ram do 3 tisic vhodny na manitou splice?

145 nepřečtených
  • maly bob

    dobry mate nekdo nejaky tip na ram do tri tisic na ktery muzu dat splice aniz bych mel ramy dva??

    0 0
    • elbi  

      Tak koukám že vidlu už máš. Jaski bude mít radost :o)

      0 0
    • gobike  

      naco sakra ram? Dyt Splice ma nastavitelnej zdvih, to muzes vozit na vsem! Nech si starej.

      0 0
      • jaski  

        citim zde tema na dalsi thread: de dat manitou splice na kazdej ram?

        0 0
        • gobike  

          Nebo spis: Jde dat manitou Splice na kazdej ram, kdyz ma nastavitelnej zdvih? :D

          0 0
          • elbi  

            Srandičky, srandičky .. ale jestli je něco nového o J3 tady nikdo nehlídá :DD

            0 0
            • maly bob  

              stary si nenecham je to zasrany 4ever maly a crmo hnusny, a taky na co je mi splice kdyz ma nastavitelny zdvih a ja ji ma na ***** bo ho nevyuziju, osrat kdyztak rupne ram a dalsi duvod pro novy mejte se a predpokladam ze tak zitra zalozim thread treba kvuli brzd nebo o kole komplet

              0 0
              • elbi  

                Takže vidlu pořešenou zase nemáme, no zítra je taky den .. Jaski přes noc něco vymyslí :DD

                0 0
              • jaski  

                supeeeeeer uz aby bylo zejtra:((((( budu se tesit.

                0 0
              • dieegoo  

                najs, si to napsal tak hezky srozumitelne… tak si kup neco, co nema stavitelnej zdvih, pak te nebude trapit, ze splice ma stavitelnej zdvih a ty to nevyuzijese… tvoje mysleni fakt nepobiram

                0 0
                • jaski  

                  ja uz docela jo:)) je to takovej.on to totiz neni clovek ale program.predtavuju si to jako maatrix a ucel je jediny: zahltit cely b-f threadama o J3 a splice rtwd az k uzplnemu zaniku nejdrive b-f a nasledne celeho sveta nebot vsechny servery se zhrouti a zemi ovladnou stroje- to si zase predstavuju jako terminator 3. a celymu tomu vsemu bude vladnout maly bob s J3 po pravem boku a splice po levem.

                  0 0
              • enjoy  

                prosimte co blbnes ve ctrnacti s oddelavanim ramu?jako jo,uz jsem videl maly trinactilety dably na skocich.. je to snad tvuj pripad?? porid si jednu z tech hroznejch vidlic a bud par let spokojenej homolka.

                0 0
              • Mustafa  

                S 68 kilama pri XC jezdeni se Ti bude lamat CrMo ram dost pracne.Myslim ze za tu makacku to nestoji.Spis bych koupil nejaky shitovy ram z duralu,nasadil integralku,krunyr nejaky chranice na tlapky,rozloucil se s kamarady (moc jich asi nemas,co),zne­fukcnil brzdy a pustil bych to nejakym skalnatym lesem dolu.Dej se vule bozi…Kdyz to furt nepraskne tak opakovat do haleluja.Ale myslim ze klicka odejde driv.

                0 0
            • jaski  

              taky si rikam ze ten hodku starej thread uz neni aktualni a prece si ji uz nekdo moh koupit a prijit na novy figle.no chtelo by to uz ozivit tema a cely b-f nejakym peprnym threadikem o J3 nebo splice.

              0 0
            • kycis  

              Ale hlida, dneska jsem si o ni neco precetl v novim velu:-) Takze kdyz Bob zalozi thread „Novinky o J3?“ prozradim mu co jsem si precetl:-D Ze nova vidle chodi a tuhosti moc nepobrala:-) To jste necekali, co :-P

              0 0
    • maly bob  

      ja chci vice kol a urcite nejyk dh a taky bikrosku od kamose jen tak na jezdeni do obchodu a z5

      0 0
      • elbi  

        To je slovo chlapa .. a kolik tak budeš potřebovat vidlic ? Já jen abychom to s jaskim ustáli :DD

        0 0
      • Pá-dlista1  

        vsechno do 3 tisic? :o

        0 0
        • maly bob  

          do tri tisic chci jen ram jinak to kolo bude tak za 13–14 bez kol a sedlovky riditek sedla

          0 0
          • Pá-dlista1  

            X.0 ?

            0 0
            • maly bob  

              jako x.o sram??

              0 0
              • Pá-dlista1  

                A ODI gripy pochopitelne.. to by ses na tech 13 mohl dostat.

                0 0
              • kubajs mtb  

                hochu to je dobrj vtip jo za yt peníze si tam dej X.0 od sramu a kupo si rám z treka 8.0 nebo něco podobný to se vejdeš do 14 000 ale dej bacha abys ho nezlomil :o)

                0 0
                • kubajs mtb  

                  sory píšu jako prase

                  0 0
                • Manas  

                  hele a bavime se jeste v korunach nebo v ojrech ? :-)

                  0 0
                  • maly bob  

                    jenze ja na xt nemam a na x.0 uz vubec ne, chci tak lx az deore a este musim kupit kliky a vsechno, a nejradsi bych dostal tak na 13

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      a ted vazne. Radsi bych si koupil vidlici co funguje a ram s dobrou geometrii (ten nemusi byt drahy) a razeni Alivio nez tak jak to placas ty.

                      0 0
                    • jaski  

                      nez vidlici co nevidli za 4k bych usetril nekde jinde a koupil nejakou lepsi.ted ale nevim jestli ti mam dat tip na vidli :D ale jo at je sranda.zkus se podivat na toru…

                      0 0
                      • maly bob  

                        tora je draha, ja si tam dam deore niz uz nejdu ted sem nasel hezky ram scot a vidli uvidime uz nemam kde setrit

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          tak ty si das ram scott a rozporuplne (ale hlavne drahe) Deorko a uz nemas kde setrit? °o-O

                          0 0
                        • jaski  

                          jako mne to je jedno.bud si koupis za 4 litry vidlici ktera nevidli a ma nohy jak paratka a budes mit deore osazeni(btw zkus s e podivat do historie jak je hodnocena rada deore nebo muzes zalozit thread :))))) nebo si koupis „drahou“ toru za 5500 a das tam alivio ktery podle toho co tady ctu vydrzi vic nez deore.dat za toru 5,5 je lepsi nez vyhodit 4 za J3.nebo je tady jeste moznost ze uz ma nekdo s ni nejaky zkusenosti a to znamena ze by to chtelo zjistit ne?tak sup a zakladat jak sem te to ucil :))

                          0 0
                          • elbi  

                            No ještě by se dal založit thread " Prodá někdo TORU za 4k ?" Bobeš hlavně neví co chce a už vůbec nevěřím že něco chce stavět.

                            0 0
                            • jaski  

                              taky se priklanis k me teorii o matrixu a terminatorovi a zniceni sveta?

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Mam vlastni, ale nekdo v ni bude take znicen :)

                                0 0
                              • elbi  

                                Včera jsem se dobře pobavil, zvláště při představě jak mu po boku leží zmiňované vidlice, ještě bych mu za ucho pověsil SRAM řazení a za druhé LX. Jinak mám oprávněné obavy že Tvoje teorie se nakonec ukáže jako pravdivá a proto dnes vyrazím preventivně na švih , třeba je to poslední možnost :DD

                                0 0
                                • jaski  

                                  A ZKUS VYZKOUSET TU NOVOU J3 JAK SI SI KOUPIL!!!!!!

                                  (treba se chytne:))

                                  0 0
    • maly bob  

      ja nechci za 4 j3 ja chci splice super rtwd lo

      0 0
    • maly bob  

      a ten ram scot je za 4 s klikama smykem a osou lx

      0 0
      • Pá-dlista1  

        no tak vidis, ze kliky uz mas, tak zbude i na X.0 ;)

        0 0
      • jaski  

        zase samomluva?uz to fakt nechapu.myslis ze se v tom tvym razeni prispevku nekdo vyzna?ten kdo si to bude chtit precist pozdejs tak se v tom NEVYZNA a tim padem ti ani nic neporadi.

        0 0
    • maly bob  

      a to si klidne muzu koupit lx cele protoze ho mam za velkoobchodni ceny

      0 0
      • Pá-dlista1  

        a predni kolo nosit v camelu. Btw. Alivio za VOC nemas?

        0 0
      • elbi  

        Skoro se Tě bojím zeptat čím budeš brzdit, ale to necháme do dalšího threadu, viď .. ;-)

        0 0
        • Peslezedirou  

          Podrážkou......

          0 0
          • Manas  

            hubou …

            0 0
          • maly bob  

            brzdit budu lx vecka paralel, uz asi nezalozim zadny thread akorat si ze me vsichni delaji prdel :-(((

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Rekni kdo a my ho vyradime na okraj spolecnosti.

              0 0
            • jaski  

              to ti nikdo nezakazuje prece ba naopak :) aspon je tady o cem mluvit :)

              0 0
            • elbi  

              A to by jsi nám udělal ? Po tom všem co jsme tady prožili ? :((

              0 0
            • Peslezedirou  

              Buď v klidu, žádný učený z nebe......

              Prostě je blbost mít „dobrou sadu“ a hrozný odpužení, sedlo a třeba ještě jezdit v klipsnách. Raději koupím lepší vidlici, jezdím na sadě Alivio a k tomu boty s nášlapama + dobré sedlo. Ale to ti už psali výše......

              0 0
        • jaski  

          aaaaaaaaaa :))))) to mame:

          kotouce trmeny paky naby sroubky

          tzn 5*3(±)=15

          takze na brzdy padne tak 15 + threadiku :))

          0 0
          • Manas  

            zapomnel si na:

            montaz demontaz sborku montaz

            0 0
            • Pá-dlista1  

              adaptery lanka/hadicky bovdeny/olivky…

              0 0
            • jaski  

              a sakra to nam meni rovnici.takze 53+44(prece jenom je to trochu tezsi)=31 krasnejch vlaken :) to je hezky :)

              jo a jeste kapalina, hadice, uchytky na hadici.

              0 0
          • elbi  

            Co víš, třeba je příznivec véček a vyřešíme to v pouhých 10–12 threadech. To bude rychlovka.

            0 0
    • maly bob  

      sou snad o hodne lepsi vecka xt??

      0 0
      • jaski  

        kaslu na tebe nema to cenu

        0 0
      • MlokCZ  

        Určitě, XT véčka jsou o hodně lepší než Splice.

        0 0
      • wroum  

        vecka sou vsechny stejne spatny. a ty si taky spatnej

        0 0
      • dieegoo  

        hochu, ty musis mit nejaky zazracny velkoobchodni ceny… poridit jak pises komplet LX, splice, ram, kola a to vsechno za 13–14tisic…

        to normalni prodejci musej mit tak 200% marzi

        0 0
        • maly bob  

          vsechno krome klik a stredu

          0 0
          • maly bob  

            a psal sem bez kol kdybyste poradne cetli tak vite

            0 0
            • jaski  

              tak tohle uz ne.my mame poradne cist?co to meles?ses normalni?ty nam reknes abysme poradne cetli?pyco!reba!voe ja ti tam asi 5krat psal at se naucis radit prispevky a precet sis to?no pokud by si si to precet tak usuzuju ze by si to radil normalne.takze bud neumis cist jiny slova nez SPLICE J3 AXEL nebo si natvrdlej.to samy kdyz ti 10 lidi rekne ze J3 je na hovno a ty zalozis novej thread na tema J3 a jaka je.myslim ze by si tady nemel marnit cas odpovidanim sam sobe a radsi by si mel zakladat thready.treba uz nekdo neco vi.tak neztracej cas a sup.

              0 0
              • maly bob  

                nic zakladat nebudu tenhle sem zalozil jako posledni nebudu uz s nikym resit svoje kolo proste kupim co budu chtit chybami se clovek uci

                0 0
                • tulda  

                  a co ses naučil? :-)

                  0 0
                • jaski  

                  hele takhle sem to nemyslel to zase ne.ptej se jak chces ale musis uznat ze 3 thready na jedno tema za den je moc :D spis se mi zda ze si neco usmyslis a nechces slyset jinyho nazor-treba s tou J3: vsichni mji kritizujou ale ty ji porad chces nebo treba toho axela.proste se zeptej ale res to v jednom threadu.a nauc se radit ty prispevky :) fakt nic prosti nechtel sem te nejak odradit nebo neco podobnyho a jestli sem neco takovyho zpusobil tak se za to uprimne omlouvam.ok?

                  0 0
                  • maly bob  

                    nechci axela dneska sem uz asi 5× napsal ze kupuju splice

                    0 0
                    • dieegoo  

                      no on u tebe jeden nevi, predevcirem si to samy vykladal o axeloj ;)

                      0 0
                    • jaski  

                      a neni lepsi se na to jeste jednou zeptat pro sichr?:)

                      0 0
                    • tulda  

                      A nechtěl bys RST gila? Se mi doma válí…

                      0 0
                      • maly bob  

                        na gilu se ti muzu vykakat, ja resim splice axela atd. a ty mi nabidnes gilu

                        0 0
                        • jaski  

                          no jako nechci ti kazit iluze ale je to tak nastejno :D píšeš to stylem: já tady řešim porsche a ty mi nabídneš favorit :D

                          0 0
                        • tulda  

                          když ty máš takovej širokej záběr no… sem to prostě musel zkusit :-)

                          0 0
                          • jaski  

                            zkus se zeptat jestli nechce J3 :)

                            0 0
                            • maly bob  

                              me teda neprijde gila stejna jako splice gila je uplne na ***** vidla

                              0 0
                              • dieegoo  

                                me by jen zajimalo, kolik si toho jezdil, ze to takhle suverene muzes porovnavat… ono zadnej velkej funkcni rozdil mezi gilou a treba tou j3 nebude… ale ty do toho asi vic vidis no..

                                0 0
                              • tulda  

                                na ***** bych jí nedával, mohlo by to studit :-)

                                0 0
                                • jaski  

                                  zalezi na krku :) jestli je to ocel tak to bude studit ale hlinik bude jenom chvili a pak se to ohreje :)

                                  0 0
                                  • tulda  

                                    je to ocel (myslim), ale kdyby si na to pak nechal dát karbonovej krk, to by byla jiná :-) to by to pak i pružilo

                                    0 0
                                • dieegoo  

                                  no i váhově by mohla bejt nevyhovujici :D ale splice nebude o tolik lehci, aby mu to neco ulehcilo… ale pokud vidle testuje takhle, tak by ani ta J3 nemusela bejt zla… se nedivim, ze moc lidi nepsalo o takovejhlech zkusenostech s tema vidlema :D

                                  0 0
                                  • jaski  

                                    tak muzes bejt prvni :)

                                    0 0
                                  • tulda  

                                    třeba sme právě objevili, na co se chtěl původně zeptat :-D prostě jestli mu sedne a tak…

                                    0 0
                                    • jaski  

                                      pyco tak to je odhaleni :D v tom pripade doporucuji urcite olejem mazanou a pokud moznos prosakujicima guferama aby to hezky mazalo a nezadrel si ji :D

                                      0 0
    • Splinter  

      Tak sem to celý přelouskal :D

      0 0
      • Lister  

        máš lepší nervy něž já, jsem to v polovině vzdal, uděláš nějaký výcuc :o)

        0 0
        • Splinter  

          Tak sem se dlouho nezasmál:)) Výcuc je škoda.. Přijdeš o ty myšlenkový pochody:D

          0 0
          • jaski  

            doporucuji dohledat i ostatni thready maleho boba :)

            0 0
            • Splinter  

              Se stalo…:oDDDDDDD

              0 0
              • jaski  

                co tomu rikas:) nejaky novy poznatky o J3 si se nedozvedel? :)

                0 0
                • gobike  

                  Dozvedel jsem se, ze te jeste cekaji perne chvile, protoze ten chlapec nechce jenom jedno kolo, ale vic:D Takze pevny nervy;-)

                  0 0
                  • Splinter  

                    :o)))

                    0 0
                  • jaski  

                    me uz ted nic nerozhazi :D btw to bude mit radsi 5 kol v hodnote 10 litru za jedno s nefunkcni vidli?fakt nechapu to smysleni.misto toho bych si radsi udelal jedno kolo s poradnejma vecma tak bude resit J3:D ale divny ze nezacal u suntouru. hele nevi nekdo co snim je?neunesli ho?ja jenom ze uplynul den a neobjevil se zadny thread typu J3 apod?mam o nej strach.je to divny…co bysme tady pak resili?

                    0 0
          • Lister  

            „myšlenkové pochody“ ???

            ty budeš asi hodně velkorysý co,, :o))))))

            0 0
            • DanMaxbike  

              tak jsem si četl všechny thready malého bobše a tak jak dneska jsem se dlouho nezasmál.asi si ty thready vytisknu a budu si je číst až budu mít nekdy depku. :-)

              0 0
    • maly bob  

      tak sem tu zas, brali byste radsi dural. ram nebo sector 2005 crmo

      0 0
    • maly bob  

      ja nevim jestli ej to presne 2005 takovy ten svetle modry, mrknete na obrazek

      0 0
      • tulda  

        To bych nechtěl. A tak mě napadá, když vybíráš ty rámy, jestli taky řešíš třeba jejich velikost.

        0 0
        • dieegoo  

          ne.. mas 2 varianty, bud dural nebo Sectora… zadna dalsi varianta nebo podminka ;)

          0 0
          • maly bob  

            skvele ale ja nevim ktery je lepsi

            0 0
            • enjoy  

              kontrolni otazka.je lepsi lamborghini nebo ferrari? podle toho pro tebe rozhodnu jestli hlinik nebo ocel,tak se snaz:-)

              0 0
      • gobike  

        To bude starsi, nemato ani navarky na kotouc…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.