Apache jestrebi hory 24.6. - odvoz z Prahy

27 nepřečtených
  • JancA

    Ciao. Ja vim, ze furt plasim s odvozem, ale jsem zatim dost nemobilni a vlakem se mi vazne nechce…Nejedete nahodou nekdo v patek vecer? Ubytovani tam mam zajisteny. Dik moc, Jana

    0 0
    • Daf  

      Prinejhorsim pojedes s nama vlakem :) Nam taky jaksi neklapl odvoz…

      0 0
    • Marry  

      porad nic co ? … aspon nepojedem samy(i)…blba cestina :-(

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ahoj ja jedu s kamosem a jedno misto v aute mam tak pokud chces muzu te vzit , ale jedu uz v patek ..

      0 0
      • Ice-goofy  

        Ha vidíš já nedočetl až do konce, že potřebuješ v pátek .. Tak já teda jedu v pátek, ale v kolik přesně budu v Praze to ještě nevím.. Napiš mail dám tel a třeba se domluvíme.

        0 0
        • Eva  

          Ahoj Pavle,jsem ráda že po dlouhé době potkávám,byť virtuálně :-), nějakého spolužáka ze střední.Škoda že se neuvidíme na trati,jedu dlouhou.Měj se.

          0 0
          • Ice-goofy  

            Ahoj no ja se pokusim dokoncit tez dlouhou takze se muzem videt na trati … ci muzem i pokecat pred ci po …

            0 0
            • Eva  

              Jo tak se uvi na startu,myslim ze ty jses stale k neprehlednuti :-),nebo potom pri vyhlasovani,to je vzdycky pekny pohled na ty borce bajkery :-)

              0 0
              • Ice-goofy  

                Jo ja tam budu vycnivat takze me uvidis ;) ale pak uz ja uvidim tobe jen zada ;) a pak pri vyhlasovani ja Ti zatleskam jestli teda uz budu v cili … ale poperu se s tim

                0 0
        • JancA  

          domluveno..dik moc.Jinak mas recht, start je v 9. Takze pohoda. Vubec nevim, jaky si mam dat limit…6:30?Asi jo:)

          0 0
          • JancA  

            ps:takhle dlouho sem na kole snad v zivote nesedela, natoz v tepech kolem ANP.Smajra to sou napady…

            0 0
            • Ice-goofy  

              tak ja si takovy limit snad ani nedavam ;) ja mam cil dojet a prezit .. snad se to podari …

              0 0
            • Beeda  

              jani, je to dost narocny, letos je to delsi ale ne narocnejsi(pry) pocitej, ze co bude pod 7h bude super a uz pouhe dojeti se pocita… nepodcenit piti a stavu drzim vsem palce B.

              0 0
              • Daf  

                Cau Beedo ty tam nejedes?

                0 0
                • Beeda  

                  musim do olomoooce:-) no pak si to vynahradim na drasloj, salzamu a manitucku:-)B.

                  0 0
              • Ice-goofy  

                Tak to abych zacal pocitat s dvanactihodi­novkou ;) No dojet sak to rikam ;)

                0 0
                • Eva  

                  No na webu goofy teamu mas v poctu najetych km tolik co ja za cely lonsky rok :-))), takze to zvladnes na pohodku :-),navic loni adresovali 105km a bylo to jen 95,takze letos to myslim bude „jen“ kolem stovky.

                  0 0
                  • Bulda  

                    helemese, ten mail neznam, co to je za obloz?

                    0 0
                    • Eva  

                      Trocha anonymity nikdy neuskodi,ne? :-)

                      0 0
                      • Bulda  

                        anonymita? to bys nesmela jezdit na bednu :))) …sarko segro :)) hynku vileme jarmilo

                        0 0
                  • Ice-goofy  

                    No nevim jestli na pohodku , ale zvladnout to chci … a vis jake to je tahat tu moji vahu po kopcich a jeste k tomu v lesich ;)

                    0 0
                    • Eva  

                      Hmmm,myslim ze sis s tou vahou poradil skvele :-).Ja mam tez na holku nadvahu,ale uz jsem se nejak smirila,a tak se taham a taham,do kopcu teda hur :-)))

                      0 0
                      • Ice-goofy  

                        no pral jsem se , ale teda ve sjezdu to je pohled z te me vysky to Ti teda reknu ;) to teda jak jsem kouka ty ve sjezdu jsi si pocinala jako kdyby jsi sjizdela silnici.. a klouboucek pred vykonem a gratulace k prvnimu mistu …

                        0 0
                      • Ice-goofy  

                        ale jinak se mi to libilo moc … tak jsem moc tad , ze jsem jel takovou dalku a zucastnil se

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.