• lOlA

    Mate nekdo tretry Shimano 121 ? www.velohanak.cz/…_detail.aspx?….. Hodlam si je koupit tak bych chtel vedet vas nazor.nejsou na marathony ale nejaky to kazdodenni jezdeni by to melo zkousnout.

    0 0
    • lOlA  

      tak co lidi?je tu nejaka osoba co by mi mohla napisat svuj nazor?

      0 0
      • lewis  

        Doporučuji SIDI. www.nejlepsiceny.cz/…ullet-2.html

        0 0
        • rasto  

          taky hlasuju pro sidi.

          0 0
        • ddd - andy  

          Bikovy Sidi jsou backory. Po roce (cca 20tis) jsou meky a nemaj tuhou spicku takze kdyz na to prijde, ukopnes si palec o sutr.. :-(

          0 0
          • ehvie  

            Tak ak najazdis na MTB 20k za rok, tak to klobuk dolu. Mam Sidi od r. 1999 a spicka teda je tuha tak ako ked boli nove.

            0 0
            • ddd - andy  

              Spicka je tuha? He? Neni tam zadna vyztuha – jen kuze – proste takhle nevypada bikova tretra.. Jo jsou pohodlny, ale tim to hasne.

              0 0
      • lubos  

        Sidi a Northwave maji uzkou spicku. Me vubec nesedi treba. Velikost, ktera me netlaci je moc dlouha. Taky me SIDI pripadali jako by je delal vietnamec na trzisti. Adidas a Specialized maji predek sirsi. Navic Specialized je udelanej lepe pro klenbu chodidla. I kdyz nekdo psal, ze mu to nevyhovuje.

        0 0
    • svacko  

      uvedeny link je chybny,a asi malokomu sa chce googlit ;) s.

      0 0
      • zirecek  

        gagl, gagl, gagl, :-))

        0 0
      • Lister  

        zkuste bez tečka na konci: www.velohanak.cz/…_detail.aspx?… :o)

        No měj přijdou drahý a na každoděnní ježdění možná až moc sportovní.

        0 0
        • mawerick  

          Za ty prachy bych koukal po spešlech… Comp nebo ten model pod Compem… Ty stojí taky kolem 3000,– a jsou fakt lepší:)

          0 0
          • Lister  

            tak nějak :o), jěště bych asi zvážil Lake.

            Mám ty spešli, ale teď jsem si ještě koupil i turistáky a od té doby jsem spešli neobul, vyhovuje mi to pohodlí při chůzi :o)

            0 0
    • tomas tt  

      Nazdar,došli mi v piatok takže cez víkend prva jazda z spd a s tretrami /doteraz 2roky som jazdil s adidasmi el moro mid ale na obycajnych pedaloch. Vyhoda-celorocne pouzitie, sloboda v pozicii noh. Ale som odbocil. Som spokojny, len si musim zvyknut. Preco by neboli na marathony? Je som zvladol drtica s authorom spirit/pevna vidla/ a niekolko maratonov s tymi adidasmi. Kup ich a hotovo!

      0 0
    • lOlA  

      fajn.ono jde o to ze jsem dvakrat reklamoval u velohanak IP tretry a ted mi nemuzou dat novy pac je nemaj.muzu po nich chtit penize kdyz je nemaji?

      0 0
      • vili  

        joo

        0 0
      • quassar  

        Pokud ti uznaj reklamaci, nemusis prijmout vymenu zbozi, ale muzes vyzadovat primo vraceni penez. Rozhodne bych toho ale nezneuzival…

        0 0
        • lOlA  

          a proc bys toho nezneuzival.nemaji tam zrovna moc skvely tretry a v jinym obchode uz mam delsi dobu vyhlidnuty Specialized o dve stovky levnejsi…

          0 0
    • Marika88  

      Chtela bych se zeptat hlavne holek tady: myslite si, ze ma cenu si kupovat damske sportovni tretry? A v cem spociva hlavni rozdil mezi damskyma a panskyma? Nebo se daji dobre vozit i panske?

      0 0
      • enjoy  

        ve velikostech a ve vsitejch ornamentech kyticek:-))

        0 0
      • lubos  

        To by me taky zajimalo. Myslim, ze v rozpeti velikosti, ktre se vyrabeji. A mozna nejake kytky navic jak pise enjoy :P

        0 0
      • quassar  

        Mam pocit ze obecne se damska obuv dela uzsi nez panska.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Asi tak. Taže v podstatě jako skoro u všeho dámského na kolo záleží na jedinci. Užší bota může sedět stejně dobře chlapovi (určitě se dámský traetry nevyrábí jen v malých velikostech) stejně jako ženský může hovět extra široká tretra.

          0 0
      • kámen úrazu1  

        Má nemá. Toť otázka. ;-) Má cenu dámskou tretru vyzkoušet, pokud tu možnost máš. Nemyslela bych při zkoušení na „nálepku“ dámské, pánské a vybrala ty tretry, který líp sedí.

        0 0
    • lOlA  

      tak damy a panove mam novy dotaz: jak vam sedi tretry na noze? dneska sem si zkousel Specialized-fakt se mi libily, byly i docela pohodlny jen pri doslapnuti na zemi jsem citil palcem spicku boty-mirne to tlacilo…myslite ze mi to bude casem vadit?(vim blbej dotaz ale porad se nemuzu nejak rozhodnout)

      0 0
      • pos3k  

        ja bych nebral nic co by me tlacilo, to radeji dam „tlustci“ coolmax ponozku

        0 0
      • rasto  

        potvrzuji po3k. nechod do toho. predstav si, ze v tom das kilo.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.