. Účastníci závodu kteří se prihlásili stvrzují podpisem seznámení s pravidly závodu. Organizátor si vbyhrazuje právo na vlastní výklad pravidel a nebo je popřípadnězměnit. :-)

        0 0
        • JancA  

          aha díky, ja na ty jejich stranky nekoukala

          0 0
        • JancA  

          no ty vole,kdo to psal? tech hrubek.....

          0 0
        • SavaH  

          Jo a jeste tam pisou, ze si mas vzit slunecni bryle, krem na opalovani a rucnik ;) During Bike Challenge race each participant should at least have: » 2 litres of some liquids at each race stage » bars,energetic gel according to the motto better safe than sorry » the basic tools to repair the bike » the additional tube,the inflator » the distance counter/meter » the mobile phone » the sunglasses » the toilet equipment,the sports clothes for the race and some to change (after the race) » the bike locker » the torch » the suntan loation

          0 0
      • Daf  

        Myslim ze co se tyce nahradnich dilu, tak zas tolik toho potreba nebude. Predpokladam ze klasicke dily se nekde budou dat koupit, ale treba takovou nahradni patku k ramu by nebylo spatne mit.

        0 0
        • JancA  

          ehm? a kde to mam vzit?

          0 0
          • Gung-Ho  

            Na Treku by možná mohla bejt stejná co mám já na Fisheru, takže jí mít budu, mám dokonce dvě, tak je vezmu obě. Víc jich snad nepolámem. Ale ještě to zkontrolujeme, přeci jen na carbonovym rámu to může bejt jiný. Kdyžtak by byla v Brettonu, teda snad, někdy chvilku trvá než přijde, pokud není skladem.

            0 0
            • JancA  

              tak super…dik moc, podivame se na to, ja kdyztak teda zavolam Lukasovi

              0 0
            • lubos  

              Nevis jak to je s patkami na Sugar 4+ ?

              0 0
              • Gung-Ho  

                Řek bych, že budou na 99% stejný. Mám ji jak na 29" tak i na Cake stejnou. Takže to zkus přes Bretton nebo kdekoliv v krámě, kde prodávaji Trek, Gary Fisher.

                0 0
                • lubos  

                  No, snad to stihnu. I kdyz nevim, jestli to tady v B. sezenu. Ale zatim dik.

                  0 0
          • Meesha  

            Lukas :-)

            0 0
          • Honzas  

            co Ty, ale kde já… si pro ni buď můžu dojet do Německa, odhadem „Montagetermin 64. Woche“ a nebo si ji nekdy na listopad 2009 objednat v bikeexpertu;-) No asi prubnu ten bikeexpert, treba jako kdyby nahodou;-)

            0 0
            • SNAIL  

              Máš naději, já ji tam objenal a čekal na ni snad 3 měsíce :-)

              0 0
          • Daf  

            Mozna v tvem pripade mit centrovak na Crossmaxy a naky draty. I kdyz vlastne nahradni draty do zadniho kola beru tak aspon ten centrovak kdyby nahodou prasknul na trase a kolo nechtelo projit vidlici… ;)

            0 0
      • petebike  

        bereme pro cely nas TEAM : dve kola – predek, zadek, 4 kusy nahradnich plastu do bahna „snad nebude“, sedlo, lanka, dva retezy, nejaky dushe

        0 0
        • Medunka  

          jak to budes prepravovat? v dodanych taskach nebo to nechas v aute a v pripade nouze zajedes?

          0 0
          • petebike  

            to nejdulezitejsi do tasky -plaste,duse,lan­ka,sedlo,zbytek bude v aute, po etape se da pro auto zajet, mam to docela promysleny, po etape je to cca 30–60 km do mista startu takze na vyjeti pohodicka – pro pripad nouze, pokud se nam nepovede sehnat nejaky doprovod…

            0 0
            • lubos  

              Jak ale dojedes pro nahradni kolo ? ;o))

              0 0
              • petebike  

                lehce, nasednu do auta a prevezu si ho do cile :-)

                0 0
                • Honzas  

                  to budes auto taky prevazet v tasce od poradatelu ;-)?

                  0 0
                  • petebike  

                    cti poradne o par radku vejs :-DDD

                    0 0
                    • Bulda  

                      on asi myslel, jak na zlomenym kole dojedes pro auto, ta otazka smysl ma :))))

                      0 0
                      • goood  

                        Tak dojede na druhym kole, prece se jede v paru ne ?;)

                        0 0
                        • Bulda  

                          a kdyz i to druhy .......ja vim, pesky :))))

                          0 0
                          • Medunka  

                            Ne, pujci si tvoje ;-)

                            BTW – rozlousk nekdo tu hadanku kolika litrovy tasky to budou? a kolik teda tech kil na team?

                            0 0
                            • petebike  

                              tak to vypada na 65 – 7O litru na palici :-)

                              0 0
                            • Bulda  

                              no, ja nemel 35kg ani na 14dni do Rumunska a to byly 2/3 vahy zradlo, pak stan..... takze to neresim, stejne budu mit max polovinu a tusim nekde se tu objevilo 70litru

                              0 0
                      • petebike  

                        podemnou ramy nepraskaj :-D, na to jsou tu jiny experti :-DDD

                        0 0
                      • lubos  

                        Joo, tak jsem to myslel :) … sice se da jet na partakovym kole, ale kdyz je jeden vysokej a druhej nizkej, tedy chci rict, pokud jsou znacne rozdili ve vysce, tak nevim .. tech 60km :) No jo, pujci se jine. Nebo skladacka do tasky :P

                        0 0
    • os  

      Netuší někdo jak velká bude ta taška co vyfasujem, na pl stránkách jenom píšou, že jiný zavazadlo než od nich vyfasované nebudou transportovat… Jinak předpověď na ten další týden nevypadá dobře :-((

      0 0
      • emkaa  

        Jo tohle je dalsi hadanka. Na ceskych strankach pisou na jednom miste 30–35 litru a max 35kg na osobu. Ty litry je evidentni blbost. O neco niz pisou, ze 35kg je na druzstvo tj. dva lidi. Nekde na polskejch strankach jsem cetl snad 130litru /35kg ale ted to nemuzu najit.

        0 0
        • Honzas  

          tak nějak…

          český stránky: Velká cestovní taška určená pro transport zavazadel o objemu 30 – 35 litrů Transport zavazadel (Pouze v jednotné cestovní tašce, do 35 kg na osobu)

          anglický: luggage bag, one for each competitor with a capacity of 65–70 liters), luggage transport between stages (weight up to 35 kg),

          prase aby se v tom vyznalo:-(

          0 0
          • Gung-Ho  

            No fakt je, že do 35 litrový tašky těko dám 35kg…teda pokud povezu hadry a spacák a věci na kolo. Takže doufám, že správně je anglická verze.

            0 0
            • Honzas  

              no ono kdyz si prectes ten nesouvislej blabol, co jsem daval o neco vejs, tak tam pisou o 35 kg na dvojici.

              i tak by to ale bylo docela dost…

              0 0
      • Honzas  

        zavazadlo píšou cca 65 – 70 litrů, maximálně 35 kg (na osobu? nebo na dvojici?)

        All the competiotrs according to the paid start sets/packages will get a special bag into which they will have to put their personal belongings. The complete set/package of the luggage consists of the labeled bag and the sleeping equipment set/package as the sleeping bag and the mattress.The luggage will be taken by the organizer to transport before the start of each stage from 8:00–9.30 and will be given back due to the identification cards at the finish point of each stage from 14:30–20:30.The organizer is responsible for the luggage only during the time of the transport between the places of each stage of the race.The organizer is not responsible for the valueables of the competitors and the people who accompany them.

        co jsem koukal na předpovědi a mapy na www.mwteoweb.cz, tak to neni tak hrozny. a tohle taky ne: Předpokládáme, že bude většinou polojasno, místy bouřky nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty zpočátku 19 až 15 st.C, postupně 16 až 12 st.C, nejvyšší denní zpočátku 27 až 31 st.C, postupně 24 až 28 st.C.

        0 0
      • emkaa  

        Baga¿ zawodników

        Wszyscy zawodnicy w ramach op³aconych pakietów startowych otrzymaj¹ od organizatora torbê (poj. ok. 130 litrów), do której nale¿y spakowaæ swoje rzeczy. £¹czny baga¿ zawodnika mo¿e sk³adaæ siê ze wspomnianej, oznakowanej torby i wyposa¿enia noclegowego (œpiwór, karimata, materac). Baga¿e bêd¹ przyjmowane przez organizatora do transportu przed rozpoczêciem ka¿dego etapu do godziny 8.30 (w Karpaczu do godz. 8.00) i wydawane zawodnikom na podstawie identyfikatorów na mecie w godzinach 14.00 – 18.00. Organizator odpowiada za baga¿ tylko w trakcie transportu pomiêdzy poszczególnymi miejscowoœciami etapowymi i nie odpowiada za przedmioty wartoœciowe uczestników i osób towarzysz¹cych.

        Takze 130 litru. Jestli tomu dobre rozumim, tak tady pisou ze bagaz se sklada z ty tasky A spacaku, karimatky atd. Spis jsem cekal, ze to budou chtit vsechno narvat do ty tasky. Vahu neresej. To s tim prijmem zavazadel DO 8:30 snad nemyslej vazne, vzdyt starty jsou 10:00, to tam budem 90minut pred startem hrat karty? Navic posledni skupina ma snidani od 8:05, to chci videt jak to stihnou.

        0 0
        • Honzas  

          koukam, ze v kazdym jazyce pisou neco jinyho..

          0 0
          • os  

            Toho už jsem si všimnul dávno, možná budou i trasy podle národností :-)) Akorát my jsme národnostně smíšená dvojice, tak nevím…

            0 0
            • Honzas  

              pojedete kazdej jinudy, ale nikdy nesmite bejt vic jak 20 s od sebe;-)

              0 0
              • os  

                :-))) Jinak na pl stránkách je náhled na účastnický tričko a vypadá celkem pěkně…

                0 0
            • SELMIRA  

              my jsme taky národnostně a druhově smíšení :o)

              0 0
        • lubos  

          takze vsechno co si privezu, mam pak narvat do jejich tasky, nebo svoji tasku narvu do te jeji?

          0 0
    • emkaa  

      Ehm, tak ted jsem se docela pobavil. Co myslite, jaky vyznam ma polske slovo plyn? Jenom napovim,ze pokud vam to nekdo nabidne pri zavode, tak ho urcite neodmitnete:-)

      0 0
      • Medunka  

        rekla bych ze je to Gel

        0 0
      • goood  

        Neni to partnerka ?;-)

        0 0
        • Medunka  

          Budes si brat na kazdou etapu 2 litry partnerky?

          0 0
          • Bulda  

            a co takhle partnerka za dva litry? v Polskem prihranici jich urcite bude .....jak u nas :)))

            0 0
            • petebike  

              ale na celou etapu a jeste hodku po tom, jinak je to drahy :-D

              0 0
              • Bulda  

                rek bych, ze takova, kdyby absolvovala jen pul etapy, tak uz by byla nepouzitelna (pokud nejsi nekrofil :)))

                0 0
      • Manas  

        Vzhledem k tomu ze znam Plyn po goleniu, tak bych usoudil ze to je voda :-)

        0 0
        • Honzas  

          asi jo… mame si s sebou vzit min. 2 litry p³ynów podczas ka¿dego etapu – tak to snad nebude propan-butanova lahev;-)

          0 0
        • emkaa  

          Spravne. Jsem zvedavej jaky dalsi prekvapeni nam polstina pripravi:-) A kdyz uz jsme u toho, proc tam pisou ve vecech co mame mit sebou 2 litry tekutin na etapu? Pitnou vodu nam snad zajistej oni ne? Ja bych bral akorat iontak na naredeni.

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Tak bacha na to, až budeš mít něco „szukaæ“. :-) A nebuď moc zmatený, až Ti Polák odpoví na Tvoji otázku „chyba“, s něčím pdobným mám svou zkušenost. Dlouho jsem hledala, kde jsem udělala nějakou chybu. :-)

            0 0
          • petebike  

            vem si dva litry iontaku na etapu, oni ti dodaj vodu a muzes pak napojit cely „BF“ :-)

            0 0
    • Beeda  

      hehe uz jen 4 dny, to je startak co:-)) B.

      0 0
      • jakub  

        moc se tesim, budu chodit fandit…

        0 0
        • jakub  

          Jo gdyby jste nahodou negdo po prijezdu do Police chtel treba sebe umejt a necekat v nakejch frontach, nebo chtel prespat ne v telocvicne… dejte vedet rozumne se dohodneme…V polici mame spinning centrum se socialkama, kola bychom hodili na stranu a klido tam muzete prechrapat na zemi...... to ja jen tak…

          0 0
          • os  

            Díky za nabídku, třeba se bude hodit…taky jsem zvědav, jak se 450 lidí vejde do pár sprch :-))

            0 0
            • jakub  

              jj bylo by to fakt jen pro vyvolene, presto tu je moje tel cislo… 606680988, jinak mam na spinnosu carbonexy a dalsi sikovny veci… ne moc ale neco jo, tak dyz budete neco potrebovat, ozvete se..

              0 0
              • os  

                Takže kdo přijde v tričku B-F, bude vyvolený? Kdyžtak se ozveme, díky…

                0 0
                • jakub  

                  no gdo pride ozve se mi, tak vpodstate je logicke ze se dozvedel o tomto z fora…

                  0 0
      • JancA  

        pro zmenu zas zadnej startak neprichazi, docela se tesim,ale bude to asi husta skola v prirode. Tak snad se tam najde naky zabavny jadro, co si bude ten tejden taky chtit trochu zprijemnit:)))

        0 0
        • Beeda  

          teba hra na to, kdo udela souperovi pumpickou vetsi bouli na hlave :-)) sakra skoda ze nemuzu :-)..B

          0 0
          • Bulda  

            na soupere uz mame davno DAFa a jeho ranni snidane, jen mu musime koupit neco, co pri pozirani hodne kroupe, aby to vzbudilo i slona :)))

            0 0
            • frof  

              Jo Daf.To je kruta nejkrutejsi zbran.Certik Daf vyskoci ze spacaku a cely kemp BCH zbuzen.Z toho prameni Daf spi v sekci souperi.:-))))

              0 0
              • McBlacky  

                jak jsem pochopil tak v sekci soupeři budou spát všichni :)

                0 0
              • Daf  

                No jestli bude v noci kosa… Tak ja teda pribalim jeste pistalku :)))

                0 0
        • os  

          Já nejsem takovej pesimista, nějaký zdravý zábavný jádro tam bude určitě, ale nepočítej s tím, že už v 6:00 na snídani budou všichni sršet vtipem…

          0 0
          • Beeda  

            no to myslim ze hrozi jen u Beedy:-)) B.

            0 0
            • petebike  

              bude mi to chybet : „vstavej,rizni­ho,hod tam pilu,bude to velky“ tvuj nej budicek loni na Beskyd Tour :-DDD

              0 0
          • JancA  

            snidani v 6 rano, kdyz je start v 10, rozhodne nehodlam navstevovat. No hlavne si to uzit a prezit ty sileny vedra.

            0 0
            • petebike  

              hlavni si vem ty musli tycky :-))

              0 0
              • Beeda  

                a susenky a cokoladku, mnam:-))B.

                0 0
                • Bulda  

                  necces nam tam jet delat nosice jidla a piti a kuchare :)))???

                  0 0
                  • Beeda  

                    no jasne, vlockova kase je zaklad, to by jste me nemeli radi, no a jeste to buzeni rano:-). B.

                    0 0
                    • Bulda  

                      no dyt, bys rano spolecne s Dafem vzbudil soupere a jeste jim ukrad jidlo a dones ho nam :))

                      0 0
                • petebike  

                  jeste ze tam nebudes :-DDD to si posusname a Jana bude o hladu :-DDD

                  0 0
    • emkaa  

      Tak je to tady. Partak ma chripku:-(

      0 0
      • Bulda  

        nekdo na ty diskusi „shanim spolujezdce“ na strankach challenge ted zrovna psal, ze mu taky odpad partak, se dohodnete

        0 0
      • Bulda  

        hele, a co krece po salzu? dosels do stanu?

        0 0
        • emkaa  

          Jo a krece po Salzu jsem nemel, pac jsem to nejel:-)

          0 0
          • Bulda  

            tak co to bylo sakra za kuceru :)))??? mel to napsany na cisle

            0 0
      • emkaa  

        Uff, tak nakonec jsem ukecal jinyho kamose, takze mam vyreseno. Kdyz se mi ho vecer podari odtrhnout od pipy, tak budem i rychlejsi nez s tim puvodnim:-) Ale stejne diky za tip. Pokud vite o nekom kdo by chtel jeste jet, tak ten clovek z diskuse na bikechallenge.cz ma porad volny misto.

        0 0
    • Gatier  

      tak to som zvedavy, ako to bude organizovane a na superov.. urcite nas neprehliadnete, team sportNora :-)

      0 0
    • SavaH  

      tak jsem si napsala seznam, co s sebou vsechno na Bch potrebuju…

      0 0
      • SavaH  

        … a zabalila si ;-)

        0 0
      • emkaa  

        Jee, ledovy kastany, ty beru taky:-) Akorat nevim jak moc ledovy budou po dojezdu. Radsi jeste prihodim celovku az budu v telocvicne hledat svuj spacak, zalozni brejle na kolo, a asi i zamek. Plavky, zalohu na cip, dobijecku na mobil, cesko polskej slovnik a polstarek pod hlavu:-) 2× kalhoty, civil kalhoty, sukne, 3 bundy ty tam budes delat modni prehlidku? :-) Jinak my nejedem na slivovici, ale na rum:-)

        0 0
      • emkaa  

        A vubec jaky potraviny maj sanci prezit v tomhle vedru? Vysocina to zmakne? Co dal?

        0 0
        • Bulda  

          segra doufam bere Nety – jezevčík – živá konzerva :))) doufam, že se poláci uměj postarat o Booobika :))))

          0 0
          • Eva  

            Netulku teda neberu,neb je to 5kg zive vahy a masa malo :-),a stale nevim jak je to s tema vahovyma limitama,tak to by se mi do te tasky asi nevlezla :-),navic to je pekne draha konzerva,za tech 10 let mne myslim stala odhadem 20tis. :-))).

            0 0
            • kámen úrazu1  

              To asi víc. Vem si jen cenu očkování, taky určitě byla párkrát nemocná. Plus žrádlo, registrace, pelech, cestování… Rodiče jen za operaci našeho jezevčíka (poškozená krční páteř) nechali 22 tisíc, plus další tisíce spolklo následné léčení. Ale stejně to zvířátko má nevyčíslitelnou cenu. Dneska jsme spolu po dlouhý době hajali a musím říct, že je to pomalu lepší než s chlapem. ;o)

              0 0
        • SavaH  

          Gung ho bere klobásky ;o) a Pete jede na suky. No modní přehlídku zrovna ne, ale 2 kalhoty na 100pro a sukni aspon jednu, v nicem jinym nechodim. Ty kalhoty je jen kdyz bude kosa a jeste beru blatnika. Plavky sem taky zabalila, vsechno jsem to nevypisovala …

          0 0
          • Bulda  

            ja mam nejvic naradi a nahradnich dilu :)))) sam si kdyztak utrhnu lopuch :)) nebo polaci taky umej dooobry tekuty svetry, ne :))??

            0 0
      • Medunka  

        hezky.. to ja ho dala na A4. BTW – chce se mi tam cim dal tim min, hlavne kdyz jsem zabalila, zvazila, procetla podminky a nechci nic rikat, ale furt mam dojem, ze je to 35 kg na team, ne na hlavu

        0 0
    • Beeda  

      tak co newsy z bojiste?? B.

      0 0
      • Meesha  

        taky sem koukal po vysledkach a nikde nic… :-(

        0 0
        • kankrlicek  

          Telefonoval mi kamarád, který to jede:

          1. místo nějací Švýcaři, 2.+3. Poláci, 4. flek Horák + ?. Víc nevím, jenom aby to bylo kompletní: Kámoš s parťákem jsou 115.

          0 0
          • Beeda  

            a docela kase, prej z puvodnich 1700m prev. 1. etapy bylo 2300:-)) B.

            0 0
          • kankrlicek  

            Další sms :) Ahoj. Dnesni etapa mela 74km a 1750 vyskovych, kolega mel bohuzel ve sjezdu 10km pred cilem vazny karambol, dojeli jsme az na 118miste. Bohuzel se mi ho uz nedari motivovat. Tak ho snad dnesni noc pod sirakem nakopne – vsechny tridy v zajistene skole uz jsou preplnene a po zkusenosti z prvni noci se toto zda jako lepsi volba. Jinak ale plati-skvela atmosfera, skveli lide, nadherne trate. … Jinak jsem opet chtel sjet Zamky a nahore opet zacal hlavanem-tentokrat regulerni salto! Pak jsem to ale dal! Zatim jen odreniny a pohmozdeniny.

            0 0
    • jecnak  

      Tak ve dvojicich holka kluk (co si pamatuju ze vcerejsiho hovoru s Gung-Ho): 4. Bulda + segra 7. Janca + Gung-Go ?. Selmira + ? ?. Medunka + Goood

      Poradi je v kategorii.

      0 0
      • JancA  

        tak jsem doma…prezili sme, zadna prdel to ale nebyla. nema cenu se rozepisovat, to kdyztak jindy, pet pomerne narocnejch etap a casovka jako prolog. Ke konci kazdy etapy se mi chtelo blejt a umrit:). Organizace i pres pocatecni chaos super, Vena je fakt borec a myslim ze udelal maximum a vsem dodaval optimismu. Celkove cca 70., nevim, vysledky asi jeste nejsou. Zaverecna kalba zacala slejvakem, dost lidi odjelo, my taky, ale ted toho lituju:(, na horach bylo fakt lip…

        0 0
        • JancA  

          tak Polaci sou frajeri, vysledky uz zde : www.bikechallenge.pl/…_general.xls …nakonec 68.misto:)

          0 0
        • Medunka  

          taky doma, taky ziju, nema cenu nic psat, jeste pak resit, ze BCH byl zavod pro hobiky a ze bylo tahnuti bab povyseno na kategorii… Jinak fakt vse super, jak pises, Vena dodaval energii, organizace super. Nam to dalo 127 misto – startovni cislo bylo taky 127, hodne super zazitku, utuzeni, seznameni se super lidma… Fakt super.

          BTW – na promitani jste meli par super zaberu viz 100m brodeni proti proudu a cestu podel lana. BTW2 – tento typek to pred nama dal cely bez slapnuti new.mtbs.cz/o­brazek.html?o­brazek=author­bkchlg0406gal19­.jpg

          0 0
        • SavaH  

          Bylo to fajn. Obdivuju holky, co to jely samy. Tim myslim, aniz by je nekdo tahnul. Fakt to byl zahul. Bez Peta bych byla na trati jeste dneska. Super atmoska, lidi, organizace. Jidlo… :-p

          0 0
          • petebike  

            jidlo ? :-D kdyz si vzpomenu na polskou stravu tak mam silnej hlad :-))

            0 0
      • emkaa  

        No na posledni etapu nikdy nezapomenu. V predposledni etape do Teplic jsem si pri celkem banalnim sjezdu po polnacce slusne pomlatil loket. Vypadalo to jen na odreninu, ale pres noc to paradne nateklo a v posledni etape jsem rval bolesti na kazdym korenu. Vysledek skoro hodinova ztrata na nasi konkurenci. Kamos navic naskubnul Pythona a dvakrat defektil, ale to uz jsem ani moc nevnimal, jeste nikdy jsem nejel 60km s drzkou zkrivenou bolesti. Jak se rika, jen silne zazitky pretrvaji:-) Celkove jsme spadli na 93. misto, ale stejne spokojenost, chteli jsme bejt do pulky. Nasbirano hodne zkusenosti a o to slo hlavne. Pred organizaci smekam, obcas nejaka fronta, ale to se dalo u takovy akce cekat. Trate skvely, znaceni taky.

        0 0
        • Gatier  

          no na poslednu etapu ani ja. a dufam ze ani ten stlp, co som trafil. skoda ze to nikto nenafotil. tak snad to popisu ostatni, co ma videli a poculi. ospravedlnujem sa za pouzite slova, no bolo to tesne po defekte a mali sme dost naponahlo :-) a este k tomu som musel hladat okuliare.

          0 0
          • petebike  

            clovece taky sem ho malem trefil kdyz jsem koukal jak tam bedujes nad svojim kolem :-(, hlavne ze zijes a ze to kazdej prezil i kdyz tech klicnich kosti tech tam bylo hodne :-(((

            0 0
            • Gatier  

              som rad, ze som nebol sam :-) ale vazne, postavili ho na fakt dost blbom mieste. no mohol som dopadnut aj horsie, lebo som trafil klucnu. zatial drzi )

              0 0
        • Bulda  

          posledni etapa :))?? me bolela noha pocitam tak 340km z tech 350 …a neprestava :(( aspon mam vymluvu abych na to nemusel sednout :)) muzu bejt rad, ze to neskoncilo hur .....celni stret s protisvahem v cca 60km/h …snad se to spravi bez pomoci felcaru a helmu prave vybiram :))

          0 0
          • goood  

            To si mel sakra stesti ze jsi dopadl jak jsi dopadl ! Jinak jsem to pocital a celkem jsme ujeli 371,5 km a nastoupali 9335 m. Teda aspon me to tak vyslo :-)

            0 0
          • emkaa  

            Nebylo to hned na zacatku v takovym rychlym sotolinovym sjezdu kde v levy zatacce odbocovala doprava nahoru nejaka cesta? Zahlid jsem jak se tam nekdo vali a nevypadalo to dobre.

            0 0
    • SavaH  

      POLSKA PARTY navrhuji udelat party pro ucastniky BCH z B-F. Na programu by bylo promitani fotek a JIDLO Predkrm: Vrtulky s ovocnym jogurtem Hl. papu: Spagety s jablky Moucnik: Ryze s boruvkama

      Kdo se zucastni???

      0 0
      • petebike  

        nahodou ta posledni vecere : rejze s gulasovou polivkou docela usla :-)))

        0 0
        • Gatier  

          to ja som mal len gulas, ale taky dobry. kde by bola ta party?

          0 0
          • petebike  

            party nevim, po vyhlasovani a po rozlouceni z lidma jsme vyrazily zpatky do cech…

            0 0
      • frof  

        Mo je Petra takove veci miluje.Otazka je zdali by ji to chutnalo i po absolovani gastronomickeho zazitku v podobe polske kuchyne.:-))

        0 0
        • Bulda  

          a jak ji chutnalo to vecerni maso, jaks slibil :)))???? …toho uz se nazbavis

          0 0
          • frof  

            To byla mnamka.:-)Jeste mam na dnesek k obedu.To vis tyden pryc.:-))

            0 0
      • SELMIRA  

        bezva nápad! Ještě k pití modrej ionťák… A u vchodu samozřejmě pasport kontrola! :o))

        0 0
      • Gung-Ho  

        Asi si přinesu vlastní klobásku :-)), ale určitě se dostavim

        0 0
      • emkaa  

        Pokud by sla zajistit nejaka spatne vetrana trida, kde bysme potom prespali, tak jedem taky. A ten modrej iontak podavat jedine teplej.

        0 0
        • Gung-Ho  

          Třída už je obsazená, ale na chodbě u schodů, by se jeden flíček našel :-))

          0 0
          • Honzas  

            tak uz ani tam ne… uz jedine chodba u zachodu;-) a kdyz slysim o rejzi s boruvkama, tak mne automaticky prechazi chut k jidlu.

            0 0
      • JancA  

        pristi rok si snad radsi budu varit cinsky polivky:(.Nevim jestli mam bejt rada, ze me to nepostihlo tam,ale od vcerejska zvracim a mam horecku..bleeee.

        0 0
    • petebike  

      bylo to pekny, vsem kteri to chteji nekdy jet doporucuju si dat v zari sudety, at vedi do ceho jdou, pro priste to bude chtit pevnejsi gumy-cuky pac se nam nekdy ve ct zacal jeden dost trhat a protahovat :-( ale i tak jsme to z vypetim vsech sil dojeli na 103 miste ABS. a 12 v kat MIX…, jeste skoda ty prvni uterni etapy – tam jsme chytli nejvetsi sekeru (16.Kat)…ale podle propozic mela mit skoro o 5OO metru vyskovych min, no jinak Vena je borec…

      0 0
      • Beeda  

        hehe, z oci poznas stav zavodnika, proto nosi bryle, ale tady to poznas i podle usmevu:-)).B

        0 0
    • Daf  

      Fotka…

      0 0
    • Gatier  

      nepoznate niekto nahodou tych dvoch na druhom mieste? pavel a mirek sa tusim volali. asi mam nove cykloidoly :-) hlavne pavel, ktory to obisiel na pevnej.. klobuk dolu!

      0 0
      • Gorgov  

        no znam, kluci co jezdi za bike brdy. Pavel- Fík, pro nej je pevna samozrejmost, kdybys videl jak jel krkonosskou 70 na 15 kilovim scottu, neveri bys, byli sme tam 5. Jinak tihle dve byli taky treba 2. na transrockies…

        0 0
        • Gatier  

          presne tak. celkom dobre som s nimi pokecal. fajn kluci :-))

          0 0
    • Honzas  

      tak jsem to spolkl jak sklenici vody;-)

      bylo to super pojezdenicko, skvele znaceny krasny trasy.

      par vyhrad bych mel k organizaci:

      • piva nebylo kolik vypiju (stejne bych si dal 3–4 max), bylo teply a na posledni dve etapy jenom do malejch kelimku,
      • jidlo k veceri bylo strasny (proc se mne ptali, jestli chci masovou stravu, kdyz mi pak davali ty sladky sracky?),
      • sehnat slusny misto na spani pro lidi, co dojizdej v druhy pulce, bylo nemozny. Vsechny tridy plny, mista na chodbe u hajzlu a pod byly maximalnim luxusem,
      • vrcholem bylo, kdyz ve treti etape doslo na obcerstvovacce veskery piti (vc. vody).

      Hlavni je ale zavod a ten byl zabezpecenej supr, takze poradatelum patri dik.

      Ponauceni a doporuceni pro pristi rok: nespolehat se na zazemi mimo zavod od poradatelu (jidlo a spani), nejlip mit s sebou doprovod. s rizkama, pivem a slivovici;-)))

      Kapitolou sama o sobe byli magori, co vstavali v pul sesty, aby si mohly preskladat veci z jedny mikrokretenovy tasky do druhy. U toho se fakt spat neda.

      Kdo jste zustal? Jaka byla zaverecna pastaparty;-)?

      dokonce jsem slavnej, nasel jsem se na mtbs na obrazku;-) new.mtbs.cz/o­brazek.html?o­brazek=author­bkchall02gal16­.jpg

      0 0
        • emkaa  

          Judisti z Prahy? Vy jste s nama sedeli u stolu v ty samoobsluzny hospode v Gluszyci ne?

          0 0
          • Honzas  

            jj, sedeli. na zahradce. v plavkach cestou od rybnika (pac sprchy byly taky spis slabsi strankou organizace;-)

            a ja se te v posledni etape tusim marne snazil asi pet km dojet, abych ti sdelil, ze mas pichlyho kolegu;-)

            0 0
            • emkaa  

              No tyjo, to byla situace, ja mel v prdeli loket a v ty agonii jsem si te spletl s nim a myslel jsem, ze mava abych jel. Podle planu me mel totiz dojizdet ve sjezdech, ktery jsem byl nucen jet jak s hnojem. To bylo prekvapko, kdyz jsem zjistil, ze to neni on:-) Vratil jsem se par kilaku zpatky a on porad jeste lepil, protoze to byl ve skutecnosti protrzenej plast:-( Kazdopadne diky za snahu.

              0 0
        • Eva  

          Tak to se povedlo,jednomu z vas jsem spadla pred startem prvni etapy na kolo (u mineralniho pramene v Dusznikach)a „obtiskla“ si jeho kotoucovku na nohu tak,ze budu mit pamatku v podobe peknych jizev :-))),pozor,mne se jizvy libi :-))).No spis je ale vtipne ze jsem tez judistka,byvala samozrejme,takze padat umim :-))).Judistka srovnala judistu na bajkovych zavodech :-))).

          0 0
      • Gatier  

        tak to si borec :-) v podstate si to vystihol. pasta party bola bez pasty. akurat tu zubnu som pouzil. no ale aspon som pokecal s par znamymi, ci uz svajciarmi, alebo bike brdy. zavod vskutku nadherny, nesiel som krajsie trate. myslim ze salzkammergut sa moze schovat. ta strava pivo by sa mohli zlepsit.

        0 0
    • goood  

      Tak ja se to take pokusim trosku zhodnotit.

      Vyhrady k organizaci:

      • jak psal Honzas, piva nebylo co kdo vypije, ale jen kelimek (vyjma etapy koncici v Karpaczi, kdy se privezli sudy a byla i zdarma pizza a zaverecne party) a navic bylo pivo teply a bez peny. Po jedne etape mi dali dokonce na vyber – bud pivo nebo flasku vody…;-)
      • snidane prvni den nic moc (dve male bulky + 2 kolecka salamu a 2 platky syra), pak uz se to zlepsilo, byly i kasicky, musli…
      • vecere prevazne sladke (ryzovy nakyp, ryze s boruvkovou polevou, ryze s jablecnou polevou…jednou burtgulas)
      • uvodni pasta party s jednim vydejnim mistem pro 500 lidi ⇒ asi hodinova fronta, takze jsme sli na pizzu do hospody:-)
      • mista na spani ve skolach moc nebylo (spalo se asi po 20 lidech ve tride), nastesti bylo teplo, tak se dalo spat venku. Nevim jak by to dopadlo, kdyby bylo hnusne…
      • sprchovani jen ve studene vode (vlastne jednou tekla tepla), v tom vedru se to dalo, ale kdyby byl dest a bahno tak se mi asi nebude chtit do ledovy sprchy
      • obcerstvovacky slabe – k dispozici byl jontak, voda, susenky, banany, melouny, pomerance. Zadne tycinky, zadne gely, zadne salamy, housky…proste nic slaneho. Ve 3 etape na 2 obcerstvovacce opravdu dosla voda i jontak a to mel prijit nejhorsi kopec. Nastesti bylo dost lidi v blizke vesnici, kteri meli pripravene lahve s vodou, tak jsme si nabrali tam.
      • komunikace s organizatorem pred zavodem nijaka a informace na webu byli dost nejasne, takze nikdo nevedel do ceho jde.

      Tak to byli vyhrady, ted trocha chvaleni ;)

      • znaceni trati bylo uplne super, na zadnym zavode jsem nezazil tak skvely znaceni
      • narocnost trati paradni, prvni etapa hodne narocna, dalsi o trochu min, bylo dost asfaltu na odpocinek, preci jen po 3 dnech zavodeni neni uz tolik sil…
      • Vena opravdu dodaval optimismu co to slo, snazil se ziskavat informace a nazory od zavodniku, delal co mohl
      • atmosfera behem celeho tydne naprosto uzasna, kdo to nezazil tak nevi.

      Takze pres pocatecni nejistotu a obavy jestli to organizatori zvladnou mam z celeho zavodu skvely pocit. Zazil jsem krasny tyden se skvelyma lidma.

      A dokonce i hezci polovicka nasi dvojce je slavna, nasel jsem Medunku na mtbs: new.mtbs.cz/o­brazek.html?o­brazek=author­bkchlg0406gal20­.jpg

      0 0
      • goood  

        jo a jeste mi trosku vadilo ze snidane byli od 6, ze jsme museli mit tasky odevzdany v 8 hodin a pak jsme v tretrach a dresech cekali 2 hodiny na start. Nastesti bylo hezky, takze se to dalo. Myslim, ze kdyby to pocasi takhle nevyslo, tak by ten tyden byl asi docela utrpeni…

        0 0
        • Honzas  

          na obranu poradatelu musim rict, ze se tasky odevzdany v osm moc nedodrzovaly. z vlastni zkusenosti vim, ze se nakladalo jeste v pul desaty;-)

          obcerstvovacky byly fakt slaby. na to jsem zapomnel. chybelo cokoliv slanyho (jako vubec na celym zavode), ani sul nebyla. ze ve dvou tretinach pole chybel jontak, bylo celkem bezny, kdyz nebylo vubec co pit, bylo to k nasrani.

          jak bychom to prezili, kdyby bylo skarede, si vubec nedovedu predstavit. to by byl boj o zivot.

          0 0
    • Daf  

      Hodnotim to jako povedenou dovcu. Krom toho ze tam byla bezva parta z B-F, poznal jsem tam i par dalsich fajn lidi. Takze ackoliv nevim jesti to tady ctou tak zdravim Libereckou dvojku Sarku s Tomasem a jeste jednou gratuliji k tretimu fleku v mixech. Dale dekuji klukum z LuckyBiku za paradni stihaci jizdu ve treti etape. No jinak chybek v organizaci by se par naslo ze :) Takhle nam poradatele prichystali docela dobre vzruso. Aspon je o cem se bavit :) Tratě byly krasne a dobre znacene…

      0 0
    • os  

      Taky se připojím, i když budu asi opakovat, co bylo napsáno výše: Největší plusy:

      • perfektní tratě, každý den něco jiného, super značené
      • pěkná atmosféra, mnohem míň nervozity než na normálních maratonech

      Největší minusy:

      • chaos první den, při registraci, ubytování i při časovce
      • ubytování a jídlo v Gluszyci
      • Welcome a After party

      Jinak s odstupem pár dní to celkově hodnotím jako velmi dobrou akci a předpokládám, že příští ročník bude ještě lepší, když se vynechá dojezd v Gluszyci :-))

      0 0
    • petebike  

      tak konecne hotovy, sepsany asi 3× A4 o celem zavode, a zhruba 60 fotek najdete na webu

      www.petebike.com

      cao PETE

      0 0
    • lubos  

      Akci hodnotim jako super PRIPOMINKY:

      • prijezd do Dusnikow … jenom dik tomu, ze tam byli namalovane sipky BCH a taky hlavne ze jsem videl auta s bajkama na strese, tak jsem trefil :P („nemuzete netrefit“ hehehe)
      • jidlo. Tak tedy nevim proc jsem vyplnoval pri prihlasce ze chci maso, kdyz maso jsem videl snad az na ctvrte etape. Ale ke konci to uz bylo lepsi.
      • nakladani batoziny. Pry do osme, ale v pohode to slo az do pul desate. Coz tedy je prijemnejsi, nezli se stresovat hned zrana.
      • spani. Udes. No ale nekdo je zvyklej na spani na karimatce, ja tedy moc ale ne.
      • slibovane gely tedy nic moc. Cekal jsem neco lepsiho.
      • obcerstvovacky docela dobry, ale si myslim, ze i snad nejakej chleb by bodnul.
      • Gluszyce .. brr, hrozna dira
      • testoviny s jabkami a boruvkami ? Zajimavy napad pri welcome party, nocni mura v etapach :P
      • sprchy v nekterych lokalitach
      • najezd do terenu v posledni etape, dost spunt (taky i prvni, ale tam to jeste jak-takz slo snad)
      • chaos v prevyseni, hlavne prvni etapa
      • casovka jako prolog moc kratka, intervaly meli skratit na 30sec, pak to trvalo prilis dlouho, taky mereni od buka do buka :P

      PLUSY:

      • docela dobry myslim ohledne vydavani bajkov a jejich ubytovani
      • uplne nadherna trat, jak kopce, tak priroda, a sjezdy … mnam
      • znaceni paradni, i kdyz posledni etapa→ 2× bloudeni, 1× divne znaceni
      • pocasi. Sice dost teplo a prach, ale lepsi nez kdyby prselo si myslim
      • atmosfera .. myslim super
      • prujezd tim dulnim mesteckem .. parada
      • trial po hrebenu v predposledni etape taky parada

      Sice to vypada, ze tech minusu je nejak moc, ale je to skvela akce. Uplne super.

      0 0
    • jakub  

      no ja doplnim, ze jsem se snazil letos trosku pomoci pri organizaci… (na Machovskym krizi, vodni zamky, nocni hlidani nafukovacich reklam a dalsich serepeticek, vcetne Vas spicich venku v Polici…) doplnim, ze tu byla naprosto super atmosphera a vsichni gdo jste jeli mate muj obdiv, no a ja uz pomalu setrim na pristi bikechalenge 07 do nemecka… Vena i gdyz mu to trosku ze zacatku malinko prerustalo prez hlavu se s tim vyporadal dobre a nakonec stihl i zafandit na vodnich zamkach… Ja jsem v prvni etape pujcil kolo na dojeti do Police nejakemu polakovi, kterej spadl na kamen a utrh prehazku… Bezproblemu mi v cili kolo vratil se slzami v ocich a dekoval… super zazitek fakt i pro me jakozto pomocnika…

      0 0
      • SavaH  

        To si asi vymenime role pristi rok ;o) Me se to sice moooc libilo, ale uz to nepojedu. Chela bych jet s doprovodnym vozidlem a kdyby organizatori meli zajem, tak bych i pomohla… No kdyz ne, tak zustanu u premistovani auta a foceni

        0 0
    • Daf  

      Reportik na www.marry.wz.cz

      0 0
      • SavaH  

        Mas to krasne napsany ;o) jen si dovoluju nesouhlasit s jednou takovou malickosti Hlavně holky byly docela vyděšené když zjistili že sprchy jsou společné :) Prosim te, jaky holky byly vydeseny??? Pokud vim, tak Medunka, Majka, Sarka ci Janca to braly sportovne. Ten posledni den, zase v Dusniku nas do tech sprch naklusalo snad 10 holek a jeden polak, co se pred navratem domu, cely holil docela cumel a neveril a myslim, ze utrpel i nemaly sok z nasi drzosti ;o)

        0 0
        • Daf  

          No zrovna vy jste tam chodili společně, ale když stala frontu jedna holčina a před i zaní 10 chlapů. Tak to mi zrovna v oukeji nepřišla :) Jinak v reportu mám prý hodně chyb, tak prosím dělejte jako že o nich nevíte. Díky ;)

          0 0
        • McBlacky  

          teda s Váma ve sprše to muselo bejt :)

          0 0
        • goood  

          Koukam, ze jsem byl ve spatny cas na spatnem miste :-( Tak snad priste :-)

          0 0
          • rasto  

            co to znamena, priste? ze budes v pomaratonsky sprse travit 5 hodin, abys natrefil na nahatou babu? :-))

            0 0
        • SELMIRA  

          „Medunka, Majka, Sarka ci Janca to braly sportovne.“ Tak to asi ¡já jsem byla vyděšená :o)

          0 0
          • Medunka  

            Ja se tak tesila, jak se budu sprchovat s chlapama a ono nic ;-(

            0 0
          • SavaH  

            Promin, nezminila jsem ani holky, co byly na 1. a 2. miste… Ta skleroza ;o) Jakou akci podniknem priste?

            0 0
      • goood  

        Moc peknej report! Hezkys to napsal predsedo :-)

        0 0
      • SELMIRA  

        super počtení, dík!

        0 0
    • Marry  

      Tak na marry.wz.cz jsem konecne dal fotky z Bikechallenge co fotil bracha. Myslim ze se mi tam vloudilo i par fotek od Peteho…snad se nebude zlobit :-)

      0 0
      • petebike  

        tak ted uz se nezlobim :-) do budejovic vam vezmu cds co mam ja :-))

        0 0
    • Medunka  

      Na www.bikechallenge.pl uz jsou fotky z etap. JancA je v kazdy etape ;-) Ale nejlepsi je tahle: www.mtbchallenge.com/…6_04_056.jpg Jako kdyby rikala: Ja toho GH prastim palickou po hlave. Takovej sesup a on se jeste blbe smeje ;-)

      0 0
    • BOBEK  

      Ve 2. etapě na Vodních zámkách se mi podařilo saltem přes řidítka na chvíli předstihnout bika. Sbíraje se ze země jsem oslovil okolo posedávající bikery/fanoušky, jestli to alespoň někdo zachytil. Dostalo se mi odpovědi, že večer budu mít fotku na BFku. Zatím jsem na ni nenarazil. Vybavuje-li si někdo z místních popisovanou situaci a je-li záznam ještě k dispozici, podělte se se mnou o něj prosím. Díky !

      0 0
      • Medunka  

        zkus kouknout na MTBS, cykoloservis,… treba tam ji najdes. Teda me rovnou fotograf rek, ze se najdu na MBTS a taky jsem se nasla ;-)

        0 0
        • BOBEK  

          Dík za tip ! Fotky na MTBs dával Aleš Procházka, procházeli jsme je (skoro)vždycky po etapě spolu. Ty, co mám na mysli, jsou určitě z neoficiálních zdrojů, z okruhu lidí kolem BF. Tak proto zkouším štěstí hlavně tady.

          0 0
          • Medunka  

            Mozna to byl Jakub. Ten tam myslim byl a fotil ;-) Az se naloguje, urcite da vedet

            0 0
    • petebike  

      to hodim nahoru, nevite nekdo kdy a jestli bude Video a Fotky jak bylo v propozicich u tech drazsich startovnych ? ceskej web mi nejak nejede a polsky jsem se jeste nenaucil :-( PETR

      0 0
      • Medunka  

        Zatim sme jeste nic nedostali a nikdo nijak nerikal, kdy to bude. Vzhledem k tomu, jak komunikovali pred BCH, tak asi budou stejne komunikovat i ted ;-( Takze opet zadne info

        0 0
        • petebike  

          tj spatny :-(

          0 0
          • BOBEK  

            Mám asi 4 CD s fotkama, jsou od oficiálního fotografa závodu. Našel jsem na nich několik svých fotek, všechny bohužel v necyklistických pozicích (občerstvovačka, slézání toho vršku podél lana…). Tu někým avizovanou fotku zaznamenávající moje salto na Vodních zámcích jsem zatím nesehnal, což mě mrzí – asi to zkusím ještě hodit nahoru. Zmíněná CD mohu poskytnout, nejspíš budu na Sudetech. Máš-li zájem, dej vědět. Jinak po DVD zatím ani vidu ani slechu. Každopádně BCH kameraman byl i na nedávno skončeném TransCarpatia, takže toho teď prý má trochu víc…

            0 0
            • petebike  

              tak to by bylo super, na Sudety bohuzel nejedu, nemam tak nejak na cem je objet :-( ale urco se nejak dohodnem…ozvu se ti pres mail

              0 0
            • petebike  

              nemas nahodou ICQ ? moje je 145941307. dik

              0 0
            • Marry  

              Ja bych ty fotky bral…na sudety jedu na 100% …

              0 0
              • BOBEK  

                Já podle počasí, zas takovej tvrďák nejsem, Napiš mi v příští pátek, doladíme to.

                0 0
                • kankrlicek  

                  Nebuď měkkejš a di do nich! Teda do Sudet. :) Držím palce už od teď.

                  0 0
                • Marry  

                  Ja je jet musim, abych mel alespon 5 zavodu z Ceskyho poharu…a abych udrzel 3 flek :-)

                  0 0
    • jakub  

      jj jinak neofico info..(doufam ze me za to negdo nebude kamenovat). pristi rok se nejspis pojede opet zde, bude sest etap a melo by to byt este lepsi… vena uz to vymejsli… tak at se nas sejde co nejvic…

      0 0
      • Ice-goofy  

        No pokud to bude dost silne uvazuji , ze bych to chtel jet.. pokud bude cas i partak a rodina dovoli pojedu…

        0 0
      • petebike  

        taky bych to docela rad jel, uvidi se, musim sehnat partaka :-)

        0 0
        • Ice-goofy  

          ja na tom zatim jsem podobne partaka budu hledat… ;)

          0 0
          • emkaa  

            Jojo, ten letosni se mnou asi uz nikdy nikam nepojede:-)

            0 0
            • Ice-goofy  

              JA to jeste nezazil , ale jsem dost nahlodan na pristi rok se toho zucastnit..

              0 0
              • Eva  

                Pavle,psala jsem ti majlika,Bikecha­llenge muzu jen doporucit,mozna tez budu hledat noveho partaka,nebo partacku,neb nevim zda se mnou bratr bude chtit jet,je o mooooooc kategorii lepsi a tak by potreeboval nekoho na sve urovni,i kdyz myslim ze pri mem haku na gumicuk se tez moc nenudil :-))).

                0 0
                • Ice-goofy  

                  Jasne pokud nesezenu partaka a ty tez nebudes mit muzem vyrazit ;) , ale pozor ja gumicku neberu ;)

                  0 0
                  • Medunka  

                    Evco pozor, je nebezpecny !!!! Nebere gumu

                    0 0
                    • Bulda  

                      protoze vi, ze ji bude mit segra :))) ale nebude to zadna novinka, ze .....chudak ta Polka, co byla nakonec pata :)))

                      0 0
                      • Ice-goofy  

                        No koukam, ze se to trochu zvrhlo jinym smerem ;) Ja myslim, ze ja budu mit svych starosti dost… pokud tam vyrazim…

                        0 0
      • os  

        Mám podobné info: prolog + 6 etap, ale ještě delší a náročnější, převýšení už ne 9500m ale 13000m :-))

        0 0
        • JancA  

          jestli to bude 13000m, tak se nikdo neprihlasi…resp. ubyde dost lidi,co sice jezdej, ale tohle uz by pro ne bylo moc a neuzili si to (treba ja). I stavajici BCH dal dost zabrat:)

          0 0
          • petebike  

            dyt budes mit pred sebou lokomotivu, to ti ani neprijde ze tam je o 3,5 vic :-) uz se tesim

            0 0
          • os  

            Co jsem slyšel, tak to má být více „challenge“…přesto doufám, že se nenecháš odradit :-))

            0 0
          • lubos  

            Vzdyt se nemusis tak honit, ne ? ;o)

            0 0
          • Gung-Ho  

            Neni to zas tak strašnej rozdíl. Dal sem si tu práci a spočítal, že pokud přibude jedna etapa, tak to znamená v průměru na jednu jen malinko přes 250 vejškovejch metrů navíc. A pokud maji bejt i delší.....tak poměr stoupání bude stejnej :-))

            0 0
            • lubos  

              plus bikechallengzi taska snese par kelimku infuze navic :o))))

              0 0
          • McBlacky  

            no to už je challenge… bude to velká volba příští rok mezi BCH a 6Numbers jedno pojedu ale který :/

            0 0
          • Bulda  

            ja se teda prihlasim jeste radsi :)))

            0 0
            • petebike  

              pojedes zase ze segrou ?

              0 0
              • frof  

                Koukam tady se to zacina parovat na pristi rok:-)).Uvazuji o tom ze dam neco podobneho jako BCH.Tak hotnews sem.

                0 0
              • Bulda  

                ty nechces jet s manzelkou? jako ze bysme mohli spolu? a vezmes zas tu prima nafukovaci postel :))?? hmmm …to zvazim :)) .....nejlip, kdyby se jeli jednotlivci

                0 0
                • petebike  

                  no to by se dalo :-) chtel bych si to dat ted s nekym na podobny urovni – i kdyz ty ses jinde :-( ach jo, tak zacnu makat a z tebe udelam „parna lokomotiva“…

                  0 0
                • petebike  

                  no to by se dalo :-) chtel bych si to dat ted s nekym na podobny urovni – i kdyz ty ses jinde :-( ach jo, tak zacnu makat a z tebe udelam „parna lokomotiva“…

                  0 0
                • Eva  

                  No ja se hlasim jako doprovodne vozidlo :-)))Teda kdyz vsechno dobre dopadne :-)))

                  0 0
    • goood  

      Objevil jsem kratky video z etapy, ktera koncila v Gluszycy. Nasel jsem tam sebe, Medunku a Gung-ha ;) republika.pl/glus­zyca1/mtb/BikeCha­llenge2006.wmv

      0 0
      • Eva  

        A Tomáše Budinu a i ja tam mam skorohlavni roli :-))),odhadem tak 0,2 sekundy.

        0 0
      • lubos  

        Nevis, kdy zaslou ty slibene videa a fotky, za ktere se doplacelo ?

        0 0
    • jakub  

      Dne 21.10.2006 proběhne v polském městečku G³uszyca a jeho okolí následující program:

      9:45 – setkání v parku Jordanowski Park(místo cíle 3. etapy BCH06)

      10:15 – bikový výlet – průjezd části páté etapy BCH 2007 (35–40km) – volným tempem (2 občerstvovací stanice se sendviči, nealkoholickým pivem, apod.)

      14:00–15:00 – návrat do G³uszyce, sprchy ve škole

      15:30 – setkání v rybárně (pstruhárně) v £omnici (1 km od G³uszyce)

      16:00 – prezentace BCH 2007

      16:30 – prezentace BCH 2006 film a fotografie

      Všichni jste srdečně zváni. Aktuálně

      0 0
      • jakub  

        je to par KM od hranic…

        0 0
        • os  

          No ale k těm hranicím to mám daleko… jinak na Gluszycu vzpomínám kromě „skvělého“ jídla jako na místo, kde jsem měl při dojezdu 2× defekt a ráno před startem mě vyzval na souboj místní pes :-))

          0 0
      • goood  

        Tak to vypada ze se brzo dockame toho DVD ;)

        0 0
      • petebike  

        taky mi to prislo, uvidime, kdyz budu mit na cem tak asi jo – jeste zalezi na pocasi…

        0 0
    • petebike  

      Ahoj, chci se zeptat jestli nekdo taky vyrazi v sobotu k sousedum na vyjizdku ? Dost o tom premyslime, zatim jsme 4 – kdyz nekdo neodrekne. Kyby chtel nekdo taky vyrazit tak se ozvete..a kdyby mel nekdo nejakyho Tranzita a nebo neco vetsiho k moznosti, bylo by to super. Vyrazime z Prahy.

      0 0
      • jakub  

        no ja bydlim primo na Hranicich v Polici nad Metují, tak udělám všechno proto abych se tam dostal… no uvidíme… je tedkom este hodne práce venku, dřevo a tak…

        0 0
        • petebike  

          prave jeste zvazujeme ze se v patek presunem nekam pred hranice – kvuli vzdalenosti :-( kdyz tak se ozvu…potrebujem nejakou radu na ubytovani :-)

          0 0
          • jakub  

            oka moje cislo 606680988 jinak u nas v penzionu mame ubytovanou nakou babu… tak nevim ale asi by se s ni dalo domluvit… zalezi kolik vas bude…

            0 0
            • petebike  

              ok, diky, zatim to vypada 3–4 :-) ozvu se

              0 0
              • jakub  

                hmmm no dyztak se ozvete, zkusim to teda nejak udelat…

                0 0
            • jakub  

              tak esli chcete dojet, prisel jsem na lepci napad… klido u nas muzete byt, vemte si karimatku a spacak a muzete byt u nas cely vikend v mistnoti na spinning tam by to bylo asi ai lepsi a pro vic lidi… tak esli chcete dejte vedet, beru 100 na noc…

              0 0
      • SELMIRA  

        Jé! Kdybyste měli ještě místečko, tak se ráda přidám.

        0 0
    • Beeda  

      Ahoj, pry se bude delat 8 etap. Pripada mi to zbytecne narocne, navic 8 dnu je casove dlouhe + vyssi naklady. Myslim, ze 5 etap + prolog bylo dobre zvoleno.

      Co na to hlas B-F?

      B.

      0 0
      • Gung-Ho  

        Co se vlastního závodu týká, tak já sem jednoznačně pro: Ale na druhou stranu musim uznat, že se jedná o další 3 noci na podlaze a ostatní věci spojený s tím co je okolo závodu…a to už je náročný dost, takže vlastně nevim, jestli to tak jednoznačně chválit…:-/

        0 0
      • goood  

        Me tech 5+1 dnu prislo akorat, mozna bych pridal maximalne jeden den, ale vic uz je vazne zbytecne narocne nejen fyzicky, ale i na technicke vybaveni a organizaci. Spis nez na prodluzovani etapaku bych se zameril na vypilovani logistiky a zazemi pro zavodniky. A pripadne by se dalo zavest startovne, ktere by nezahrnovalo ubytovani a jidlo, protoze hodne lidi stejne bydlelo mimo…

        0 0
        • jakub  

          bude jen sest etap, o jednu vic… pokude je mi znamo…

          0 0
          • os  

            Taky jsem slyšel o jednom dni navíc, ale na pl stránkách mají termín 23.-28.7.2007, takže asi zase prolog + 5 etap. Kdo bude v sobotu na té prezentaci nového ročníku, ať dá nějaké info…

            0 0
      • Bulda  

        ich bin dafýr (dafýr 8 etap :))

        0 0
        • jakub  

          cituji rozhovor s Venou: helel ono bude 8 etap??? vena (11:39 AM) : nic se nedeje vena (11:39 AM) : 6 a ******** tezkejch Kuba (11:40 AM) : vsichni rikaj ze osm na bike forum tak je poopravim… vena (11:40 AM) : nee 6 a brzo uz budou na strankach mapy uz sem je udelal

          0 0
    • goood  

      Pozor pozor !Nasel jsem dalsi video ! Tentokrat to vypada na ukazku z chystaneho DVD. Hlavni hvezdy jsou Daf a Marry, dale je k videni Janca, Medunka, Sarka, Tomas, Eva… www.mtbchallenge.com/bch2006.divx (asi 30MB), po stahnuti prepsat koncovku na .avi

      0 0
      • Manas  

        Daf s Marrym :-)))

        0 0
        • Daf  

          Aaaa uz je to tady. Ja vcera vecer malem spadl pod stul kdyz jsem se videl :))) Nikdy me nenapadlo ze tento rozhovor spatri svetlo sveta :)

          0 0
          • goood  

            Jo tak ty uz jsi to videl vcera a ani ses s nama nepodelil !! No styd se hvezdo !;)

            0 0
            • Daf  

              Ja prave doufal ze to nikdo neobjevi, aby to sem dal ;) Jinak video je pekne tesim se na to DVD.

              0 0
          • Manas  

            Kamo, ja jsem se na videu sundal jeste vic :-) Zadnej problem, na me pak asi 4 zavody hulakali „Mokry koreni“ (sem se prekec) :-)

            0 0
            • Medunka  

              Musíš s háčkama, takhle je to jen jako psana gramaticka chybka
              Místo mokrý kořeny jsi prones Mokrý koření ;-)

              0 0
      • petebike  

        jo taky sem ho videl uz vcera, docela mazec, pekne natoceny, a tesim se cim dal vic na sobotu a cele video :-)

        0 0
      • McBlacky  

        dobrý videjko.

        0 0
    • Manas  

      Kdyz sem videl to video a mluvil ted s Venou, tak si rikam … co kdybych se prijel podivat :-)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak sem se zúčastnil dnešní (vlastně už včerejší) akcičky konané v Polsku k BCH 2007 a moh bych jedním slovem říct, že to bylo SUPER!!!! To byste se toho, ale až tak moc nedozvěděli, tak trošinku obšírnějc :-)) Samotnej výlet na bikách nám představil první část páté etapy BCH 2007. A myslím, že se se mnou všichni zúčastnění shodnou, že se máme opravdu na co těšit. Trasa rozhodně nebyla lehká, za to ale parádní!! Spousta technickejch výjezdů i sjezdů a asfalt opravdu skoro žádnej…a navíc on ten polskej asfalt je stejně slušnej trejlík:-))) Viděli sme i profily ze všech šesti etap, které příští rok na BCH budou. Nebude prolog, ale šest regulérních etap. Dohromady dají něco přes 400km a 12000 nastoupanejch metrů, takže si obrázek dokážete udělat:-)) K dnešní vyjíždce bych ještě jen doplnil, že počasí bylo velmi slušný a parta lidí skvělá. Dokonce i slíbená občerstvovačka byla a nebyl to rejžovej nákyp :-)) ale škvarky na vynikajícím chlebu a klobáska s pifkem. Taky sme skoukly DVD z letošního ročníku a všichni, kterých se to týká se mají na co těšit. Mohu myslím prozradit, že Ti kteří ho měli v ceně si ho budou moci vyzvednout letos na SportLifu a těm, kteří se nedostaví bude DVD následně zasláno. Na závěr bych chtěl poděkovat Vénovi a ostaním z pořádajících za parádní akci, Máně a Mírovi za skvělej páteční večer a za přespání a samozřejmě taky Petovi za odvoz:-)

      0 0
      • petebike  

        jo mas pravdu, bylo to paradni :-) docela jsem zvedav na dalsi rok, protoze to co jsme jeli nebylo zrovna nejlehci pojezdeni – hlavne pro holky…ja si konecne vyzkousel novy kolo…a muzu jen rict ze jsem byl dost mile prekvapen z ucinosti kotoucovek :-)) tam se urcite hodi…jen dodam perlicku ..pristi rok se pojede na Kralicky sneznik :-)))

        0 0
        • frof  

          Tak to jsou dobre zpravy.Tesim se na DVD.Pote co jsem shlednul ukazky.Fakt akcne sladeny.

          0 0
      • Bulda  

        to te „vodaci-bahnaci-vozickari“ tak rozhodili, ze z toho nespis :)))???? kazdopadne diik, uz ted je mi jsany, ze to chci jet .....to asi budem zabirat tak dve tridy pro BF, ne jednu

        0 0
        • Gung-Ho  

          a dokonce sem z „vodáků-bahňáků-vozíčkářů“ byl rozhozenej tak, že sem preventivně nespal už o jednu noc dřív, než sem je potkal, když sem to psal:-)))

          0 0
      • os  

        Díky za info, vypadá to náramně…náročně :-))

        0 0
      • Ice-goofy  

        No ja se podival na to video a jeste jsi napsal , ze to malinko bude narocnejsi hm hm .. tak sice do toho chci jit , ale ziskava to cim dal tim vetsi respekt… ale je to vyzva ;)

        0 0
      • petebike  

        tady jeste dodam data z polaru : nastoupano 1150 metru,vzda­lenost 42 km,cas cca 2:40, jelo se to ale pohodove :-) jinak ty prvni kopce jsou start paty etapy z Glusziky…kopec je to stejny jako byl cil letosni etapy Police – Gluszika

        0 0
    • Beeda  

      Tak v sobotu s Petem a Gunghem checknuto, fakt super tereny, narocne vyslapy i panoramata:-) Davam tomu vysokou priotitu v pristi sezone, chci to ject na max:-) B.

      0 0
    • goood  

      Tak konecne dorazilo DVD a myslim, ze se opravdu povedlo ! Stalo za to si na nej pockat. Obzvlast se mi libila Selmira okusujici boruvky :-)

      0 0
      • os  

        Parťákům ze Slovenska došlo už před týdnem, já pořád čekám a už začínám podezírat listonošku, že se doma kochá pohledem na urostlé bikery…

        0 0
        • Medunka  

          zaznam ze sprch tam neni ;-) Ikdyz Buldum obnazeny hrudnik se tam miha az moc casto ;-)

          0 0
          • Bulda  

            jeéeeee, to chci videt (teda ne ten hrudnik, to spis tu Selmiru :)), bude nejaky promitani, nebo prepalite??? diiiik

            0 0
      • SELMIRA  

        to bude ňákey omyl Já že bych se při závodě nechala zdržovat jídlem? :o) A navíc borůvky jim zásadně s rejží. :o)))

        0 0
        • Medunka  

          Sorry, to neokecas. Proste se tam cpes, boruvka neboruvka a je ti uplne jedno, ze jsi pristizena ;-)

          0 0
        • Honzas  

          když borůvky, tak jedině se špagetama;-)

          0 0
      • petebike  

        konecne taky dorazilo, videli jsme ho sice uz v pl :-) ale stejne…zacinam se tesit na dalsi rok, i kdyz to bude o hodne tezsi..nejen profil ale i to ze to pojedu jako zavod :-)))) no masakr, ted se jen modlit at je hezky :-)

        0 0
        • os  

          Díval jsem se na polský stránky, kde už je komplet prezentace BCH 2007…docela ale podražilo startovný, nejlevnější je to za 225 EUR zaplatí-li se do 28.2.07 (pro účastníky BCH 06 je v té ceně údajně i dres)…jinak komplet změněná trasa.

          0 0
        • Bulda  

          neudelas nejaky promitani, bych se zasel juknout, dik

          0 0
          • petebike  

            urcite neco udelame :-) takze mozna pristi tyden nekdy vecer..pisnu na mail…

            0 0
          • frof  

            TO MR.Bulda promitani je u nas v sobotu po Ekoru.After party po XC u nas.Program je.Promitani a pomoc se me zbavit toho nadmerneho mnozstvi alkoholu.Co dostavam a nepiju.:-)

            0 0
            • Bulda  

              no ty vole, jestli zves vsechny ucastniky, tak potes :)))) ale teda, lip si to vymyslet nemoh, pisu za jedna :)) jen si mi to mel rict, nez sem udelal plakat …hod to aspon k marrymu do knihy :))))

              0 0
            • petebike  

              bydlis na stadione ? a nebo ve skole ? to uz by byla vostra AFTer party k tomu pekne spagety na sladko :-))

              0 0
              • Bulda  

                sem myslel ucastniky ekor cupu, tak koukej prijet, nabo si oslad spagety doma sam :))))

                0 0
                • petebike  

                  jedeme do brna na vystavu, video sem videl uz v polsku a pak ted znovu, fotky na to jeste nebyl cas, preci jen jich je nejak moc… (2400)

                  0 0
                  • Ice-goofy  

                    Pls da se objet tento zavod i na 29 ´´ chci pristi rok jet ten zavod a ja budu mit 29´´ snad to pujde ne? radeji se zeptam nez se prihlasim … (teda pokud i partak potvrdi ucast)

                    0 0
                    • Gung-Ho  

                      Dá, já sem tak letos jel. A protože bych to nerad svý spolujezdkyni zkazil, tim že by nás kvůli tomu diskvalifikovali, tak sem se předem Vény ptal. A říkal, že s tim neni žádnej problém. Koneckonců UCI to na závody schválila už v roce 2003

                      0 0
                      • Ice-goofy  

                        Diky to jsem rad.. takze tento problem mam malinko vyresen rodinka uz tez obeznamena , ze jsem se pro to rozhodl..

                        0 0
                        • petebike  

                          :-) aspon bude sranda, u me se o tom RODINA taky dozvedela :-) a nic s tim neudela… :-D ale bude to jiny nez letos, bude to zavod :-)

                          0 0
                          • Ice-goofy  

                            Ja to chapu jako zavod ;) sranda doufam, ze to bude , ze si to proste clovek uzije poradne si hrabne da si pivko pokeca a tak proste drsna pohoda ;) Jo a tou srandou myslis jako , ze to pojedu na te 29´´ a neboj ty me plachnes hned na startu tak si ji moc neuzijes ;)

                            0 0
                            • petebike  

                              pobavil si me, hlavne tou posledni vetou :-) pockam v cili a udelam pekny fotky :-D

                              0 0
                              • Ice-goofy  

                                No vidis a takhle mi se budem bavit celou cestu ;) jasne fotecky budou hezke ;) jo docela se tesim snad to vyjde…

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.