• HastySnail

    vozíte někdo volný kraťasy od sensoru? jaký a jak jste spokojeni? Případně doporučte něco jinýho do 2000kč. Díky.

    0 0
    • TheIF  

      NA obrázku vypadají pěkně tyhle eshop.kalas.cz/de­fault.asp?idem=22&i­deS=3553–504&fnc=detail

      0 0
    • Maara  

      Senzor Indy mám asi 2 měsíce a maximální spokojenost

      0 0
    • dada  

      nevím jak se menujou ty moje ale žádnej zázrak to není…požívám to na takový ty jízdy vod hospody k k hospodě-max 50km, ale na frajeření je to rozhodně lepší než harapesky.jinak mě překvapilo když člověk čte ty jejich reklamní maateriály jak to tady pěkně šijou v ručičkách no a pak tam čtu made in china…

      0 0
      • dada  

        jo tak ty co mám já se menujou freeride…ty indy sem asi taky zkoušel a neseděly mi vůbec…

        0 0
    • poiko  

      tedko byl na ně akorát ve Velu recenze. myslim, že psali, že maj hodně volnou vnitřní vložku a shrnuje se

      0 0
    • JMT  

      sensor nebrat, shit tajwanskej, pare se-vic veci opakovane !!! sensor nebrat ! sensor nebrat ! sensor nebrat ! sensor nebrat ! sensor nebrat ! sensor nebrat ! sensor nebrat ! sensor nebrat ! sensor nebrat ! sensor nebrat !

      0 0
      • enjoy  

        ale marketing maj celkem zvladnutej:-) poridil jsem si od nich takovy coolmax triko s dlouhym rukavem a vypada pekne.oproti moire:-))

        0 0
      • HastySnail  

        no ja mam prave presne opacnou zkusenost… pred cca 3 rokama sem si koupil triko (active) a nosim ho dodnes… a dost často.

        0 0
      • rasto  

        s ponozkama od nich jsem maximalne spokojen. jsou sity z perfektni latky.

        0 0
        • enjoy  

          mam jedny,jsou sice pekny,ale snad hned zacnou cuckovatet,coz mi u fusekli neprijde uplne super..

          0 0
        • Meesha  

          ponozky sou bomba! Mam nekolikatery, vzdycky hodim kouly bahna do pracky a vypadnou jak novy… Mama z nich ma taky radost :-)

          0 0
        • poiko  

          ted nedávno jsem si koupil od nich jedny na zkoušku a přijdou mi sice hezký,ale ukrutně tlustý a potí se v nich noha

          0 0
      • náčelník  

        Triko, bunda, ponožky moc dobrý. Rukavice zimní špatný.

        0 0
      • jecnak  

        reklamovat reklamovat reklamovat reklamovat reklamovat reklamovat reklamovat reklamovat reklamovat reklamovat reklamovat

        0 0
        • JMT  

          hmm to delam, poslou ti dalsi kus kterej an tom neni o nic lip…

          0 0
          • jecnak  

            Ja to tak delam s kratasama od Brika. Zatim to ale vypada, ze ostatni na tom nejsou o nic lip. (Klasicky elastaky s vlozkou – bud se parou svy mezi vlozkou a vnejskem, nebo primo svy na nohavcich)

            0 0
    • Tleskač  

      Já jezdím v kraťasech Louis Garneau. Zatím je nemám moc dlouho. Ale vypadají pěkně.

      0 0
      • TheIF  

        Tuhle značku mám rád :-) Louis Garneau – CANYON shorts

        0 0
      • enjoy  

        hmm,ty vypadaji dobre!jenom se mi takhle z obrazku zda ze jsou trosku uzsi v nohavicich..

        0 0
    • McBlacky  

      mám Nema Variable a jsou super, matroš připomíná ripstop a je dost odolnej, zatím žádná rakev je nepoznamenala :) maj asi milion kapes dobře vyřešenejch. V neposlední řadě i hezky vypadaj vložka je zvlášť, ale k tý bych měl výhrady je dost obyč.

      0 0
      • enjoy  

        a to jsou proti tem co delali driv jeste malo odolny:-)

        0 0
    • Maara  

      Myslim si že enjoy to všechno rozlouskne, na všechno má názor

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.