• MaRtYs

    Prosím všechny kdo má větší nohu, teda spíš obří :o)) a podařili se jim sehnat nějaké tretry ve vel. 48,spíš 49 :o) at dají vědět kde se jim je podařilo sehnat ! Marně hledám a nic :o( Moc díky

    0 0
    • mawerick  

      No 48 ti neporadím, ale 47 se ještě dá sehnat docela „v pohodě“. větší už chce asi zjistit spíš přímo u výrobců na stránkách nebo mailem jestli tak velké dělají standartně:)

      0 0
    • Belin  

      Já jsem sehnal Specialized Comp MTB ve vel. 48 celkem v pohodě, ale na začátku sezóny. Prodavač říkal, že v těchto velikostech mají na prodejně tak jeden pár a jinak na objednávku. Ale je to dost pakárna, protože normální boty mám max. 47, ale třeba do treter Shimano (už nevím přesný typ) vel. 48 jsem se nevešel a prodavač říkal, že větší už nedělají. Kde ve velikostech končí ty Spešly nevím, ale v té prodejně měli největší ty moje 48. Ty ale sedly jako bačkůrky. Takže Good luck.

      0 0
      • MaRtYs  

        a v jake vel. mas ty spesly ? UK nebo EU ? A normalne co mas boty napr. nike, adidas … mas v jake asi velikosti…? diky moc

        0 0
    • Sabbath  

      Ja jsem se zacal poohlizet po tretrach na konci minuleho roku, ale s moji velikosti 48 jsem dokazal sehnat az nekdy v breznu 2006. Takze se botky hledaly dost spatne. Nakonec jsem koupil Sidi v XCR v Brne ve vyprodeji. Jo a klasicke boty mam taky 48.

      0 0
    • Qashaak  

      hele ja sem stejnej problem resil presne pred rokem a obchazeni prodejen nic nevyresilo.nakonec sem si zjistil,ze Nike dela tretry az do 49,kontaktoval dovozce bretton.cz/cy­klistika.php a nechal si behem par dni poslat na prodejnu dvoje typy ve velikostech 48 i 49, tam v klidu vyzkousel a jedny 49 koupil. normalne mam 48(i zrovna Nike na basket), ale tretry sou skoro vzdy o cislo a vic mensi.sam sem byl prekvapen, ze na sklade meli takovy velikosti bez problemu.

      0 0
      • MaRtYs  

        Vim, ze v takove vel. neni mozne vybirat :o)), ale presto nejake znacky jeste nebo konkretne tretry, ktere se delaji 48 nebo spis 49 :o)) ? Vim, ze jsou LAKE, ale nevim kde je sehnat, vsude pres obchody tvrdi, ze uz jsou do 47… tak pokud nevite primo o nejakem dovozci nebo tak. Dikes

        0 0
      • MaRtYs  

        Vim, ze v takove vel. neni mozne vybirat :o)), ale presto nejake znacky jeste nebo konkretne tretry, ktere se delaji 48 nebo spis 49 :o)) ? Vim, ze jsou LAKE, ale nevim kde je sehnat, vsude pres obchody tvrdi, ze uz jsou do 47… tak pokud nevite primo o nejakem dovozci nebo tak. Dikes

        0 0
        • _dave_1  

          Cau, měl jsem stejnej problém a už sem myslel ze budu jezdit jen v klipsnách. Nakonec sem 48 sehnat v Radotíně v Bike Centru . Měli tam ve velikosti 48 hned tři modely (před 14dny). Myslim, že by Ti je i poslali poštou. eshop.skiservis­.cz

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.