Poraďte rám pro holku cena do 6.000,-

26 nepřečtených
  • fatty

    Ahojky bikeři, vím že je to věčné téma, ale zkuste mi poradit rychle. Měl jsem vyhlídnutý Pells, ale samozřejmě ( klasika ) rámy nemají a hned tak nebudou. Prosím rychle každá hodina se počítá.

    0 0
    • Veeteck  

      Spyder Easton Ultralite je podle me dobrej kup. Navic vyber barvy dle libosti je velky + kdyz je to pro zenskou :)

      0 0
    • speedy gonzales  

      rockmachine explosion…vzadu karbon…4990kc v te bile je fakt nadherny. pro holku se na tom musi stavet kolo jedna radost

      0 0
      • RUR  

        Na ten Rock Machine bych pro holku asi zapoměl( pokud nemá nějaké výrazně chrtí choutky), ándžto, podle stránek výrobce, je to příšerně dlouhý. U Spyderu to není tak strašný. Jinak By se do toho vešel ještě Modus ASL od Artura ( asi málo cool, že jo) a možná něco dalšího kratšího. Zkracovat geometrii pro XC forbecem je imho ošklivý.

        0 0
        • Lišák  

          GF Genesis?

          0 0
        • fatty  

          Rámy asi vůbec nejsou a nějaký čas nebudou čekat už nemůžu.

          0 0
        • Lister  

          souhlas ty rámy jsou dost dlouhý, při mých 176cm je 18 tak akorát, ale klidně bych bral i kratší. Menší už je jen 16,5. Pro holku to fakt asi nebude ono.

          0 0
        • Daník  

          RM a příšerně dlouhý??To změnili zásadně geometrii??

          0 0
        • Luka  

          author a kratkej? no ja nevim.

          A spyder v 17" je na me delsi nez author… (mame doma, takze muzu vesele porovnavat.) pravda je ze spyder je zase lehci a takovej divocejsi… author je zase pocitove rychlejsi, lehounce reaguje na klickovani, ale jakoby s lenosti… to se tak spatne popisuje…

          0 0
    • fatty  

      Začínám zjišťovat, že situace na našem trhu není zdaleka tak uspokojivá. zatím to teda vypadá, že zkusím toho Spydera.

      0 0
      • arcco  

        bude jak na skřipci

        0 0
      • kámen úrazu1  

        No bodejť. Pak si člověk vyhlídne rám a následně zjistí, že se vyrábí až od 17", navíc strašně dlouhý. Tak si vyhlídne další, ale tam je to stejný. A tak Mrňata a Prťata koupí často nějakou z nejvíc prodávaných značek, bo ty většinou mají i pidi velikosti. A často je na výběr jen z červený, černý, nedejbože růžový. Tož se pak říká, že ženám stačí jen když je kolo červené. :-)

        0 0
    • Pebe  

      a co Merida www.merida-bike.cz/ramy05.php?…

      0 0
    • ddd - andy  

      Zadal jsi vazne zapeklity kriteria.. Cena x barva, gemetrie, urceni, velikost, vaha, material… Nevim jestli vubec nejaky kolo sezenes.. ;-)

      0 0
    • JMT  

      vim ze sem trapnej a vim ze to chces do 6tis, ale jesli nic nesezenes tak porid rb za 7,5, dlouhy neni… www.racebike.cz

      0 0
    • fatty  

      Upřesňuji tedy : rám na XC, materiál hliník 3× zesl., velikost 17" možná i 19", výška postavy je 175cm, geometrie spíše větší slooping než natáhlou žížalu a nesmí být jak na skřipci

      0 0
      • gersa  

        Sam mam 175cm a volil bych s klidem 19". Myslim, ze u holky se da delsi ram kompenzovat kratsim predstavcem a rovnou sedlovkou. BTW na Apache ses dival?

        0 0
    • SavaH  

      Ahoj, loni jsem resila podobny problem, teda muj pritel ;o) No nez si teda laskave vyberu, tak mi koupil MXM. Brev maj hafo a je celkem ok. A neni drahy. Koukni na foto biku. Jinak ten RM me laka…

      0 0
    • SavaH  

      na www.bikesport.cz najdes ty MXM ramy nejvic se mi libi tenhle: www.bikesport.cz/detail.php?… , jenze ten loni nemeli

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.