• holly

    Jeden muj kamarad by si rad koupil novy stroj a je ochoten do nej investovat prave okolo tech ±23 tisic. Obratil se na me jako na „bike vzdelanejsiho“ ale ja tomu prece jen nerozumim jako vy tady, tze bych uvital jakoukoliv pomoc. Strasne bych byl vdecen kdybyste posilali jakykoliv navrhy a podnety:) diky moc

    0 0
    • clieent  

      Superior xc870

      0 0
      • Komi  

        Tohle je krásný, ale za tuto cenu bych už uvažoval o kotoučovkách .. nevím, ale Scott mi přijde předraženej jako značka (ikdyž krásnej) ;-) (Není to jako Cannondale, ten je předraženej hezkých jich je minimum :-) )

        0 0
        • Daf  

          Neprijde mi zas tak drahej. Sezenes o neco malo lip vybavene kola, ale ne na tak dobrem ramu. Vybava mi prijde i tak slusna a funkcni. Ale hlavne to kolo je fakt krasny… :)

          0 0
    • aortacek  

      ještě jednou www.bradsky.cz/index.php?…

      0 0
      • Thidney  

        hmm to uz bych ze stejneho „hnizda“ bral spis www.bradsky.cz/index.php?…

        0 0
        • aortacek  

          záleží na tom co kdo preferuje jestli vyšší sadu a véčka, nebo kotouče ale dualy s nižší sadou

          0 0
          • Thidney  

            No hlavne vidim rozdil ve vidlici a kolech a to nezanedbatelny. Dualy nebo packy me netrapej to je vec osobnich preferenci /v mem pripade gripshift.-) na chrti hardtail kotouce nemusim, ale to je zas a jen muj staromilsky nazor .-))

            0 0
            • aortacek  

              tak jsem zkouknul ty vidle a máš asi pravdu, nenašel jsem přesně ten typ ale z popisu bude určením spíše na trekking, ale kdo ví já je nejezdil.

              0 0
        • Lister  

          hmmm, krásněj funkční bajk a za tu cenu, vidím že Forever su už uklidnil a i design je zajímavej, na to už bych jezdil :)

          0 0
          • enjoy  

            docela bych se na tom prijel,vypada jako kdyz ma ta vidle tak o 5 cisel vetsi zdvih nez je konstruovanej ram:-)

            0 0
      • Thidney  

        a nebo GT pokud by se mu nelibil 4ever, ale nemám žádnou zkušenost s tímto obchodem www.bradsky.cz/index.php?…

        0 0
        • holly  

          diky moc za prozatimni pomoc ale ten bradsky.cz se mi vubec nedari nacist, a ani z odkazu se neda poznat co to je za kolo.

          0 0
    • blackbelt  

      Co tento krasavec? www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?…

      0 0
    • Vampix  

      no nevim ale mit tyhle penize tak dam jeste dvojku a asi bych sel do tohodle www.kolokolo.cz/…ro/xtreme-x2

      0 0
    • GTman  

      Hele, tenhle bike jsem měl půjčený na švih v sobotu od kámoše, co spolu jezdíme a je to bomba. Trochu si přišetři a tohle GT může být Tvoje. www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?…

      0 0
    • holly  

      nejak se mu nechce vybirat a vypada to ze pujde do tohodle www.sportovniobchod.cz/zbozi.php?… co vy na to?

      0 0
      • Vampix  

        Pěkne kolo ale ja napsal svuj nazor o něco vyše a za tim nazorem si budu stat:)

        0 0
        • holly  

          tjo, na jeho jezdeni neni fakt full potreba

          0 0
        • Lister  

          Stát klidně můžeš dál, ale pokud se byvímo o kolech na XC tak tohle tam určitě nepsadá, dokonce bychho neoznačil ani jako enduro, tohle prostě není kolo na ježdění, ale na sjíždení :o)

          0 0
          • Vampix  

            Sry ale tazajici nenapsal hne nahoře že chce kolo na XC. A vis co je to kolo slevnene ze 40 000 a myslim ze to stoji za to. Sice mozna full neni potřebny ale co kdyby a chytlo by ho to. Nikdy neviš A když koupiš takove kolo tak myslim že musiš byt spokojen. Ale nikomu to vnucovat nebudu Jen myslim ze dobra cena a dobre kolo.

            0 0
      • Lister  

        no to je ale hodně povedené kolečko. kombinaci Sram+Truvativ+Adiv to já rád, navíc je tam i RS tak to máš vše pod jednou vlajkou :o)

        0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.