• Jonysek

    Tak takhle jsem dneska ukončil život mého rámu MONGOOSE. Naštěstí se mi nic nestalo. Přikládám fota pro pobavení.

    0 0
    • Jonysek  

      a další foto

      0 0
    • Karlos009  

      Hm, tak to je slušný! Jak se ti to povedlo?

      0 0
      • Jonysek  

        Naštěstí při relativně pomalé jízdě z mírného kopce, ale že by tam byly nějaký velký kořeny a balvany zas né. Lekl jsem se ale řádně.

        0 0
        • Karlos009  

          Ten rám mám doma v garáži, jezdil jsem na něm chvilku a vůbec mi neseděl, tak jsem ho odložil. Koukám, dobře jsem udělal.

          0 0
    • Haryk  

      Upřímnou soustrast…život byl dlouhý???

      0 0
    • fousek  

      Bych si nikdy netipnul ze by se moh ram zlomit takhle, na 2 mistech najednou?

      0 0
    • maxtor  

      Zajímavé je, že hodně lidí tu píše, že jim rám (nebo např. sedlovka nebo sedlo) nepraskl při nějakém momentálním přetížení, ale při normální jízdě. Každopádně je to dobrá zpráva. Není nic horšího, než když se pod tebou při sjezdu rezsype kolo.

      0 0
    • MARIN  

      To bych si troufl rict ze uz to muselo byt predtim na jednom z mist praskly – teda pokud opravdu nedostal nejakou extraranu.

      0 0
      • Jonysek  

        prasklej nebyl ani náhodou, bylo to bez varování

        0 0
        • mdk  

          Dufam ked ho budes zakopavat, tak ho aspon umyjes..Zasluzi si trocha ucty :-)

          0 0
        • TinkTink  

          Jenom jsi to nevidel, do vazeb mezi atomama nevidis…

          0 0
    • Jenda  

      fuj trochu me to strasi – v podstate identicky ram je moje ravo :-( mel jsi zdvih 80 nebo 100mm (by me totiz zajimala moznost s jinym prepakovanim ten muj ram predelat na 100 – ale nerad bych dopadl jak ty:-)

      0 0
      • vlk  

        Systém není stejný.On měl to legendární vp od Mongoose.Mám obdobné od Nosaitu.Ty máš klasický čtyřčep.Řek bych se spíše bude záležet jak moc je odlehčená ta trubka, nežli na konkrétním systému.

        0 0
        • Jenda  

          no nechci se dohadovat ale ten mongoose byl stejny ctyrcep jako BYLO moje Ravo – bohuzel BYLO objevil jsem prasklinu pod tim navarkem co je uchyceny tlumic takze diky tomuto prispevku jsem to objevil vcas – zitra vezu na reklamaci – jsem celkem zvedavej

          0 0
          • vlk  

            Tak se na ty fotky znovu podívej.To tvé ravo nemělo u klik ten systém co má mongoose-ten mongoose má hned za klikami rovnou 4 čepy.Je to ten samý vp systém co má no saint.Mongoose na něj koupil patent a nikdo jiný než mongoose a no saint ho nevyráběli.Je to VP.

            0 0
    • vlk  

      Kruciš, se pomalu začínám obávat os vé kolo.Mám obdobný systém.Naštěstí co jsem koukal tak zrovna tuto trubku nemám tak moc odlehčovanou.Tak snad vydrží dýl.Jak dlouho ten rám máš.Stalo se ti to ještě v reklamační lhůtě, nebo už je to víc jak 2 roky?

      0 0
      • Jonysek  

        rám je starý cca asi 3,5 roku, ale nejsem žádnej divočák, takže nedostával vyloženě zahulit. Nevím asi už toho měl dost.

        0 0
        • BikerMarius  

          tak to sem jestě neviděl..... koukam že by to zesílení tý trubky mělo být od sedla až k šl.středu;) a ne jen u tlumiče.nojo celoperá praskaj zaleži jen kdy a kde… už mi praskli dvě, naposled FSR od špešla

          0 0
    • game_over  

      Přijmimou hlubokou soustrast

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.