• detlev

    Jaká je náročnost trati 110km, v porovnání s Králem Šumavy? Limit na Krále je od 7.30 do 18, Apache 9–18, při stejném převýšení. Jel někod oba závody?

    0 0
    • chupas  

      nevim :) kdo pojedete? hlaste se

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Zkus hádat, Tome ;o)

        0 0
        • chupas  

          ty? :))

          0 0
          • kámen úrazu1  

            :-) Nenechám si to ujít. Sháním dušičku, která by tam taky jela na tři dny. Sama bych jela jen na sobotní maraton, ale ráda bych přijela o den dřív a zůstala až do neděle.

            0 0
      • Marry  

        jinak samozrejme jedu i letos…podle me jeden z nejkrasnejsich zavodu co sem kdy jel. Pak uz snad jen Sudety…ale tohle je hodne srovnatelny :-))))…uz se tesim

        0 0
    • Marry  

      ja jel oboje…casove to vyjde nastejno. V Jestrebi je to sice o kus delsi, ale je to asi jezdivejsi…

      0 0
    • Daf  

      Jestrebi jsou o dost tezsi.

      0 0
    • sadre  

      Krale jsem jeste nejel,ale Jestrebky ano.A rekl bych ze budou o dost narocnejsi nez kral.Je to takove XC co jedes 5 hod.Pro maratonce dosti nezazivne,ale prej je letos uplne jina trat,tak se nechame prekvapit.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        O úplně jiný trati nic nevím. Prý jen prodloužená a je vynechanej nějakej těžkej kopec. Moc se těším. Hlavně na občerstvovačky a krásný výhledy. :-)

        0 0
        • Beeda  

          jestli vynechaji krizovou cestu, tak to bude skoda, jsme i vepredu byli uz tak vykaseny ze jsme radeji tlacili :-===é jinak je to jety:-))) B.

          0 0
      • Beeda  

        S tim tezce nesouhlasim, jedna z nejkrasnejsich maratonskych tras, TOP 5 u nas. Trat je vsak hodne narocna, prudke a pomerne dlouhe stoupani, technicke sjezdy kde moc nepdpocines. Presto je jezdiva, ne stezky s otockama o 360 jako u XC. Loni bylo nastesti sucho (az horko) a docela maso, za deste by to bylo hodne husty… B.

        0 0
    • petebike  

      nevim jestli to melo loni zrovna 110 km, ale bylo to o hodne tezsi nez kral, tady se jede porad do kopce a nebo z kopce, takovy mensi kopecky, no ale letos nejedu, jsem na adrenalincupu

      0 0
    • frof  

      V loni to melo kolem 95km.A to uplne stacilo.Jak se tady uz psalo. Nadherna trat.Nahoru a dolu.Uzky pesinky.A po velke vode vymlety rygoly.Sjezdy za sedlo.Ale i hodne rychly a zradny zacatek.Uz se tam tesim.

      0 0
    • Jirik123  

      mohl by nekdo poskytnout i srovnani s dlouhou na bike babi leto(v chrastave)? brousim si zuby na kratkou, ale nemam letos moc natrenovano..

      0 0
      • smallbrother  

        s chrastavou se to nedá srovnávat. Tam to je proti Úpici dost jednoduchej závod. Co do náročnosti tak spíš jako Sudety, na Sudetech je ale víc rovin i asfaltu. Tohle bylo jen nahoru-dolů. :) Přijel jsem úplně vyřízenej (2 defekty) a kolem křížové cesty jsem byl rád že můžu tlačit. Je tam taky dost makadamu, měl jsem dost rozsekanej zadek, letos jedu na fullu. :)

        0 0
        • Bulda  

          tak uz je video z letosniho festivalu, docela pekny :)) www.festivalcyklistiky.cz/…tiky2006.wmv

          0 0
          • hydrant  

            akorát to DVD trvá, až hrůza, mě s tím pěkně točej

            0 0
          • kámen úrazu1  

            Pěkný, pěkný. Líbilo se i šéfům. ;o) Dokonce jsem našla něco podobajícího se mně a mému oři. Tu osobu si budu muset ještě prohlídnout podrobněji, je poněkud malá. :-)

            0 0
        • JancA  

          letos to bylo moje první závodní kilo:). Málem jsem exla tak v půlce trati, pak už jsem jen setrvačně šlapala a moc nezastavovala nebo už bych to nerozchodila. V cíli krásné třetí místo:).Ale vim, že dlouhý tratě můžu ještě na příští rok ze závodního kalendáře vypustit:(. nemám na to zatim.

          0 0
          • Honzas  

            jestli si to dobre pamatuju, tak zhruba v pulce trati jsi me predjizdela do nejakyho kopce. a kecala a kecala a kecala a pusu nezavrela;-) no moc exla jsi nevypadala… narozdil od nasi skupinky zoufalcu;-) musim rict, ze to byl slusnej hrebicek do rakve moji moralky;-))

            jinak video pekny.

            0 0
    • Ice-goofy  

      moje to bylo tez prvni kilo v zivote ;) , ale zavod se mi dost libil takze ja pojedu zas. Doufam , ze bez defektu a bez kreci … Pokud to casove vyjde. Jinak dvd trva snad to stihnou do vanoc ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.