• jaski

    sel by predelat black platinum pruzinovka rtwd na vzduch?asi ne co?:-/a jak by asi pruzil pod 50kg?jestli by vubec pruzil.

    0 0
    • Trojci  

      Ehm.. tobě šibe? :o))

      0 0
    • jaski  

      asi spatne polozenej dotaz:mam na mysli jak pruzi ta klasicka pruzina z vyroby pod 50 kg.

      0 0
      • dieegoo  

        no myslim ze hodne spatne, dyt je myslim na cca 70kg

        0 0
        • jaski  

          black ma negativni a pozitivni pruzinu?z manualu toho moc nevidim

          0 0
          • dieegoo  

            nemám tucha, nerozebíral sem ho

            0 0
          • Vilém  

            Kazdopadne ano,tak jako kazda aspon trosku solidnejsi vidlice

            0 0
          • Trojci  

            jo, má..

            já mam 95 kg a pružinu tu nejtvrdší co se dělá-ale to ti asi moc nepomůže..

            Ta původní si myslím byla good i pro někoho okolo 50 kg (připočti váhu biku a máš to!)

            0 0
            • jaski  

              no a jak zehlila?ja se toho prave bojim.sem zvyklej ze skareba na zehleni a tohle se mi zda jako hodne tvrdy kdyz je tam pruzina na 70kg.

              0 0
              • Trojci  

                Blackovo druhý jméno je „pohodlí“. No fear!

                0 0
                • jaski  

                  na 50kg s pruzinou na 77kg?

                  0 0
                  • enjoy  

                    ony ty vahy kolikrat neodpovidaj,ale zrovna u skareba mi prijde ze jo.mam pruzinovyho rocnik 03,mam cca 75 kilo,stredni pruzinu a je to dobry.

                    0 0
                    • jaski  

                      no ja mam 04 vzduch/pruzina stredni a na mejch 50kg i kdyz je hodne pohodlnej tak se mi zda ze by moh bejt jeste vic kdybych sehnal mekkci pruzinu a proto se ptam jak by na tom byl ten black na stredni pruzine protoze neni vzduchovej takze neni moc moznosti poladeni :-(

                      0 0
              • enjoy  

                me casto udivuje jak si lidi spojujou skareba s pohodlim..to jste asi hodne nenarocny.

                0 0
                • jaski  

                  no pro me to byl prechod z elastomeru tak mozna proto.

                  0 0
    • Phoebe  

      Mám Blacka, mkrni se do Nicku. Váším 90kg, netuším jaká je tam pružina, ale žehlí parádně. Při sjezdu a brždění se možná trochu topí do zdvihu, ale na úplný doraz se jentak nedostanu, nebo to tolik nepociťuji. Jsem spokojen, možná by mohla mít zamykání, ale na celopéru je to zbytečnost, spíš si snízím zdvih.

      0 0
      • jaski  

        no ja mam prave opacnej problem.mam o polovinu min nez ty a zajima me jestli by i u me trochu zehlil s origos pruzinou

        0 0
        • Phoebe  

          Jo chlapče, tak to já nevím :o)

          0 0
          • jaski  

            a ten tvuj je 05 ne?

            0 0
            • dieegoo  

              ma 06, 05 měli zlatý nohy

              0 0
              • jaski  

                ja myslel ze 05 mely uz taky cerny.

                0 0
                • dieegoo  

                  cerne jsou az ty letosni.. a podle me s tou zlatou vypadali lepe

                  0 0
                  • jaski  

                    jj me se ty cerny nelibej.zadna vidle s cernejma nohama se mi nelibi.a jeste k tomu se to odira.fuj

                    0 0
                    • dieegoo  

                      tak tak.. je to skoda, ale treba se k tomu zas pristi sezonu vrati

                      0 0
                      • Phoebe  

                        Dostal jsem s k PC až teď. Barva sice nejezdí, ale ta zlatá by se mi líbila více. Je to model 06. Zas na druhou stranu, kdyby to bylo zlaté, tak by to nesedělo u mého kola s tlumičem. Minulý rok ale dělal Manitou jak Black tak Swinger SPV ve zlatě, tento rok je celý černý. Barva nebarva, co se týče fkc. je to 100%.

                        0 0
    • jaski  

      jeste dotaz.chci si nechat udelat pruzinu ale nevim o kolik procent mam snizit tvrdost.z vyroby je tam cervena pruzina na 68–77 kg.potreboval bych tak na 50kg.a budu muset menit i negativku za mekkci?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.