• JMT

    husta akce… http://www.sixnumbers.cz

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Trochu v predstihu. To abych si uz koupil kalendar na pristi rok :)

      0 0
      • JMT  

        to je dneska den :-(… nejdriv objevim „novej“ eshop a pak zavody co sou az pristi rok :-(

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Si z toho nic. V prumeru jsou tve informace aktualni :) Ja treba umim predpovidat pohlavi nenarozeneho ditete s uspesnosti az 50% :)

          0 0
          • JMT  

            no teda nic moc ja sem to schopnej urcit stoprocente (akorat se obcas seknu) :-)))

            0 0
      • Radek Broz  

        Za chvili se ty bikersky kalendare budou sestavovat rovnou na petiletky dopredu :o)

        0 0
        • Báža  

          na závody v orientačním běhu už je taky kalendář na rok 2006 hotovej. Nenaděláš nic.

          0 0
    • mAk  

      No jako letos je základní akce roku www.mtbo5days.cz bude příští rok SIX NRS (c;

      0 0
    • Báža  

      Díky za upozornění na bike foru, hodně v předstihu uznávám, ale termínů je čím dál tím méně a prázdniny mají jen dva měsíce.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Učitel?

        0 0
        • mAk  

          No skoro si to trefil, jedna z nejvíc kultovních postav MTBO (c; První megašéf MTBO tlupy a hovádko největší…

          0 0
          • Báža  

            počkej, já ti to v Jesenici připomenu.

            0 0
          • Pá-dlista1  

            A muze si dovolit 2 mesice dovolene v lete? Nebo je to tak, ze jezdi jen 2 mesice v roce? Ani jedno mi nevychazi priznive :)

            0 0
            • Báža  

              no s vyjímkou študáků není pravda asi ani jedno, ale proto už letos chceme na náš závod upozornit a pak už je jen na vás, jak si naplánujete dovču.

              0 0
              • J.A.V.  

                No mě osobně si s tím plakátkem na Sibiři dost dostal :) Ale máš recht, příští rok si v tomhle termínu určitě udělám volno.

                0 0
                • Báža  

                  no tak pokud se pod JAV skrýváš ty, tak ty to máš takřka povinný.

                  0 0
                  • J.A.V.  

                    Já se neskrývám.. stačí kliknout na nick a hned vidiš že já jsem já. Kažodpádně už se těším teď a přemejšlím o velké sólo jízdě :)

                    0 0
                    • Báža  

                      Já vím, jen bych Tě čekal pod normálním Albertem. No samozřejmě bude solo jízda možná, jen bych rád propagoval ty dvojičky, nejlépe smíšené (šest čísel), abych dostál tomu, jak se dají vztahy ve dvojicích za šest dní utužit, či jak už Tě čtvrtý den ten Tvůj patrner pěkně .....

                      0 0
                      • J.A.V.  

                        Můj závodní partner mě pěkně.. už teď, ale to je asi téma na diskusi jindy a jinde. :) Nenaděláš nic, život je otázkou priorit…

                        0 0
    • McBlacky  

      hledám spolujezdce: kartograf, enduro-chrt, notorik vítán :)

      0 0
    • mAk  

      Tak ode dneška prej fachčej přihlášky…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.