prosím o porovnání dvou dětských kol

18 nepřečtených
  • Medi

    Ahojte!. Potřeboval bych poradit s další koupí. Váhám mezi Superior team race 24 a GT aggressor 24, prosím o radu, které vám přijde lepší. Dík.

    www.superior.cz/…am/bike.html?id=8

    www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?…

    0 0
    • Jirikus  

      no ten superior má katalogově skoro o kilo míň, tak bych GT vůbec neřešil, komponentama se mi zdá taky lepší, ale kdo se v těch záklaních modelech má vyznat a vypadá jako malé dospělé kolo, což je pro dítě podle mně velké plus, takže jasná volba – superior

      0 0
    • Twister  

      Jo, taky se mi víc líbí Superior. Vůbec bych neváhal.

      0 0
    • Medi  

      Dík, taky mně přijde lepší, ale potřeboval jsem to potvrdit. Máme Superiora 20 a jsme spokojeni. Myslím, že budeme pokračovat, hmm chtělo by to nějaký bonus od výrobce:-))

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      My to resili pred 2 a pul rokem, Author Mirage- Superior Team Race – Amulet Motard (divna vidle a brzdy) a nakonec koupili Author ve sleve za 6.5k. Dneska bych pridal do vyberu asi Ravo Racing SM24, ale stejne od pocitace nejlip vypada ten Superior. Jinak s Autor Mirage spokojenost, je oblibenej; pro informaci mesic pred 11 tejnma narozeninama jsme na max rysce sedlovky (no ale u nas ho ma kdo zdedit).

      0 0
      • Medi  

        kluk bude mít v srpnu 6, sice ujede i na mojem kole, ale tu 24 plánujeme koupit nějak výhodněj letos, aby ji měl na příští rok. Nevíte co je to za vidlici, bude to vůbec trošku pružit?

        0 0
        • Jirikus  

          Pružení vidle bych pro 6 letého kluka moc neřešil, hlavně že tam je, ne? Když tam budou měkké pružiny, tak bude aspoň houpat.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Konec koncu by mohl za vama i bezet, ne?

            0 0
            • Jirikus  

              samozřejmě jsem myslel u vidlí na dětských kolech této kategorie, asi nebude hlavní funkce, ale to, že tam ta vidle je a kolo s ní vypadá dobře.

              0 0
            • MartinXC  

              Konec konců i ty bys mohl z kopce běhat ;-)

              0 0
          • Medi  

            když to aspoň trošku pohoupá, tak to účel splní.

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No vidlice je nastavena na minimum, a ze by byla moc mekka to rozhodne ne. Podle carek na kluzakach se trochu hejbe, tak asi tu a tam nejakou velkou ranu trochu chyti, ale zehlit asi moc nebude. Pri slapani se od pohledu nehne. Mladej ma neco malo pres 30 kg. Kdyz se chce pohoupat tak se trochu pohoupe, a dobre to vypada… Ja to taky tezko posoudim, paacz zavile zuostavam u pevny.

          0 0
    • alenzo  

      Máme loñský model od Superioru. Kolo v pohodě akorát do vydle jsem si nechal v pérovně udělat za 300,– měkčí pružinu.

      0 0
      • Medi  

        v kolikati jste začali na 24?

        0 0
        • alenzo  

          No malý teď bude osm, takže od osmi, ale výškou odpovídá tak 9–10 letům.

          0 0
          • Medi  

            Tak to mu bylo předcházející kolo už asi dost malé. Počítám, že začneme od 7.

            0 0
    • norman  

      Odpovím ti naprosto přesně, protože mám doma obě tato kola.GT je ale předloňský model, tohle se mi zdá alespoň o něco lepší v komponentech než to, co máme doma ( tam jsou některý věci fakt hodně shitový). Dnes už bych neváhal a kdyby to šlo, z fleku bych GT vyměnil za druhého Superiora. Superior je lehčí, má pro dítě mnohem lepší geometrii.Superior má i lepší komponenty, třeba přehazka Alivio je docela znát. JInak pro dítě, kterému je 6 let, je takhle velké kolo podle mého skromného názoru ještě nevhodné – tedy pokud není extrémního vzrůstu. My je kupovali ve věku dětí 9 resp. 8,5 roku.

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.