• Daf

    Sezona definitivne skoncila a tak premyslim co pojedu pristi rok. Etapacek jako tenhle www.bikechallenge.cz dobrej typ na aktivnejsi dovolenou :) Neuvazujete o tom nekdo? Ja jsem docela nalomenej ze bych jel ve dvojici s brachou.

    0 0
    • jecnak  

      Vzhledem k tomu, ze nejdcastejsi veta na tom webu je: „Omlouváme se, tato sekce je stále v přípravě.“ Tak si radis jeste chvili pockam.

      0 0
    • zirecek  

      Chci to jet. Nemám par?áka. Brzo tomu začli dělat reklamu, když ještě nemají stránky ani z části hotové. Až tam bude vše, bude to parádní. Doufám, že kompletace dvojic tam půjde dobře, :-), abych našel nějakého extremistu, :-)).

      0 0
      • kankrlicek  

        S tebou nepojedu :), ale lámu kámoše. Uvidíme, láká mě to.

        0 0
      • jecnak  

        Jestli nekoho hledas, tak ja se hlasim dobrovolne :-) Ale nejdriv je potreba vedet kudy presne to vlastne pojede, radsibych neco fakt terenniho.

        0 0
        • zirecek  

          Joj, ty máš tu Ultegru krátké ramínko. Už jen kvůli tomu, :-)).

          0 0
    • Honzas  

      uvazuju o tom, docela mne to laka. ale ted jen sehnat partaka co by to dojel, prezil a neujel mi v prvnim kopci ;-) uvidime, az bude web kompletnejsi…

      0 0
    • os  

      Vypadá to dobře, na polských stránkách už mají i více podrobností, např. že nejdelší etapa je hned ta první (78 km), takže pohodová dovolená :-))

      0 0
      • Daf  

        No dle kilometru a prevyseni jednotlive etapy nevypadaji vubec tezke. Tezko ale rict jak se pojede treba 3. den. Takze nevim jestli je to dobre nebo ne :) Nikdy jsem nic takoveho nejel…

        0 0
      • kankrlicek  

        Nemýlím-li se, Vojtíšek něco takového jel tento (?) rok a podle jeho podání to vypadalo spíš na drsný orientační závod v bahně a mnohdy s kolem na zádech :). Délka jednotlivých etap nepřesahovala 80 km a časy byly myslím 6–8 hodin.

        0 0
        • os  

          Mám dojem, že to byla TransCarpatia, v jiné části Polska. Tam to údajně opravdu byla bahenní lázeň. Tady alespoň podle fotek bahno nebylo…

          0 0
          • kankrlicek  

            Máš pravdu :(, orientační chybička se vloudila :)

            0 0
          • jecnak  

            Je to tak, navic (to mam zas od nekoho jinyho) tam snad byly i ukoly neco najit v noci atd.

            0 0
          • piskot  

            Jo, TransCarpatia byla solidní zážitek… nejdřív jsme si říkali, že ty etapy budou hračka – 40 – 70km – pohoda, džez, s prstem v nose, … ale hned ta první byl dost velkej humáč v bahně a brutus kopcích… …ale zas do Polska rád pojedu, ale ty „hladký“ :) (=neorientační závody) by mě asi moc nebavily … Jsem zvědavej na SixNumbers (.cz), to by mohlo být zajímavý.

            0 0
    • Meesha  

      taky bych to chtel zkusit – ale spis nejak vic turisticky nez chrtit, abych to dojel :-) Ale na nejakou pohodu je to zas docela drahy :-/

      0 0
      • Daf  

        Vyhoda etapaku je ze treba prvni dva dny muzes chrtit, no a zbytek dojedes na pohodu :)

        0 0
      • os  

        Zas tak šíleně drahý mi to nepřijde, navíc je rozdíl vyjíždět tady na Pomezní boudy, než třeba při Pražský 50 chrtit okolo Okoře a nadávat, kolik lidí si to zkracuje…

        0 0
    • Martinkaa  

      Ja bych chtela :-) Akorat mam dilema, zda si dat tenhle etapak a pak uz nezavodit, nebo jestli se vykaslu na etapak a objedu raci vice zavodu…

      0 0
    • mAk  

      jedině www.sixnumbers.cz lepší peníz a opravdu bude pohodová atmoška!!!

      0 0
    • Daf  

      Tak jsem koukal ze na strankach jiz maj popisy a profily jednotlivych etap.

      0 0
    • pcejka  

      Jo, jo taky se chystam, etapak pojedu poprvy, uz se celkem na tu akci tesim…

      0 0
    • jecnak  

      Tak si rikam, jestli dotycni o tech komentarich k fotkam vedi :-) http://www.bikechallenge.cz/index.php?…

      0 0
    • frof  

      Jsem pro kazdou spatnost.

      0 0
    • Marry  

      Otazka je jesti bracha sezene tento financni obnos. Uz ted bych potreboval financni injekci :)

      0 0
    • Gatier  

      tak ako to s vami vyzera? prida sa niekto? teda ale nie ku mne :-)

      0 0
    • Daf  

      Jedeme, jsme prihlaseni :)

      0 0
    • emkaa  

      Hmm, taky jsme prihlaseny, ale partak me trochu znervoznuje hlaskama typu „nemam najeto“ a „mam nadvahu“, takze to bude mozna trochu vic turistika, nez jsme cekali:-)

      0 0
    • petebike  

      taky jsme prihlaseny se Savou, sice nejedzim ale obejdem si to :-)

      0 0
      • emkaa  

        Pockej jak nejezdis? A koho jsem to videl na Sudetech?

        0 0
        • lubos  

          Jezdit u peteho znamena rocne >15000 tusim. Cili nejezdit, hmm, tipnul bych si tedy tak do 5000, ze ma ted :)

          0 0
          • petebike  

            no lehce pres mam 6,6 vc prace, loni to bylo 12,2 :-(

            0 0
            • Daf  

              Hele Pete to neres. Letos to mas o polovinu min, ale vysledky skoro stejny. To je prece uspech ;) Ja mam najeto skoro stejne jako loni, a jezdi mi to spis hur. Mimochodem mas najeto skoro uplne stejne jako ja :)

              0 0
              • petebike  

                ja to neresim, nejak zjistuju ze nekdy je „min“ lip nez „vic“, jen me mrzi ze kdyz mi to fakt jede viz. Brdy a ted Beroun, tak mam defekty…to je hodl smula :-(((

                0 0
        • petebike  

          mas pravdu sudety sem jel, bylo to pekny :-) ale nejezdim znamena u me ze se obcas jdu projet, jezdim jen v praci, jinak driv to bylo klidne kilo denne na silnici :-(

          0 0
          • emkaa  

            Aha, tak to jo. No vidim, ze asi jedina rozumna strategie bude vas vzdycky vecer ozrat. Ted jde o to jestli se ten Opat da pit:-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.